Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fight Night Kalisz Arena 19.11.2011


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Fight Night Kalisz Arena 19.11.2011
Dołączona grafika
Po latach bracia Ziętkowie wracają między liny ringu i to od razu w walakch o tytuły ;-) Zabraknie chyba tylko Marcina "Tong Po" Najmana który zrobił sobie gagę w walce z Saletą. Nie zabraknie natomiast pochodzącej z Kalisza Igi Wyrwał, któa zasłynęła na wyspach z olbrzymich cycków i na tym byśmy jej potencjał skończyli (by ła jeszcze w "Tańcu z gwiazdami" ale cycki nie tańczą). No i będzie rapował niejaki Gorzki - ten z kolei słynie z tego, ze [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. M.in. pomoże "starszemu" Ziętkowi przy wejściu do ringu rapując dla niego kawałek o tytule "Mistrz"
Oprócz tego będzie jeszcze kilka walk w KB więc można się przygotować na mordobicie, zwłaszcza że było nie było Ziętkowie to jedni z najbardziej utytułowanych polskich kick bokserów.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Fight Night Kalisz Arena 19.11.2011
Nie ma Marcina ale są za to cycki - to jest argument żeby zastanowić się nad obejrzeniem tego ;-)
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Fight Night Kalisz Arena 19.11.2011
Dołączona grafika
Steeve Valente to nowy zawodowy Mistrz Świata w kickboxingu federacji WKN. Francuz wywalczył tytuł w sobotę podczas Gali Fight Night w Kalisz Arenie. W walce wieczoru pokonał Mariusza Ziętka z BKB Ziętek Team Brzeziny.
alente miał już na swoim koncie podobne tytuły w Muay-Thai i K-1. Teraz do swojej kolekcji dorzucił trofeum w kickboxingu w formule full contact (kategoria 69,9 kg). Mistrzowskiego pasa pozbawił znanego doskonale w Kaliszu Mariusza Ziętka. Inaczej wyobrażałem sobie ten pojedynek. Nie mogłem przebić się przez szczelną podwójną gardę Steeve’a, a jeśli już się udawało, to rywal mocno kopał i to mnie zdeprymowało – przyznał po walce Ziętek.

Zakontraktowany na 12 rund pojedynek, zakończył się w dziewiątym starciu przez nokaut techniczny, po tym jak prowadzący Polaka trener Ludwik Denderys rzucił ręcznik. To był ostatni dzwonek, bo Ziętek od czwartej rundy gasł w oczach. Chciał walczyć do końca, ale każda kolejna minuta spędzona w ringu mogła skończyć się dla niego dramatycznie. Uważam, że byłem dobrze przygotowany do walki. Liczyłem, że pokażę kibiciom świetny kickboxing. Rywal jednak na to nie pozwolił – przyznał zdetronizowany już mistrz świata. Chciałbym jednak bardzo podziękować wszystkim, którzy mnie wspierali podczas walki. Mogę jedynie powiedzieć “przepraszam” – dodał stojąc jeszcze w ringu.
Walka Ziętek – Valente była główną atrakcją sobotniego wieczoru w Kalisz Arenie.

W obecności wielu gości znanych ze świata sportu i showbiznesu (m.in. Przemysław Saleta, Iwona Guzowska, Wojciech Bartnik, Tomasz Kot, Iga Wyrwał, Misiek Koterski) odbył się również kickboxerski mecz towarzyski Polska – Słowacja.

Gospodarze, w barwach których walczyli m.in. zawodnicy BKB Ziętek Team Brzeziny wygrali 8:6. W siedmiorundowej walce o mistrzowski pas federacji AMW zmierzyli się z kolei Robert Ziętek i Martin Navratil. Polak wygrał na punkty. W ringu pojawiła się także znana z pierwszej edycji programu Top Model Zuza Walkowiak, która w trzech rundach boksowała z Martą Prajsnar. Sędziowie orzekli, że w tym pojedynku był remis.

Oprócz sportowców na scenie pojawili się również artyści. W Kalisz Arenie wystąpili: Gorzki, Layna oraz Alicja Węgorzewska. Imprezie przyświecał niezwykle szczytny cel.

Podczas gali zbierano pieniądze na dalsze leczenie chorego na białaczkę Bartka Olewickiego. Z samych licytacji, które przeprowadzono po meczu Polska – Słowacja zebrano 4,6 tys. złotych. Najdroższe były rękawice bokserskie, w których Wojciech Bartnik przygotowywał się do olimpiady w Sydney. Nowy właściciel zapłacił za nie 2,4 tys. złotych.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_fight academy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fight Night Kalisz Arena 19.11.2011
Czy jest gdzieś film z walki Mariusza i Steeva? Chodzi o wersję TV a nie tą kręconą telefonem z you tube...

Byłbym wdzięczny!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024