Skocz do zawartości


Zdjęcie

Seminarium wprowadzające


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_chung-shi-he
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KOŹLE

Napisano Ponad rok temu

Seminarium wprowadzające
SEMINARIUM WPROWADZAJĄCE

Zapraszam na seminarium wprowadzające do technik z zakresu SZKOŁY VIET CHUN KUNG FU.
Praktyka połączona z wykładem. Zajęcia będą dopasowane indywidualnie do aktualnego poziomu uczestników.

DATA – weekend / listopad ,do ustalenia
MIEJSCE – Kędzierzyn Koźle ul. Skarbowa2 (Zespół Szk. Budowlanych)
ORGANIZATOR – Polskie Centrum VIET CHUN Kung Fu Kwiatu Śliwy ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników])
PROWADZĄCY – Józef Szargut + asystenci
TEMATYKA – podstawowe techniki Szkoły Viet Chun ( wingchun,vinh xuan ),ćwiczenia w parach, ćwiczenia sytuacyjne,Pierwsza forma
KONTAKT – warunki uczestnictwa; ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]) – po zgłoszeniu udziału. Ilość miejsc ograniczona
KOSZT – 120 zł (sobota/niedziela 12 godz )
BEZPŁATNY NOCLEG – własny śpiwór ( możliwość noclegu z piątku na sobotę lub z soboty na niedzielę
OFERUJEMY – stały cykl szkoleń weekendowych , także pod kierunkiem zaproszonych gości – instruktorów z Polski, liderów szkół wingchun
W PRZYSZŁOŚCI – możliwość uzyskania licencji upełnomocnionego przedstawiciela regionalnego Szkoły Viet Chun, egzaminy / certyfikaty /zaświadczenia wewnętrznego kursu
ĆWICZĄC Z NAMI – buduj swoją szkołę w sieci szkół filialnych. POMOŻEMY CI !!!
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium wprowadzające
żę pozwolę sobie zacytować z w/w strony:

Obecnie - Józef Szargut (3DAN-PFDSziSW),


Dziekuję za uwagę.
  • 0

budo_peter
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 523 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium wprowadzające
a to coś znaczy że tak zapytam?? możesz rozwinąć myśl???
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium wprowadzające
Dużo by gadać.
Wyguglaj sobie PFDSziSW, poczytaj na budo czy sfd o Soke, rozdawnictwie danów, czym sa dany PFD..., jak Soke dobiera sobie kumpli i " czy uny to sie bić umiom".
  • 0

budo_peter
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 523 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium wprowadzające
nie interesuje mnie soke, nie interesuje mnie PFDSziSW, nie interesują mnie dany - kto i komu nadał.. widać nie znasz Ziutka ale może chociaż poświeć parę minut na przeczytanie tam napisał na swojej stronie.
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium wprowadzające
Koniec spamu bo usunę wpisy
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium wprowadzające
wybacz tsailifo, ale zacytuję coś z w/w strony:

To nowy kierunek w polskim ruchu dalekowschodnich sztuk walki, korzeniami sięgającymi w tradycję i duchowość orientu. "System" ten jest autorską metodą opracowaną na podstawie blisko 30-letniego doświadczenia na drodze sztuki walki i rozwoju duchowego zdobytego w Polsce, Niemczech, Holandii, Chinach, Rosji i Ukrainie.


i takie tam bla bla bla

Mam dziwną awersję do wszelkich autorskich systemów, gdyż zazwyczaj swoje systemy tworzą kolesie, którzy w inny sposób stopnia mistrzowskiego, by nie osiagnęli. A tak szast-prast tworzę system i jestem jego mistrzem.
Jeszcze jakby ktoś w solidnym mordobiciu walory owego systemu przetestował...
Ale cóż na w/w stronie brak informacji o tym, żeby Twórca systemu, czy jego uczniowie mieli jakis solidny test praktyczny swych umiejetności i koncepcji.

No i jak dla mnie za dużo jest tam pierdolenia o rozwoju duchowym, sekretach wschodu itp duperszwancach.
  • 0

budo_chung-shi-he
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KOŹLE

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium wprowadzające
... po ostatnim wpisie - otrzymałem wiele pytań dotyczących kolejnych propozycji tematycznych,oto one:
*zajęcia z zakresu II i III formy,
*chi-sao , różne jej warianty oraz sposoby poruszania się ,
*warsztaty z technik manekina Szkoły Viet Chun,
*wybrane elementy technik "chin-na" w aspekcie technik szeroko pojętego wingchun,
*broń - "kołek punktowy" (yawara/palm stick)
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium wprowadzające

wybacz tsailifo, ale zacytuję coś z w/w strony:

To nowy kierunek w polskim ruchu dalekowschodnich sztuk walki, korzeniami sięgającymi w tradycję i duchowość orientu. "System" ten jest autorską metodą opracowaną na podstawie blisko 30-letniego doświadczenia na drodze sztuki walki i rozwoju duchowego zdobytego w Polsce, Niemczech, Holandii, Chinach, Rosji i Ukrainie.


i takie tam bla bla bla

Mam dziwną awersję do wszelkich autorskich systemów, gdyż zazwyczaj swoje systemy tworzą kolesie, którzy w inny sposób stopnia mistrzowskiego, by nie osiagnęli. A tak szast-prast tworzę system i jestem jego mistrzem.
Jeszcze jakby ktoś w solidnym mordobiciu walory owego systemu przetestował...
Ale cóż na w/w stronie brak informacji o tym, żeby Twórca systemu, czy jego uczniowie mieli jakis solidny test praktyczny swych umiejetności i koncepcji.

No i jak dla mnie za dużo jest tam pierdolenia o rozwoju duchowym, sekretach wschodu itp duperszwancach.


No u nas jest autorski system :D . Ja sobie go bardzo chwale :D
  • 0

budo_chung-shi-he
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KOŹLE

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium wprowadzające
...tak , są jeszcze wolne miejsca -zapraszam na ostatni weekend listopada.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024