Skocz do zawartości


Zdjęcie

FAŁ


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: FAŁ
W amatorskim sporcie nie walimy kilku kroplówek po ważeniu, nie mamy super tajnych środków do szybkiego zrzucenia wody, przeczyszczenia itd. Dla mnie zrzucenie 4kg w dwa dni to była ciężka sprawa, dostałem zapalenia spojówek, tak mnie wysuszyło. I ogólnie uważam, że zrzucanie więcej niż 5kg bez patrona w postaci lekarza sportowego to zwykła głupota, która może zadecydować o słabym wyniku na zawodach. Mówienie o zrzucaniu 10% masy ciała to niezdrowe przegięcie, widzę, że na forum same Pablo Popovitche :P

Nie ma sensu porównywać się do GSP, bo zaplecze, które stoi za nim, a zaplecze za nami to dwa zupełnie różne światy :P
  • 0

budo_pablobjj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siedlce/Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: FAŁ

Mówienie o zrzucaniu 10% masy ciała to niezdrowe przegięcie, widzę, że na forum same Pablo Popovitche :P



Byś podał jakiś przykład z MMA, a nie z grappla :P

Ale faktem jest, że zrzucenie 10% masy ciała to katorga, nawet, gdy ma się solidny procent tkanki tłuszczowej

Co do ich komisji stanowych, to oni skupiają się bardziej na anabolach i środkach podnoszących ogólnie hormony agresji i wzrostu, na ścinanie wagi na razie przymykają oko,

Tak nawiasem zresztą wielu zawodników przyznaje się do brania sterydów w celach regeneracyjnych, jak Matt Hughes
  • 0

budo_zly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FAŁ

Mówienie o zrzucaniu 10% masy ciała to niezdrowe przegięcie, widzę, że na forum same Pablo Popovitche :P



Byś podał jakiś przykład z MMA, a nie z grappla :P

Ale faktem jest, że zrzucenie 10% masy ciała to katorga, nawet, gdy ma się solidny procent tkanki tłuszczowej

Co do ich komisji stanowych, to oni skupiają się bardziej na anabolach i środkach podnoszących ogólnie hormony agresji i wzrostu, na ścinanie wagi na razie przymykają oko,

Tak nawiasem zresztą wielu zawodników przyznaje się do brania sterydów w celach regeneracyjnych, jak Matt Hughes


Jezu, wiem o co ci chodzi, ale w UFC, na zawodach Bodybuilding, WSZYSCY tak robia. Sprawdz sobie ile waza zawodnicy LHW na codzien. Na temat takich zawodnikow jak Cro Cop, Couture czy Vera zawsze sa takie same komentarze, sa za mali na HW. Jezus, Roganow'i tez powiesz ze "sami wiedza jaka kategoria jest dla nich dobra?" Forum dyskosjne sluzy do dyskutowanie nie przytakiwania. Nie chce sie wdawac w osobiste przepychanki, bo sa Ch(&#e, ale mysle ze brak zbijania wagi to czesc powodu braku konkurencyjnosci coniektorych Polskich zawodnikow.

Ja napisałem, że lepszym sposobem, jest zbicie 2-3 kg spokojnie w parę miesięcy i dobijanie reszty z wody przed walką, ale nie 7 czy 10 kg, bo pomny swoich doświadczeń, nie da się nadrobić tej wody w 24 h


Spoko, ZGADZAM sie z toba, tylko nie uwazam aby 7kg bylo niemozliwe albo poza zasiegiem mozliwosci.


Co do ich komisji stanowych, to oni skupiają się bardziej na anabolach i środkach podnoszących ogólnie hormony agresji i wzrostu, na ścinanie wagi na razie przymykają oko


8O Nie zwracaja uwagi, bo to standard, nie jest uwazane jako"oszukiwanie."
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FAŁ

ale mysle ze brak zbijania wagi to czesc powodu braku konkurencyjnosci coniektorych Polskich zawodnikow

zdecydowanie tak.
ale ja bym tez mogl troche obrocic kwestie i powiedziec ze problemem nie jest umiejetnosc zbijania wagi ale jej potrzeba.
w iektorych stanach USA obowiazuja przepisy w boksie ze kategoria wagowa obowiazuje ta w ktorej jestes wazac sie bezposrednio przed walka.
i zyja ludzie, nie ma zagrozenia dla zdrowia i widowiskowosci zbytnio odwodnionymi i wyczerpanymi zawodnikami, naturalna budowa ma znaczenie a nie zle rozumiana umiejetosc zbijania wody z organizmu.
ale nei sadze ze sie tego rozwiazania doczekamy bo nagle jebnie 95% gwiazd poszczegolnych kategorii do 1-2 wyzej i sie okaze ze juz tacy zajebisci nie sa, bobeda dostawac becki od wczesniejszych przecietniakow ktorzy wagi prawie nie zbijali i walczyli caly czas z wiekszymi ;)

zreszta ten proves jest u nich zakorzeiony w zapasach, ktora sa chyba ajmocniejsza podstawa tamtejszego mma. wiec to takie gadanie o dupie maryny, ale to by bylo fajnie gdyby to tak.
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: FAŁ
Reakcja Nastuli wygląda mi trochę na fochy- z ksw się nie dogadał, z fał się nie dogadał... to co on w końcu chce? Walczyć z kelnerami?
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: FAŁ
Może już nie chce. Podobno ma jeszcze kontrakt na jedną walkę w Japonii. Miał być temat jego walki z Ishim na gali na Litwie ale chyba upadł.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: FAŁ
edit: nvm wpisze w innym temacie
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024