Skocz do zawartości


Zdjęcie

ufc 135 - spoiler


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

ufc 135 - spoiler
naprawde nikt nie chce pogadac o tej gali?
jak dla mnie rampage od kilku walk wyznaje zasade, ze dobry oboz przygotowawczy jest podstawa sukcesu i w samej walce nie trzeba juz nic wiecej robic. bo nie sadze, zeby chodzenie do przodu i machanie cepami bylo planem na pokonanie jonesa. szkoda, bo lubie go, ale w jego wieku i z jego stylem walki (czyt. cholernie nudnym) nie ma juz co chyba liczyc na kolejnego title shota. jones byl lige wyzej. albo dwie.
z ciekawszych rzeczy: balacha hunta :)
  • 0

budo_cieglo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 135 - spoiler
Myślę, że tutaj nie ma z kim gadać o ufc. 5 osób wymieni 10 postów i koniec wątku.

Mimo wszystko:
- znaczna poprawa parteru Hunta, myślałem, że Rothwell zje go żywcem a tutaj niespodzianka. Swoją drogą Rothwell niezły zombie, nie wiem jak on się na nogach utrzymał i zdołał wytrzymać do końca walki
- Diaz - niesamowity boks, gładkie poddanie
- Jones - nic ponad to co już napisałem w innych wątkach o ufc dodać nie mogę więc przepiszę: Jones jest w innej lidze niż cała reszta LHW. Nikt nie jest w stanie mu zagrozić, nie widać nawet żadnego prospecta, który przy odpowiednim rozwoju dałby radę. Mimo, że do tej pory nie miałem nic specjalnie do Evansa to z chęcią zobaczę jak Jones prawi mu lanie. Gość jest pretensjonalny, nie wiem jaka to cecha dokładnie ale coś w tym jest. Z innej beczki: ciekawe rozpoczęcie walki przez Jonesa :) Gdyby coś wesołego z tego wykręcił to mielibyśmy highlight roku :)
- Hughes - koniec kariery, chociaż początek w stójce miał obiecujący. Myślę, że to dobry czas na powiedzenie "dość" (chociaż wielu zakłada, że Hughes zrezygnuje z kariery bez przyznania się do tego :) ). Niestety, nie widzę go nawet z obecnymi średniakami w WW. Zresztą tendencja jest zauważalna - ludzie uciekają do zatłoczonej LW, żeby mieć choćby cień szansy na ugranie czegokolwiek (o tym niżej). Kos - imponująca forma
- Ferguson - wydaje się piekielnie mocny jak na LW ale fakt, że w WW pokazał by niewiele. LW jest mocna ale nieprzewidywalna i tutaj być może będziemy mieli do czynienia z sytuacją, która do tej pory charakteryzowała LHW tj. nikt nie zagrzeje pasa na dłużej. Co do Fergusona - ciekawa stójka, potrafi uderzyć i kopnąć, ponoć także mocne zapasy (chociaż tego nie pokazał). Nie mogę się doczekać jego kolejnej walki i tutaj - podejrzewam - dostanie kogoś z wielu zawodników walczących o szansę zostania contenderem
- Boetsch - silny kolega, ale z drugiej strony nigdy nie ceniłem specjalnie Ringa. Poczekajmy z wnioskami na walkę z kimś ze średniaków w MW
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 135 - spoiler

Mimo, że do tej pory nie miałem nic specjalnie do Evansa to z chęcią zobaczę jak Jones prawi mu lanie.

Nie bylbym tego taki pewien :) Rashad w odroznieniu od np. Rampage zawsze ma dobry gameplan.
  • 0

budo_torpedo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 135 - spoiler
Jones ma warunki na LHW jak Klitschko w HW. Długawe bananowe ręce,długie nogi i umie to wykorzystać. QJ chooja pokazał. Jedynie co zauważyłem,to jak QJ próbował te szaleńcze ataki, to Bones się trochę gubił. By dostał w łeb pożądniej,to by dopiero pokazał swoje wszystkie aspekty.
Przeciwnik niewygodny? Machida- eksplozywny walczący na wstecznym.
Hunto z tą balachą to mnie normalnie rozwalił. Jednak w UFC jest prosta sprawa- nie dostosujesz poziomu,to wypadasz. Kurwa,co za presja. :lol: Jak już Hunto próbuje parteru,to już jest fajnie.
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 135 - spoiler
Walka o tytuł smutna.
Zajebiście się cieszę tym co zaprezentował Hunt w swojej walce, co prawda podobnie do swojego przeciwnika w 3 rundzie zaczął umierać ale i tak pokazał się z bardzo dobrej strony.
Ciekaw jestem jaki wpływ na taką wytrzymałość miało miejsce w którym walczyli.
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 135 - spoiler
Seagal po walce powiedział, że ta cała sprawa z wysokością n.pm. to "Bullshit" :cool:
  • 0

budo_cieglo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 135 - spoiler
Pomyliłem się, 5 osób wymieniło w temacie 6 postów.
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 135 - spoiler

Seagal po walce powiedział, że ta cała sprawa z wysokością n.pm. to "Bullshit" :cool:


A sam jakiś czas temu w telewizji biegał po górach. Oszust :cry:
edit: Cieglo mi sie wepchał przed posta.
  • 0

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 135 - spoiler
Jones mnie nie powala, ma świetne zapasy, nieźle uderza i wykorzystuje kreatywnie swój świetny zasięg, ale nie umywa się do takiego Andersona. On, pomimo dużej przewagi w zasięgu może opuścić ręce z każdym kozakiem i bawić się z nim jakby to było jedzenie.

Moim zdaniem prawdziwą wartość Jonesa pokaże waga ciężka. Shogun, Rampage, Evans są za krótcy żeby mierzyć się z tym połączeniem zasięgu i techniki. Widzę szansę w Machidzie, ale koleś może już nie być tak skuteczny "z doskoku", poza tym jeśli nie będzie znów chciał zaryzykować, Jones go wypunktuje.

Oczywiście nie zmienia to faktu, że Jones jest najlepszym półciężkim na świecie ;)
  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 135 - spoiler
IMO z Jonesem najwieksze szanse ma Shogun
pierwsza walka poszla kiepsko ale mysle, ze za drugim razem Rua go oklepie

a co do Hunt'a to ja mam ciegle w pamieci jak probowal Fedorowi zakladac kimure :D
  • 0

budo_cieglo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 135 - spoiler
Shogun z Jonesem? O jakich szansach mówisz skoro w pierwszej ich walce nawet przez sekundę nie pokazał ułamka umiejętności, którymi miałby mu dać radę. Nic. O niebo lepiej wypadł - zniszczony przecież - Rampage.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 135 - spoiler

Jones mnie nie powala, ma świetne zapasy, nieźle uderza i wykorzystuje kreatywnie swój świetny zasięg, ale nie umywa się do takiego Andersona. On, pomimo dużej przewagi w zasięgu może opuścić ręce z każdym kozakiem i bawić się z nim jakby to było jedzenie.

Anderson walczył lekko ponad 2 razy więcej walk więc porównanie conajmniej nietrafione milordzie :) Jones ma 24 lata więc spokojnie, z czasem, może przebić poziom Andersona bo stójkę z czasem może ładnie opanować a do tego ma zajebiste zapasy więc może robić większy rozpierdol :twisted:
  • 0

budo_nedohin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 135 - spoiler
Nie wiem czy to co robi Anderson da się wytrenować. Jones mimo wszystko wygrywa walki dzięki niesamowitej jak na ten wzrost motoryce. Moim zdaniem znacznie bliżej mu do GSP niż Silvy.
  • 0

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 135 - spoiler
SoS: jak robisz ranking P4P czy jakiejś wagi to patrzysz ile ludzie ćwiczą? Jones ponoć ćwiczy ze trzy lata, jeśli to prawda to jest geniuszem, ale nie widzę u niego tego luzu, który ma Silva. Może nas zaskoczyć jeszcze tysiąc razy, ale nie na ten sposób co Pająk.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ufc 135 - spoiler
Nie robie rankingów bo są durne, nie po to jest pas żeby sie w nie bawić.
Nie porównuję też ludzi z różnym doświadczeniem(czyli ilością walk a nie ilością czasu) bo mija się to z celem.
Silva dochodził stopniowo do poziomu stójki, który ma teraz. Oczywiście zaczynał dawno temu gdy sport był jeszcze mało rozwinięty i zaplecze treningowe również. Jest to kolejny argument, że porównanie z dupy zdeka no ale cóż ... nudzi mi sie kurwa to sie przypierdalam o północy :lol:
:) :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024