Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pacman vs. Dynamit


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Pacman vs. Dynamit
Walka z nocy 12 na 13 listopada wuięc coraz bliżej.
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Pacman vs. Dynamit
Manny wygra przez KO i innej opcji nie ma :twisted:
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Pacman vs. Dynamit

Na ringu, ten sam Marquez, który został ośmieszony przez najgroźniejszego rywala Pacmana do miana najlepszego pięściarza świata, Floyda Mayweathera Juniora, pokazał przy szalonym dopingu swoich kibiców niesamowitą konsekwencję i znakomitą taktykę. Przegrał niejednogłośną, kontrowersyjną decyzją sędziów (dwóch punktowało walka dla Pacquiao, 115-113 oraz 116-112, jeden remis 114-114), ale gdyby wynik był odwrotny, nikt by się nie zdziwił. Szkoda, że ta walka tak się skończyła, szkoda, że doszło do walk na trybunach, że trzeba było nisko trzymać głowy przy ringu, by nie dostać w głowę kubkami, szalikami i fragmentami meksykańskich flag rzucanych na ring przez tych, których werdykt nie zadowolił. A sądząc po potwornym gwizdach na sali, których nie było w stanie zagłuszyć nawet grane z głośników ""It's A Beautiful Day" U2, było tych niezadowolonych bardzo wielu. I trudno im się dziwić.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

W trzecim starciu Pacquiao - Marquez emocji nie mogło zabraknąć i nie zabrakło. Od dawna żaden rywal nie sprawił uważanemu za najlepszego pięściarza świata bez podziału na kategorie wagowe Filipińczykowi tylu problemów, co 38-letni Meksykanin. Również od dawna zwycięstwa "Pac Mana" nie uważano za nie w pełni zasłużone, a tak właśnie było tym razem.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Ciosy ogółem:
Pacquiao: 176/578 (30%)
Marquez: 138/436 (32%)

Ciosy proste:
Pacquiao: 59/304 (19%)
Marquez: 38/182 (21%)

Mocne uderzenia:
Pacquiao: 117/274 (43%)
Marquez: 100/254 (39%)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Kolejny raz zostałem obrabowany. Nie wiem, czy chcę kolejnej walki. To będzie trudna decyzja. Być może zakończę karierę. Ciężko jest walczyć, mając trzech sędziów przeciwko sobie. Dziękuję za wsparcie wszystkim moim fanom na całym świecie. Oni wiedzą, że wygrałem. W ostatnich rundach nie atakowałem zdecydowanie, gdyż w narożniku otrzymałem informację, że walkę wygrywam. To mogło zadecydować o porażce - powiedział ''Dinamita''.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dołączona grafika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024