Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dojo Stara Wieś


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
155 odpowiedzi w tym temacie

budo_romanowicz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1485 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś
Może czasami to co piszę brzmi jakby przemawiał przeze mnie jaki demon zazdrości, ale ... chyba po trosze tak jest. Warunki treningowe są naprawdę wyśmienite. Ośrodek zbiera świetne recenzje jako ewenement na skalę większą niż europejska. W porównaniu do ciągłego zbierania kasy na tatami przez AD to WK zrobił niesamowitą robotę organizacyjną.

Ocierając się nieco o politykę, ośrodek ten może być przepustką dla WK na przewodzenie w ITKF.
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś

Może czasami to co piszę brzmi jakby przemawiał przeze mnie jaki demon zazdrości, ale ... chyba po trosze tak jest. Warunki treningowe są naprawdę wyśmienite. Ośrodek zbiera świetne recenzje jako ewenement na skalę większą niż europejska. W porównaniu do ciągłego zbierania kasy na tatami przez AD to WK zrobił niesamowitą robotę organizacyjną.

Ocierając się nieco o politykę, ośrodek ten może być przepustką dla WK na przewodzenie w ITKF.


Nasz klub planował tam wyjazd na obóz ale uzyskać cennik graniczy z cudem :( coś mi to śmierdzi :(
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś

Może czasami to co piszę brzmi jakby przemawiał przeze mnie jaki demon zazdrości, ale ... chyba po trosze tak jest. Warunki treningowe są naprawdę wyśmienite. Ośrodek zbiera świetne recenzje jako ewenement na skalę większą niż europejska. W porównaniu do ciągłego zbierania kasy na tatami przez AD to WK zrobił niesamowitą robotę organizacyjną.

Ocierając się nieco o politykę, ośrodek ten może być przepustką dla WK na przewodzenie w ITKF.


Nasz klub planował tam wyjazd na obóz ale uzyskać cennik graniczy z cudem :( coś mi to śmierdzi :(


Sandokan, tobie wiele rzeczy smierdzi.
Za Dojo Stara Wies stoi wizja, dlugofalowy cel, ciezka praca i bezprecedensowa na skale polska i miedzynarodowa egzekucja projektu. COs o czym Ty nie masz bladego pojecia. A poza tym - to jest piekne marzenie, ktore ma swoj realny ksztalt.
Karate to jest jest jednak niszowy rynek, nie tylko w Polsce. Wiec koszty utrzymania takiego obiektu nie sa male. To musi byc w ciaglym ruchu, za gotowke nikt tego nie wybudowal, wiec jest na kredytach, moze na dotacjach z Unii, ale jak nie bedzie chulac przez caly rok to padnie. Wiec albo ceny beda wyrabane w kosmos, albo beda zielone szkoly i wesela.
AD ma (mial przynajmniej) w centrum Krakowa kamienice wiec mysle ze ostatecznie zrobil lepszy interes niz zbudowanie dojo.
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś

Może czasami to co piszę brzmi jakby przemawiał przeze mnie jaki demon zazdrości, ale ... chyba po trosze tak jest. Warunki treningowe są naprawdę wyśmienite. Ośrodek zbiera świetne recenzje jako ewenement na skalę większą niż europejska. W porównaniu do ciągłego zbierania kasy na tatami przez AD to WK zrobił niesamowitą robotę organizacyjną.

Ocierając się nieco o politykę, ośrodek ten może być przepustką dla WK na przewodzenie w ITKF.


Nasz klub planował tam wyjazd na obóz ale uzyskać cennik graniczy z cudem :( coś mi to śmierdzi :(


Sandokan, tobie wiele rzeczy smierdzi.
Za Dojo Stara Wies stoi wizja, dlugofalowy cel, ciezka praca i bezprecedensowa na skale polska i miedzynarodowa egzekucja projektu. COs o czym Ty nie masz bladego pojecia. A poza tym - to jest piekne marzenie, ktore ma swoj realny ksztalt.
Karate to jest jest jednak niszowy rynek, nie tylko w Polsce. Wiec koszty utrzymania takiego obiektu nie sa male. To musi byc w ciaglym ruchu, za gotowke nikt tego nie wybudowal, wiec jest na kredytach, moze na dotacjach z Unii, ale jak nie bedzie chulac przez caly rok to padnie. Wiec albo ceny beda wyrabane w kosmos, albo beda zielone szkoly i wesela.
AD ma (mial przynajmniej) w centrum Krakowa kamienice wiec mysle ze ostatecznie zrobil lepszy interes niz zbudowanie dojo.

Wyborowa a jakby PZKT stworzył możliwości organizacji obozów sportowych przez kluby z innych organizacji ...... chętnych napewno by nie brakowało :wink: zakładając że ceny pobytu nie będą kosmiczne.....koszty utrzymania obiektu napewno by pokryły się w jakimś stopniu poprzez odbywające w Starej Wsi obozy i seminaria również weekendowe organizowane przez grupy z innych organizacji .....
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś

Wyborowa a jakby PZKT stworzył możliwości organizacji obozów sportowych przez kluby z innych organizacji ...... chętnych napewno by nie brakowało :wink: zakładając że ceny pobytu nie będą kosmiczne.....koszty utrzymania obiektu napewno by pokryły się w jakimś stopniu poprzez odbywające w Starej Wsi obozy i seminaria również weekendowe organizowane przez grupy z innych organizacji .....


Osrodkow ktore sa na poziomie jest co najmniej kilka w POlsce. No i maja lepszy dostep do browaru... :)
Nie wiem, nie do mnie pytanie.
Organizujac przez lata obozy np. z instruktorem zza granicy, priorytet jest polozenie blisko lotniska, zeby sie nie tulac przez pol polski po wiadomo jakich drogach, reszta to jest ile osob osrodek jest w stanie pomiescic, jakie sa warunki, no i cena.
Mnie spanie na ziemi i cwiczenie w "japonskich" warunkach srednio podnieca.
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś

Wyborowa a jakby PZKT stworzył możliwości organizacji obozów sportowych przez kluby z innych organizacji ...... chętnych napewno by nie brakowało :wink: zakładając że ceny pobytu nie będą kosmiczne.....koszty utrzymania obiektu napewno by pokryły się w jakimś stopniu poprzez odbywające w Starej Wsi obozy i seminaria również weekendowe organizowane przez grupy z innych organizacji .....


Osrodkow ktore sa na poziomie jest co najmniej kilka w POlsce. No i maja lepszy dostep do browaru... :)
Nie wiem, nie do mnie pytanie.
Organizujac przez lata obozy np. z instruktorem zza granicy, priorytet jest polozenie blisko lotniska, zeby sie nie tulac przez pol polski po wiadomo jakich drogach, reszta to jest ile osob osrodek jest w stanie pomiescic, jakie sa warunki, no i cena.
Mnie spanie na ziemi i cwiczenie w "japonskich" warunkach srednio podnieca.


No i po co piszesz zajmij sie treningami bo nic nie wiesz :(
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś
A co to za problem w dzisiejszych czasach osrodek treningowy na uboczu ?

To nie lata 80-te kiedy samochod mieli nieliczni.
Teraz i tak wiekszosc dojezdza na obozy samochodem - zawsze mozna wyskoczyc do marketu po kilka skrzynek piwa ;)
Osrodki takie czesto tez maja barek na terenie. To samo dowoz kogos na oboz nie stanowi problemu.

Robilismy obozy w roznych miejscach typu kurort turystyczny i totalne zadupie i jak myslicie dlaczego np w Osrodku w Jakubowie robilismy 4 razy choc to mozna nazwac zadupie nad jeziorem. Ludzie sie nie rozlaza mozna zrobic integracje, upiec dzika na ognisku itp
Piwo zawsze sie znajdzie czy w oddalonym o kilka km wiejskim sklepie czy w markecie w Mragowie a osoby byly bardzo zadowolone i zapewne jeszcze tam bedziemy robic.

Spokojny osrodek do treningow i integracji jest znacznie lepszy niz kurorty gdzie kazdy sie rozchodzi po pubach i dyskotekach w malych grupkach.
  • 0

budo_risk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś

A co to za problem w dzisiejszych czasach osrodek treningowy na uboczu ?

Kiedy Nishiyama żył, starano się robić wszystko względnie blisko lotniska. teraz to już jest bez znaczenia. Walory tego miejsca rekompensują położenie na uboczu, a to jest właściwie nawet jego atut.
  • 0

budo_ma56
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś
Odnośnie cennika:
OFERTA CENOWA

Zakwaterowanie w 13 domkach japońskich typu standard:

1540 zł /domek/doba - każdy domek 7 osobowy posiada-
3 pokoje 2 - osobowe, 1 pokój 1-osobowy, salon z kominkiem, 3 łazienki, aneks kuchenny ( istnieje możliwość dostawki w pokoju 1 osobowym - koszt 90 zł)


Zakwaterowanie w 2 domkach japońskich typu VIP:

480 zł/doba/ 1 apartament 2 osobowy-
( sypialnia , salon z kominkiem, łazienka, aneks kuchenny),

960 zł /doba/ 1 apartament 4 osobowy
( 2 sypialnie, salon z kominkiem, 2 łazienki, aneks kuchenny)


W cenie do dyspozycji:

sala gimnastyczna, sauna, jacuzzi, boisko wielofunkcyjne oraz treningi karate prowadzone przez naszych mistrzów.

Drewno kominkowe - 25 zł / pojemnik płatne dodatkowo

Konferencje:

sala konferencyjna (ekran, rzutnik, nagłośnienie)
do 50 osób - 500 zł/dzień
powyżej 50 osób – gratis


Zajęcia fakultatywne:

nauka kaligrafii
nauka origami
nauka układania ikebany
nauka przygotowania sushi
nauka parzenia herbaty
jazda konna wierzchem
jazda konna bryczką

płatne dodatkowo




Gastronomia:

Śniadanie : (szwedzki stół) koszt: 24 zł/os.

Obiad:
a) serwowany metodą niemiecką: koszt : 35 - 50 zł/os.
(zupa , danie zasadnicze, deser, napój)
B) podany w formie „szwedzkiego stołu” koszt : 50 – 80 zł/os.


Kolacja:
tradycyjna (danie gorące, zimna płyta, herbata) koszt : 20 – 35 zł/os.
kolacja z akcentem japońskim ok. 6 godz. koszt: 100 - 110 zł/os.
Impreza zasiadana ok.8 godz. koszt: 130 – 150 zł /os.

Przerwa konferencyjna ok.6-8 godz.:
kawa, herbata
woda, soki
ciastka kruche koszt: 18 zł/os
Przerwę można uzupełnić kanapkami, owocami, ciastkami bankietowymi lub zakąskami typu finger food.
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś
Wychodzi bez wyżywienia ok. 220zł na głowę (myślę, że warto).

Pytanie:
-koszty zajęć fakultatywnych (ikebana, isushi)? Ile musi być osób?
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś
Warto ? - taniej mam ze sniadaniem w Velaves Spa we Wladku.

Moze dla snobow ktorzy w ladnych warunkach chca sie pofotografowac ale ceny z kosmosu za jedzenie tez.

Przy tych cenach to obiekt na 1 dniowa impreze typu wesele.
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś
Ceny jak dla mnie kosmiczne 8O Za samo zakwaterowanie przy np 10 dniowym obozie wychodzi 2200zł na łeb 8O a gdzie ubezpieczenie, transport, piwo?

Dla porównania [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] 10 dni 1500zł w luksusowej 4 gwiazdkowej willi w okolicy Budapesztu. Jedyne co trzeba doliczyć to piwo.

Wygląda na to, że to dojo to zabawa typowo dla burżujów. Nie wydaje mi się żeby przeciętny klub i jego członkowie mogli sobie pozwolić na dłuższy pobyt w nim.
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś
Spleśniały domek na Kaszubach to koszt 90 zł, hotel we Wrocławiu o takim standarcie to ciut więcej niż 200zł. Chodzi o przeżycie bardziej estetyczne (Japonia pod Łodzią), zdjęcie z mistrzem+ikebana i do domu.

Zobaczyć wschód słońca w tym miejscu to bezcenne (coś jak dla karateków shotokanu staż z K. Funakoshim, nic nie wnosi, ale jest przeżycie).
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś
Velaves Spa we Wladyslawowie - waruki polecam a sniadanie to na caly dzien moze starczyc ;)

Oczywiscie to cena z www ale po malych negocjacjach nawet indywidualny klient moze sporo utargowac 8) - za 250 zl czesto piekny pokoik ma sie z widokiem na morze i sniadaniem dla 2 osob 8)
Opcja I: 199 zł/osoba*

W pakiecie oferujemy:

    * 1 nocleg
    * bufet śniadaniowy (8.00-11.00) 
    * 1 obiadokolacje (16.00-19.00): 
    * bez ograniczeń kompleks rekreacyjny (baseny, sauny- sucha i parowa, jacuzzi, siłownia Techno Gym) 
    * rytuały SPA: jeden zabieg na pokój:

„magiczny dotyk” – energetyczny masaż pleców
 

Jeden zabieg to za mało? W równie rewelacyjnej cenie możesz mieć dwa zabiegi, a tym samy jeszcze więcej relaksu


Opcja II: 219 zł/osoba*

W pakiecie oferujemy:

    * 1 nocleg
    * bufet śniadaniowy (8.00-11.00) 
    * 1 obiadokolację (16.00-19.00): 
    * bez ograniczeń kompleks rekreacyjny (baseny, sauny- sucha i parowa, jacuzzi, siłownia Techno Gym) 
    * rytuały SPA: dwa zabiegi w pakiecie:

„magiczny dotyk” – energetyczny masaż pleców
„błogi relaks” – masaż twarzy, szyi i dekoltu

  • 0

budo_ma56
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś
Dzienny pobyt dla jednej osoby to ok.300 zł z najniższą stawka żywieniową. Do tego doliczyć należy koszty transportu w obie strony w zależności skąd i czym dojedziemy. Wiadomo jak ktoś organizuje obóz szkoleniowy, to nie chce do jego organizacji dokładać, chciałby coś z tego mieć, doliczyć też musimy ubezpieczenie. Pytanie jeżeli sztuki walki bazują na dzieciach, osobach uczących się (szkoła, studia), to kogo stać na choćby kilka dni przy tych cenach?
Weekend - (piątek-niedziela) czyli 3 dniowy pobyt to koszt 900 zł + dojazd ok.200zł + opłata za szkolenie ok.100 zł = ok.1200 zł za 3 dni pobytu!
Dla niektórych pół miesiąca pracy.
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś
Martius bo ty nic nie rozumiesz :)

Jersey ja rozumiem, że w tym dojo chodzi głównie o klimat, ale powiedzmy sobie szczerze 220zł za dobe bez wyżywienia to bardzo wysoka cena.

Sypiąc dalej przykładami jak troche sie potargujesz masz za 100zł dobe w hotelu balneo w Mezokovesd na Węgrzech. Hotel nówka, 4 gwiazdki, w cenie śniadanie szwedzki stół (można sie nim najeść na cały dzień), w hotelu wewnątrz baseny, sauna, siłownia, fitness i czego dusza zapragnie.

Ma56 a dla niektórych miesiąc.
  • 0

budo_risk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś

...

Myślę, że nie ma się czym ekscytować. PZKT wybudował obiekt i sam się musi martwić czy go finansowo udźwignie. Kogoś nie stać, to tam nie jedzie. Kluby tam jednak jakieś jeżdżą, ale zwykle są to kluby z PZKT. Może taka jest polityka? Poza tym PZKT ma gdzie organizować wszystkie swoje imprezy i to był pewnie cel główny. PZK takiego obiektu nie ma.

P.S.
No i okoliczni mieszkańcy już wynajmują swoje pokoje. Na zgrupowaniach w Starej Wsi jest co najmniej 2x więcej ludzi niż miejsc, więc się jakoś tam organizują.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś

Martius bo ty nic nie rozumiesz :)


Ja wszystko rozumiem jak ktos bedzie za mnie placil :)

Jak ja mam placic to wole nie rozumiec :)

No ale to nie nasz problem a wlascicieli aby to utrzymac a miejsce ladne 8)
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś

Odnośnie cennika:
OFERTA CENOWA

Zakwaterowanie w 13 domkach japońskich typu standard:

1540 zł /domek/doba - każdy domek 7 osobowy posiada-
3 pokoje 2 - osobowe, 1 pokój 1-osobowy, salon z kominkiem, 3 łazienki, aneks kuchenny ( istnieje możliwość dostawki w pokoju 1 osobowym - koszt 90 zł)


Zakwaterowanie w 2 domkach japońskich typu VIP:

480 zł/doba/ 1 apartament 2 osobowy-
( sypialnia , salon z kominkiem, łazienka, aneks kuchenny),

960 zł /doba/ 1 apartament 4 osobowy
( 2 sypialnie, salon z kominkiem, 2 łazienki, aneks kuchenny)


W cenie do dyspozycji:

sala gimnastyczna, sauna, jacuzzi, boisko wielofunkcyjne oraz treningi karate prowadzone przez naszych mistrzów.

Drewno kominkowe - 25 zł / pojemnik płatne dodatkowo

Konferencje:

sala konferencyjna (ekran, rzutnik, nagłośnienie)
do 50 osób - 500 zł/dzień
powyżej 50 osób – gratis


Zajęcia fakultatywne:

nauka kaligrafii
nauka origami
nauka układania ikebany
nauka przygotowania sushi
nauka parzenia herbaty
jazda konna wierzchem
jazda konna bryczką

płatne dodatkowo




Gastronomia:

Śniadanie : (szwedzki stół) koszt: 24 zł/os.

Obiad:
a) serwowany metodą niemiecką: koszt : 35 - 50 zł/os.
(zupa , danie zasadnicze, deser, napój)
B) podany w formie „szwedzkiego stołu” koszt : 50 – 80 zł/os.


Kolacja:
tradycyjna (danie gorące, zimna płyta, herbata) koszt : 20 – 35 zł/os.
kolacja z akcentem japońskim ok. 6 godz. koszt: 100 - 110 zł/os.
Impreza zasiadana ok.8 godz. koszt: 130 – 150 zł /os.

Przerwa konferencyjna ok.6-8 godz.:
kawa, herbata
woda, soki
ciastka kruche koszt: 18 zł/os
Przerwę można uzupełnić kanapkami, owocami, ciastkami bankietowymi lub zakąskami typu finger food.

CEny specjalnie wymyslone aby nikt nie korzystał wolę COS w Zakopcu czy Cetniewie i miejsce wspaniałe oraz duzo niższa cena- dla mnie ceny pana KWiatka to skandal :evil:
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dojo Stara Wieś

CEny specjalnie wymyslone aby nikt nie korzystał wolę COS w Zakopcu czy Cetniewie i miejsce wspaniałe oraz duzo niższa cena- dla mnie ceny pana KWiatka to skandal :evil:


Ja tam cen sie nigdy nie czepiam, widocznie ma zainteresowanie lub tez inne fundusze na utrzymanie osrodka.

Jak komus drogo to po prostu do pewnych miejsc lub na pewne zajecia nie jezdzi/chodzi a nie narzeka na cene.

Nie stac mnie na mercedesa S klase to nie narzekam na jego cene tylko kupuje samochod czesto znacznie lepszy o mniejszej cenie i tyle...

Przynajmniej przy cenie zaporowej mozna wyeliminowac tych co pija piwo noname na rzecz tych co pija markowe :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024