Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spoiler strike force


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
122 odpowiedzi w tym temacie

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spoiler strike force
jaja andrieia przejawiaja sie chyba tylko tym, ze majac chujowa szczeke i zerowa uiejetnosc wykonywania gameplanu oraz uciekania z zagrozonych pozycji ciagle wychodzi do walki...

ja pierdole, koles z jego motoryka wlazi w rog i pod siatke i daje sie obijac.
zbiera dwie konkretne bomby i zamiast sie ratowac na kazdy mozliwy sposob to stoi dalej jak pojebany chyba proszac zeby zostac znokautowanym. no zal.
kharitonov, mimo ze twarz okraglutka zalana w sumie wyglada jakby odzyskiwal dawna forme, masywniejszy napewno sie zrobil ogolnie.

poddanie sefo bylo takie troche smutne, rookiestyle.

fajna walke dali ten del rosario jak nie pomylilem nazwisok i johnson. dobre, agresywne wymiany w stojce i poddanie.

teraz - co do fedora.
zwazywszy na gabaryty w pierwszej rundzie radzil sobie niezle. wylapal kilka mocniejszych strzalow, ale dluzny nie zostal, i dal bym mu mimo wszystko 10-9 na punkty.
druga runda to totalna domiacja, nigdy chyba w jego karierze nie zostal tak zdominowany. nawet w walce z arona, o ktorej wielu mowi ze ja powinien przegrac, nie zostal tak pojechany.
sporo to niestety mowi o jego kondycji (czy raczej, zwazywszy na to jak radzi sobie crocop, nog, wand, iceman, randy itd, trzeba by powiedziec ze raczej sporo to mowi o tamtej geeracji fighterow...) i perspektywach. pozytywnie zaskoczyl mnie zdecydowanie wytrzymaloscia, bo duzo mocych ciosow zebral. ale silva go deczko zdeklasowal a glebie.
po koncu tej rundy zaczelo mi switac swiatelko... co jesli fedor wygra kolejna runde 10-9?
bylby remis...

ale coz, sedziowie zdecydowali inaczej...
jak dla mnie przedwczesnie, fedor ie mogl widziec na to oko, ale nie wygladalo dla laika jakby bylo ono zagrozone w jakis wiekszy sposob, a drugie oko nie bylo prawie w ogole opuchniete.

a teraz co do kontrowersji:
komentatorzy zarz na poczatku przerwy powiedzieli ze pan jebany sedzia ringowy miragliota bodaj przerwal walke. jak widac, ani panowie z komisji stanowych, ani naroznik i cutmen fedora, ani naroznik silvy nie wiedzieli o tym. jest to troche dziwne, bo przewaznie zawodnika oglada 5 minut lekarz ktory mowi ze walka ma zostac przerwana i wtedy ringowy walke przerywa. a nie, silva stoi i ma walczyc, fedor stoi, jeszcze mu tam miziaja tym zelastwem, ale chce walczyc, a tu nagle olsnienie ze dwie minuty wczesniej walka przerwana...
boze bro zebym sie doszukiwal spiskow, ale z boku patrzac wyszlo to wszystko tak malo ogarniecie.

a teraz ogolem: wiekszosc walk bardzo dynamiczna, zacieta, duzo krwi i potu zawodnicy zostawili. nie bylo okazji sie nudzic. bardzo dobra gala. to juz druga z rzedu kozacka do tego stopnia gala strikeforce.


P.S. kurwa, caly dzien chodze wkurwiony i smutny. konczy sie pewna era, kurwa :(
ja chce mojego fedora z powrotem. oddajcie mi mojego ulubionego zawodnika skurwysyny. to niesprawiedliwe... :(
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Spoiler strike force
Gdyby Fedor mial mózg albo dobrych ludzi za nim którzym by zależało na jego karierze sportowej a nie na robieniu na nim kasy to by Fedor bił się teraz o pas z Silvą ale nie tym Silvą tylko Andersonem. O pas nie HW tylko MW i nie w strikforce tylko w UFC po tym jakby udało mu się przejść przez zapasiorów i grapplerów blokujących dojście do tytułu. Uprzednio po tym oczywiscie jakby ostatnie kilka lat spędził trenując z dobrymi ludzmi w dobrych gymach na całym świecie a nie z dzieciakami i ksiedzem na wsi.

Fedor był overrated już dawno. To nie jego wina. To wina przedewszystkim jego psychofanow ktorzy zaczeli przygode z mma od ogladania go w pridze za dzieciaka i traktują go jak cubase albo chucka norrisa. Z cubasy sie wyrasta, ze zbiegiem lat racjonalizuje sie sobie w glowie ze chuck nie najebal by kazdego, ale jak widac z Fedora nie bardzo. Choc mineło x lat i waga ciężka się bardzo posuneła.

I to nie tak że Big foot jest jakims . magikiem nagle. Nikt chyba nie mysli że jestnajleprzym ciężkim świata.
Poprostu fedor nie jest dobry. Jest gorszy technicznie od większośći ciężkich i ma gorsze warunki fizyczne. Wygrywał z mutantami z brakiem techniki swoja dynamiką. Chwała mu za to. Teraz stwierdzenie faktu. Waga ciężka te 5-6-7 lat temu była nadzwyczajniej słaba. Powód? Wszyscy duźi dobzi atleci uprawiali zawodowy sport za ktorzy dostawali 1000 razy wiecej pieniedzy.

Do mało popularnych walk w klatkach latali do Japonii zakapiory ktorzy chcieli byc jak najwieksi albo od koksu a byli naturalbnymi ww/mw alb o yli zalani tak jak fedor lub bardziej. Bił leszczy i był z nich najleprzy. Teraz w mma pojawia się kasa i powoli waga ciężka zaczyna ruszac. Cain to taki większy i duzo leprzy technicznie fedor jezeli chodzi o budowe i dynamike. Tylko że jest 6 cm wyższy bo ma 188 a nie 182 i waży 112 kg bez brzucha a nie 104 z oponką. Aha no i nie trenuje bijac mlodych chlopakow z rozyjskiej wsi tylko w AKK.

Dlaczego fedor polazł do parteru z 130 kg czarnym pasem? Bo nie ma z nimi stycznośći i wydawalo mu sie ze z wszystkiego mozna dynamika wyjsc. Co pokazal juz z Werdumem. Fedor dostawał od "szklana szczenke" Arlowskiego bo ma gorsze ręce, zasapał się z rogersem bo walczył z knurem ktory jest silny i troche techniki poogladał na videło zmieniając opony. Dał się złapać Werdumowi bo ma gorszy parter i nie ma stycznosci z nikkim kto ma leprzy. Ja lubie fedora zeby nie bylo. Nie lubie tylko bzdur. ;) Był najleprzy w pridzie. Wiem bo widziałem. Tak wtedy widziałem. Świat się zmienia. Przestancie być psychofanami, wyznawcami. Zacznijcie być racjonalni ;) . Tak żyje się lepiej. Bo żyje się w świecie prawdziwszym. A nie w złudzoym.

- Pozdrawiam J.

A generalnie co do gali to z punktu widzenie enterteiningu bo bardzo fajna. Ten koleś co pojechał tego zapasiora z Tufa "małego koszczeka" Świetnie technicnie walczył i generalnie warunki miazga jak na lw i siła i dynamika i wszystko.
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spoiler strike force

To była dobra walka i gdyby któreś z uderzeń Fedora doszło celu to Silva do tej pory jeszcze by spał. Szły naprawde konkretne cepy


Dokładnie. Gdyby coś z tych srogich ciosów doszło celu to Silva by padł i tyle. Po prostu miał wiele szczęścia, a F zabrakło precyzji. Najgorsze, że F dał się sprowadzić do parteru, chociaż zauważcie jak dwa razy ładnie się wśliznął w Silvę, kiedy ten leżał na plecach, tam gdyby doszły ciosy byłoby pozamiatane. Nie neguję oczywiście tego że Silva był dobrze przygotowany do walki, ale chyba sam do końca nie wierzył, że ją wygra, jego wyraz twarzy po drugiej rundzie mówił jedno: Zmachałem się i nie będzie już łatwiej, czuł, że nie wykorzystał do końca tej przewagi w drugiej rundzie.

Kharitonov - Arlovski Po pierwszej minucie widząc jak się rusza Arlovsky byłem pewien, że wygra, niestety stracił czujność i został zasypany.
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Spoiler strike force
Co tu duzo gadac, Silva zawalczyl swietnie, a Fedor niepotrzebnie pchal sie do parteru z takim kolosem. Co wiecej nawet sie w tym parterze szczegolnie nie staral oddajac pozycje i liczac, ze wylezie z nich pozniej...
Zdarzalo sie juz, ze walczyl z duzymi gosciami, ale nigdy nie mieli takiej techniki jak Silva.

Swoja droga, te przerwanie walki... Dlaczego przerwal ja ringowy, zanim jeszcze lekarz ocenil stan zawodnika ?? Bo jak dobrze rozumiem, to tak to bylo...
Fedor mogl nie widziec na jedno oko, ale Silva byl juz chyba mocno zmordowany walka, Fedor mialby jakas szanse sie odkuc moze... Niedosyt pozostanie.

Co do jego formy... Ja juz wczesniej obawialem sie co zrobi z nim Overeem, ktory bez wysilku masakrowal gosci, z ktorymi Fedor meczyl sie w ringu. Nie sadzilem jednak, ze odpadnie juz w tej walce :(

Jest to cholernie smutne dla fanow, ale mysle ze decyzja o zakonczeniu kariery bylaby dla niego dobrym wyborem. Za malo walk ostatnio, uplyw czasu, zacofanie wzgledem czolowki i zjebany menadzment, wykorzystujacy go tylko do trzepania kasy, a nie dbajacy o niego jako zawodnika :(

Wielka szkoda :(
  • 0

budo_melchiorek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Spoiler strike force
[quote="Balofy"

P.S. kurwa, caly dzien chodze wkurwiony i smutny. konczy sie pewna era, kurwa

budo_melchiorek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Spoiler strike force

Co tu duzo gadac, Silva zawalczyl swietnie, a Fedor niepotrzebnie pchal sie do parteru z takim kolosem.


W którym momencie Fedor pchał się do Parteru ???

chyba o innej walce rozmawiamy ...
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Spoiler strike force
"Dokładnie. Gdyby coś z tych srogich ciosów doszło celu to Silva by padł i tyle. Po prostu miał wiele szczęścia" ... "a w tym parterze fedor szczegolnie sie nie starał i oddawał pozycje" ... Tak generalnie silva miał szczęscię a fedor się nie starał ;D...

A co do Silvy Andersona. Ma dobry camp. Co do szoguna ma dobry camp. Do co rampaga. Jest bardziej marketingowalny. Nie ma dobrego campu i już jest z nim gorzej choć nie mówię że nie jest w top 10 lhw. Powiedzmy. Ja nie mam nic do ludzi z prida. Bardzo go lubie. Ogladałem go itd itp. Chodzi o HW. i chodzi o HW w tamtych czasach. Chodzi o rozwój sportu. O ilość ludzi z talentem którzy teraz się w to bawią dlatego że sport ma inną konotacje i że się tak rozwija.

J.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spoiler strike force

...


kolego 3/4 twojego postu ktory pisales odnosnie mojej wczesniejszej wypowiedzi nie ma z nia za wiele wspolnego.

i do na gorze: ogolem nie pamietam zeby fedor silve sprowadzal, to raczej albo bronil sie przed znalezieniem sie na dole albo sam byl obalany.

Immortal: co do pierwszego punktu twojego posta: tak bardzo sie rozjechac z rzeczywistoscia to jest wrecz talent ;)
  • 0

budo_woytas20
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spoiler strike force

Dokładnie. Gdyby coś z tych srogich ciosów doszło celu to Silva by padł i tyle. Po prostu miał wiele szczęścia, a F zabrakło precyzji.

Ja tam nie widzialem szczescia, tylko umiejetnosci, ktore pozwolily mu sie blokowac i robic dobre uniki. Nie widzialem wczesniejszych walk Silvy ale zaskoczyl mnie swoja stojka, byla na naprawde przyzwoitym poziomie jak na taka wage i rozmiar. Nie wiem tez czy Silva ma szklana szczeke, ale ciosy Fedora nie wydawaly sie byc konczacymi chyba ze trafilby idealnie na punkt, wrecz odwrotnie czulem, ze jezeli Silva trafi porzadnie to Fedor moze sie konkretnie zachwiac.
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Spoiler strike force

Immortal: co do pierwszego punktu twojego posta: tak bardzo sie rozjechac z rzeczywistoscia to jest wrecz talent ;)



"Gdyby Fedor mial mózg albo dobrych ludzi za nim którzym by zależało na jego karierze sportowej a nie na robieniu na nim kasy to by Fedor bił się teraz o pas z Silvą ale nie tym Silvą tylko Andersonem. O pas nie HW tylko MW i nie w strikforce tylko w UFC po tym jakby udało mu się przejść przez zapasiorów i grapplerów blokujących dojście do tytułu. Uprzednio po tym oczywiscie jakby ostatnie kilka lat spędził trenując z dobrymi ludzmi w dobrych gymach na całym świecie a nie z dzieciakami i ksiedzem na wsi. "

O ten kawałek Ci Balofy chodzi?

Wyprowadz mnie proszę z błędu...

Choć nie ułatwie Ci to. Twierdzisz że fedor nie mógłby zrobić mw? I twierdzisz że nie lepiej by mu było trenować w dobrych kampach i walczyć 2-3 razy w roku w ufc? :)

J.

Ja nie jestem antyfanem fedora. Ja jestem antyfanem psychofanow fedora. Jemu już się niechce walczyć od kilku lat. Ma pieniądze i skupia się na rodzinie. Ludzie zawracają mu pałe i czczą go jak idioci. Mówił że myślał o emeryturze już przed walką z werdumem. Wygrał z ludzmi do których już specialnie nie trzeba było ciężko trenować i uczyć się czegoś nowego. Nie rozwijał się. Na swoich przeciwników nie musiał. Nie chciało mu się już i nie chce mu się teraz. Dlaczego myślicie siedzi we wsi swojej z rodziną i z popem? Bo ma was dosyć :)
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spoiler strike force
proste.
anderson silva ma 188 cm wzrostu.
o ile dobrze kojarze, raz w japonii walczyl w wadze odpowiadajacej mniej wiecej dzisiejszej amerykanskiej 'ww' (okolice 170).
idac twoim tokiem rozumowania kazdy o tym wzroscie i nizszy powinien walczyc w mw i ww.

reszta wypowiedzi w zasadzie tez jest jednym wielkim geeralizowaniem.ale za smutno mi jest ogolem i nie chce mi sie rozbierac twojej wypowiedzi na czynniki pierwsze i bawic sie w cytowanie, punktowanie i inne chuje muje.

ewolucja jest rzecza naturalna. tylko trzeba miec dobra perspektywe i punkt widzenia zanim sie zacznie pewne rzczy oceniac w mojej opinii.
no ale ja nie jestem szczegolnie obiektywny jesli chodzi o grubaska z rosji.
  • 0

budo_melchiorek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Spoiler strike force

...


i do na gorze: ogolem nie pamietam zeby fedor silve sprowadzal, to raczej albo bronil sie przed znalezieniem sie na dole albo sam byl obalany.


sprawdź proszę jeszcze raz na czyjego posta to była odpowiedź.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spoiler strike force
za szybko sie pojawiaja odpowiedzi, oczywista oczywistosc z kontekstu ze to nei do ciebie bylo ;)
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Spoiler strike force

proste.
anderson silva ma 188 cm wzrostu.
o ile dobrze kojarze, raz w japonii walczyl w wadze odpowiadajacej mniej wiecej dzisiejszej amerykanskiej 'ww' (okolice 170).
idac twoim tokiem rozumowania kazdy o tym wzroscie i nizszy powinien walczyc w mw i ww.

reszta wypowiedzi w zasadzie tez jest jednym wielkim geeralizowaniem.


Nie to Ty bawisz się w jakieś dziwne systematyzowanie i generalizowanie ja mówię tylko że fedor to otłuszczony 90 paro kg gość który by mógł spokojnie zrobić mw i bić się z gości którzy w chwili wagi mają 84 a walki 90 a nie z goscmi ktorzy w chwili wagi garza 120 a w walki 125+ do 130

Do reszty się nie odnosisz bo Ci smutno. Spoko mi też smutno ale tak to według mnie wygląda czy było by mi smutno czy nie. Bo jeszcze raz mówie że Fedora lubie i cenie ale denerwuje mnie każda forma ślepego fanatyzmu ideologicznego.

J.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Spoiler strike force

Co tu duzo gadac, Silva zawalczyl swietnie, a Fedor niepotrzebnie pchal sie do parteru z takim kolosem.


W którym momencie Fedor pchał się do Parteru ???

chyba o innej walce rozmawiamy ...

jak wybronił obalenie gilotyną i Silva leżał na plecach to Fedor wskakiwał do pół gardy. Choć akurat wtedy to jakoś tragicznie mu nie szło
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spoiler strike force
jezus to wskakiwanie do polgardy bylo straszne :? przed walka z Werdumem Fedor by gnp robil :(
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Spoiler strike force

W którym momencie Fedor pchał się do Parteru ???

chyba o innej walce rozmawiamy ...

jak wybronił obalenie gilotyną i Silva leżał na plecach to Fedor wskakiwał do pół gardy.


Dokladnie o to mi chodzilo.

|mm0rta| z nie staraniem sie w parterze to chodzilo mi o to, ze Fedor np. dosiad oddal raczej bez zacietej walki, widac wierzyl ze pozniej z niego wylezie, ale Silva byl troche za duzy, za silny i za sprytny...

Co do zmiany wagi to uwazam podobnie, moglby zejsc kategorie nizej spokojnie... Nie wiem czemu koniecznie walczy w HW? Prestiz?
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Spoiler strike force

Gdyby Fedor mial mózg albo dobrych ludzi za nim którzym by zależało na jego karierze sportowej a nie na robieniu na nim kasy to by Fedor bił się teraz o pas z Silvą ale nie tym Silvą tylko Andersonem. O pas nie HW tylko MW i nie w strikforce tylko w UFC po tym jakby udało mu się przejść przez zapasiorów i grapplerów blokujących dojście do tytułu. Uprzednio po tym oczywiscie jakby ostatnie kilka lat spędził trenując z dobrymi ludzmi w dobrych gymach na całym świecie a nie z dzieciakami i ksiedzem na wsi.

Fedor był overrated już dawno. To nie jego wina.


Co to wogóle za gówno? Jesteś jednym z tych typów którzy sugerują zawodnikowi po kilku przegranych żeby schodził dwie wagi w dół? Typ całe życie walczył w dywizji ciężkiej a teraz nagle ma schodzić do średniej bo przegrał dwie walki? Może wolał się sprawdzić w walce z ciężkimi a nie zrzucać po 20 kg przed każda walką żeby wyrobić sobie przewagę nad przeciwnikami. Facet walczy od ilu 12, 13 lat? Myśle że ma prawo przegrać szczególnie w momencie kiedy zbliża się koniec jego kariery. Na wszystkich przyjdzie czas na wymienionego przez ciebie Silve takze.
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Spoiler strike force

"Silva byl troche za duzy, za silny i za sprytny..."


-Był za duży, na ciężki i sporo leprzy technicznie ( choć jakby wspioł się na palce przy tym arm triangle a nie siedział na kolanach to by go skończył )

"Co to wogóle za gówno? Jesteś jednym z tych typów którzy sugerują zawodnikowi po kilku przegranych żeby schodził dwie wagi w dół?"


- nie ja nic nie sugeruje. Mówię tylko że walczy w kuriozalnej wadze i z dobrym campem w niższej wadze mógłby pobić się z najleprzymi z tej wagi która jest dużo mocniejsza niż HW. To raczej komplement.

"Typ całe życie walczył w dywizji ciężkiej a teraz nagle ma schodzić do średniej bo przegrał dwie walki?"


- nie miałby zejść kilka lat temu jakby nie kierowała nim rosyjska mafia tylko wykwalifikowanie trenerzy z dobrego campu.

" Może wolał się sprawdzić w walce z ciężkimi a nie zrzucać po 20 kg przed każda walką żeby wyrobić sobie przewagę nad przeciwnikami."


Nie wyrobić sobie przewagę bo każdy tak robi. Fedor nie dość że nie robi to jeszcze walczy w wadze gdzie goście schodzą po 5-10 kg do 120. uważasz że aldo powinien bić się w 185?

" Facet walczy od ilu 12, 13 lat? Myśle że ma prawo przegrać szczególnie w momencie kiedy zbliża się koniec jego kariery."

- Ma prawo przegrac. Dziwiłbym się gdyby nie przegrał robiąc to wszystko co robi. Powinien wcześniej skończyć kariere w momencie kiedy już nie ma ochoty się bić zawodowo.

"Na wszystkich przyjdzie czas na wymienionego przez ciebie Silve takze."


- I bardzo dobrze bo jego akurat w przeciwieństwie do fedora nie lubię. uważam Że Sonen pięknie pokazał jak z nim walczyć i wygrywać. Dał się złapać mimo że był leprzym zawodnikiem. Zdaża się i trudno.

Pozdrawiam J.

Jezu nie napisałem tyle od roku. pewnie tylko dlatego tak robie bo jutro mam ciężki egzamin i robie wszystko żeby przerwy w nauce były jak najdłuższe i żeby były jak najbardziej odmużdzające ;D
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Spoiler strike force
Dołączona grafika

Barnet z Fjodorem po walce.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024