Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gala w Bydgoszczy, Nastula


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Gala w Bydgoszczy, Nastula
Właśnie zakończyła się niewielka gala w bydzi ze sporym wydarzeniem- powrotem Nastuli do mma. Gala nawet fajna, ciekawe walki i formuła (Bydgoszcz vs Toruń). Jeśli chodzi o walkę wieczoru (Nastula vs Jimmy Ambriz),

to kompletna żenada... walka potrwała może z pół minuty, po czym Ambrizm złapał się za łokieć "ała ała", sędzia zakończył pojedynek i dalej nie wiem co było, bo wszyscy wyszli (lol). Generalnie jestem zdegustowany, na maxa wyglądało to na kupione. W ogóle było całkiem głośno, a nagle zapadła taka cisza, że masakra xD


Propsy dla miejscowych zawodników i Jurasa za fajne komentarze :)
  • 0

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala w Bydgoszczy, Nastula
Nie widziałem, ale dostałem relację. Była wielka ściema z przeciwnikami Nastuli, promocja niestety fatalna - większość tych gal robią ludzie, którzy nie potrafią nawet zrobić dobrego plakatu, napisać poprawnie dwóch zdań itd., sklecić trailera, dotrzeć do lokalnej publiczności. Mam wrażenie, że brakuje im motywacji w trakcie promocji żeby pojeździć, pogadać, nawet za darmo promować się w Internecie, co dopiero mówić o jakimś wydaniu 500zł na reklamę. Ja to rozumiem, bo sam miewam takie problemy, ale jeśli ktoś chce osiągnąć sukces to musi działać profesjonalnie.

Zawsze mam taki niedosyt, że nie zobaczyłem mniej znanych, debiutujących zawodników, ale powroty po nocy po kilkaset kilometrów nie są tego warte.
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala w Bydgoszczy, Nastula

- spot wyborczy PSL na kanwie walki Nastuli.
już ktoś z tego robi propagitkę partyjną. żenada.
Ambriz zerwał biceps i dlatego walkę przerwano.

jeśli ktoś nie chce znać wyniku walki niech nie szuka na youtube pod hasłem "nastula bydgoszcz". wyskakuje spoiler.
  • 0

budo_tnt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala w Bydgoszczy, Nastula
Te walki Nastka to jakaś lipa. Można wysunąć hipotezę, czemu tenże unika KSW. Tam prawdopodobnie dostałby jakiegoś przeciwnika na poziomie.
Zresztą, Paweł musi wygrywać, bo ludzie będą głosowali na czempiona z PSL ;)
  • 0

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala w Bydgoszczy, Nastula
nie wiem kto się kryje pod TNT - nie jest to nikt z TNT Kobyłka i nie podzielam zdania, które nic nie wniosło do tej dyskusji.

Paweł ma ogromne osiągnięcia w Judo i jest prawdziwym wojownikiem - nie boi podjąć walki - ma też prawo wybierać gdzie i za ile walczy :)
  • 0

budo_tnt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala w Bydgoszczy, Nastula

Paweł ma ogromne osiągnięcia w Judo i jest prawdziwym wojownikiem - nie boi podjąć walki - ma też prawo wybierać gdzie i za ile walczy :)


Nikt tego nie kwestionuje. Ale chyba chciałbyś go zobaczyć w walce z kimś lepszym? Jeśli mógł stoczyć w miarę wyrównany pojedynek z Barnettem, to jego umiejętności predestynują go do walki z lepszymi nazwiskami. Uważam, że niedawna walka z Wrońskim była kompletną porażką. Muszę zapewne odpowiednio zaznaczyć, że szanuję obydwu panów za osiągnięcia sportowe. Tak w istocie jest, ale brak doświadczenia Wrońskiego w MMA sprawił, że walka nie należała do dobrych. Jestem tylko fanem i chciałbym oglądać dobre walki.
Ambriz z kolei mógłby się bić z Pudzianowskim. Przeciwnik sporo poniżej możliwości Nastuli.

Ogromna szkoda.
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala w Bydgoszczy, Nastula
jeśli chodzi o Wrońskiego, to przecież to nie wina Nastka, że Wroński nic nie umiał. Nawet tu na budo dawano mu spore szanse.
Walki z Ambrizem nie widziałem i nie oceniam.
  • 0

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala w Bydgoszczy, Nastula
a widzisz TNT teraz do dyskusja merytoryczna - oczywiście że chcemy oglądać pojedynki zacięte "trudne" dynamiczne ... co do Wrońskiego no to wyszło jak wyszło. co do KSW nie wnikając w "politykę" nie każdy chce podpisać kontrakt - czyli nie dla każdego w jego pojęciu jest on (ten kontrakt) korzystny.
pozdrawiam
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala w Bydgoszczy, Nastula

jeśli chodzi o Wrońskiego, to przecież to nie wina Nastka, że Wroński nic nie umiał. Nawet tu na budo dawano mu spore szanse.
Walki z Ambrizem nie widziałem i nie oceniam.


OK, ale też Nastek nie specjalnie zabiega o lepszych rywali. Był temat jego walki z konkretnym przeciwnikiem na FAŁ, ale zamiast uznanego fightera sztab Nastuli (na, który przecież on sam ma wpływ) wolał cyrkowca Tanka Abbotta. I przynajmniej w tym przypadku walka nie doszła do skutku nie przez pieniądze. Podobno był też temat walki z Ishim na Litwie oraz ewentualnego występu w Sengoku, gdzie na jeszcze jedną walkę polski judoka ma kontrakt.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024