Skocz do zawartości


Zdjęcie

Witam mam problem z Leathermanem model kick


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Witam mam problem z Leathermanem model kick
witam mam problem koope lat mnie tu nie bylo ale zeszlem teraz na jedno chobby multitoole i mikro tole w mojej kolekcji są leathermany Crkt swiss techy i malo znany Coast obecnei nosze crkt ale problem mam z leathermanem model kick nieuzywalem go praktycznie nosilem w kaburze ale jakis czas przestalem jedynei urzywalem do otwarcia butelki z piwem sprzet neima zadnej rysy ale problem jest w tym kiedy zajzalem do niego zlukalem pękniecie okladziny czyli tej blaszki rękojesci po której jest meidzy innymi otwieracz do browara wkurza mnei ten fakt gdyż żadnych sil nei uzywalem i prawie wcale go nie używalem zresztą widać po narzedziach ani jednej rysy ale pęknieta blaszka która przy otwarciu trzyma np krzyzaka producent obiecuje 25 lat gwarancji napiszcie czy jest sens go odsylać i jak napisać do nich nie chodzi mi o new toola ale zeby wymienili tą okaldzine rękojesci i za free bo śmieszne jest ze leatherman lęzacy w kaburce na biórku sypie sie bez urzywania czyli gorzej niż toole made in china jak neima sensu reklamować też napiszcie przeżyje te 140zl ale wiencej nei kupie leathermana wole coasta tam blokadą nie jest byle blaszka choć nic nim nie robilem oprócz browara tool fajny malutki lekki nie ciazy na pasie i zwarty poprostu szkoda leathermana mój gg 3659100 i powiedzcie jak to napisać po angielsku bo ja angola neiznam a tlumacz mi weźie wiencej niż tool warty :)
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam mam problem z Leathermanem model kick
leatherman kick radzono mi podjechać do militaria gdynia mają oficjalne przedstawicielstwo Leatherman na polske ale do gdyni troche mam jestem z gdańska iczasu niemam na walke z nimi moge oddać toola osobiście za pó litra wodki tel 793423716 bark papierów ale 25 lat gwarancji szcypce nieużyte nieumiem angola zeby samemu wlaczyć z producentem , nie sprzedaje tylko zamienie sie jak ktoś tam blisko mieszka neich powalczy zdobędzie nówke i git :) gg 3659100 ps coraz bardziej wole toole crkt lub firm narzedziowych tanie jak barszcz ale kick fajny kompaktowy lekki nie ciazy na pasku ale sam nic nie zdzialam . niemoge na bazarze bo juz niemam uprawnień . ps zadnej kasy niechce i model kick niema 25 lat producent o tym wie i od otwierania browara tool za taką kase nie bedzie problema. kontakt komóra najlepij.
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam mam problem z Leathermanem model kick
Człowieku, skąd ta nienawiść do interpunkcji?
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam mam problem z Leathermanem model kick
Militaria relalizuja bez zadnych problemow takie reklamacje. Nawet paragonu nie musisz miec.

Jeszcze raz napiszesz takiego posta to sie pozegnamy z tego dzialu.
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam mam problem z Leathermanem model kick
Witam przepraszam za pismo napity byłem. Ps dziekujeod dzis jestem posiadaczem modelu wingman stan ideał gdyz model kick nie jest produkowany . Jeszcze raz dziękuje za pomoc i pozdrawiam,polecam również Leathermany sprzęt na całe życie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024