Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaka różnica między ETKF i ITKF?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka różnica między ETKF i ITKF?
Bo na twoje pytanie może odpowiedzeć organizator lub sensei Kwieciński. A ja nie jestem ani jednym ani drugim.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka różnica między ETKF i ITKF?

Mnie polityka w stylu lepsze gorsze karate nie podnieca.

-teraz to się pogubiłem, gdzie Ty to widzisz? Vortal jest miejscem gdzie można pytać się o wszelkie niejasności i ja tak robię. Jeżeli wszelkie pytania o ITKF są "szukaniem sensacji" to jaka jest w tym Twoja rola? Masz nie dopuszczać do pytań?
Zdziwiło mnie wypisywanie tytułów Twojego szefa na plakacie, gdzie reklamujesz jego przyjazd do Anglii. Wynika z tego wpisu jakby istniały dwie organizacje o podobnych kompetencjach i w obu posiada on stanowisko vice-prezesa. Okazuje się, że v-ce korporacji jest także v-ce kontynentalnym i o tym informuje potencjalnych zainteresowanych. Może powinien dołączyć jeszcze zajmowane stanowisko w Polskim oddziale?
I przedostatnie jeszcze dwa pytania (jeżeli chcesz tak bardzo "wiercić temat"). Czy to zagraniczne spotkanie daje jakąś liczbę wymaganych punktów (do zezwolenia na podejście do egzaminu) i czy w trakcie jego pobytu będzie można też wykupić prywatne konsultacje, i czy będą też punktowane?


tytulomania, czyli przerost formy nad trescia.
jasnie oswiecony przewielebny prezes galaktyki profesor doktor habilitowany magister sensei Jarzabek Waclaw trener drugiej klasy instruktor.
wszystko po to zeby sie poczut troszke lepiej.
czego kazdemu zycze.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024