Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szkoła przetrwania - Beara


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_knock
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Szkoła przetrwania - Beara
Popełniłem dziś krótką recenzję [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] może się komuś przyda. Fanem wielkim nie jestem, ale książka nie jest zła. Fajna dla dzieciaków na prezent aby rozpoczęły survivalowo taktyczną przygodę.
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła przetrwania - Beara
Ooo,a ja właśnie przymierzam się by ją kupić szwagrowi,sądzisz że jak tylko ogląda jego program w tv a do lasu nie zamierza chodzić książka mu się spodoba?
  • 0

budo_knock
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła przetrwania - Beara
Myślę, że jak przeczyta to zacznie do lasu chodzić :) Książka jest fajna :) Dużo ludzi ogląda jego program z podręczników wiedzą jak przetrwać a do lasu w ogóle nie chodzą ;)
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła przetrwania - Beara
Właśnie utwierdziłeś mnie w przekonaniu że będzie to dobry zakup,"spasiba": )
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła przetrwania - Beara
lepsza niz te jego uber biedne tandetne i chujowe pseudoprawdziwe programiki z discovery?
  • 0

budo_knock
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła przetrwania - Beara
Zmacajcie w empiku :) ja programiki czasem oglądam bo i tak nic innego nie ma ciekawego w tv. Wiadomo, że nigdy nie zrobi sie super survivalowego podrecznika bo ciężko taką wiedzę zamknąć w 1 książce.
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła przetrwania - Beara

lepsza niz te jego uber biedne tandetne i chujowe pseudoprawdziwe programiki z discovery?


A ogladales kiedys jakis? Koles ewidentnie zawsze zaznacza, ze wszystko jest staged i arranged, nawet w napisach to bylo na poczatku i koncu odcinka. To jest rozrywkowy show z elementami survivalu, gdzie koles glownie pokazuje co mozna zrobic w dziczy i wybiera najbardziej widowiskowe rzeczy, proste. To nie Ray Mears, Grylls robi zupelnie inny rodzaj programu i tego nie ukrywa. Rozpierdala mnie po prostu jak internetowi znawcy "wykrywaja" swym sokolim okiem, ze koles tak naprawde wcale nie walczy o zycie w tym programie :lol:
  • 0

budo_alexia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:śląskie
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła przetrwania - Beara

lepsza niz te jego uber biedne tandetne i chujowe pseudoprawdziwe programiki z discovery?


A ogladales kiedys jakis? Koles ewidentnie zawsze zaznacza, ze wszystko jest staged i arranged, nawet w napisach to bylo na poczatku i koncu odcinka. To jest rozrywkowy show z elementami survivalu, gdzie koles glownie pokazuje co mozna zrobic w dziczy i wybiera najbardziej widowiskowe rzeczy, proste. To nie Ray Mears, Grylls robi zupelnie inny rodzaj programu i tego nie ukrywa. Rozpierdala mnie po prostu jak internetowi znawcy "wykrywaja" swym sokolim okiem, ze koles tak naprawde wcale nie walczy o zycie w tym programie :lol:


Najlepszą dziczą w jakiej działał była bodajże stocznia w Gdyni. Cyberpunk jak nic, i nawet śmietnik wysadził :)
Z recenzji wynika, że ksiażka zawiera mniej efekciarstwa, a więcej praktycznych opisów? - bo o programach jego powiedziec tego nie można. Np. bardzo chciałam zobaczyć jak dokładnie wiąże się węzeł na linie po której on się spuszczał po zboczu - ale oczywiście węzeł pokazali już prawie gotowy, żeby było więcej czasu na oglądanie jego efekciarskiego dyndania na tej linie. I taka z tego wartość poznawcza :roll:
Z programów dzieciaki mogą nauczyć się jak nasikać do wypatroszonego węża, ale już nie jak zawiązać węzeł czy rozpalić ogień :twisted: A jak jest w książce? Ja na hasło "kultowy" w podtytule robię się podejrzliwa...
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła przetrwania - Beara

Rozpierdala mnie po prostu jak internetowi znawcy "wykrywaja" swym sokolim okiem, ze koles tak naprawde wcale nie walczy o zycie w tym programie :lol:

zaraz, czekaj, czyli stwierdzenie ze jego programy sa pseudoprawdziwe, do czego on sie sam przyzaje, czyni mnie 'interetowym znawca' i jeszcze pewnie powoduje ze to co napisalem nie jest prawda? :lol:
a jeszcze napisalem ze chujowe, no to juz w ogole nie przejdzie, w dodatku on tak nie napisal w napisach :lol:
nigga please...
  • 0

budo_knock
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła przetrwania - Beara
W książce jest jak rozpalać ognisko, i jak wiązać węzły... kilka stron z tymi najbardziej uniwersalnymi technikami ale one wystarczą.
  • 0

budo_knock
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła przetrwania - Beara
Wyszła nowa książka [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Ogólnie nie jest zła... można poczytać przed spaniem czy w pociągu :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024