Skocz do zawartości


Zdjęcie

BJJ Tampere


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_wania
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Słupsk/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

BJJ Tampere
Witam, firma wysyła mnie na 2-3 miesiące do Tampere w Finlandii, fajnie byłoby się może trochę pokulać. Jedyne na co trafiłem to [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Ktoś kojarzy tę szkołę? Wie coś więcej o treningach? Bo nie gadam po fińsku a google translator pozostawia wiele do życzenia. Jeśli są w Tampere jakieś inne jeszcze kluby to proszę o info.
Wania
  • 0

budo_pablobjj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siedlce/Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ Tampere
A czy Finowie nie mówią po angielsku???? Tzn czy oni nie uczą się go obowiązkowo w szkołach???
  • 0

budo_punisher
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 760 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZN/BLN
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ Tampere

Witam, firma wysyła mnie na 2-3 miesiące do Tampere w Finlandii, fajnie byłoby się może trochę pokulać. Jedyne na co trafiłem to [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Ktoś kojarzy tę szkołę? Wie coś więcej o treningach? Bo nie gadam po fińsku a google translator pozostawia wiele do życzenia. Jeśli są w Tampere jakieś inne jeszcze kluby to proszę o info.
Wania


Witam,

Siedziałem jakiś czas w Tampere i odwiedzałem [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] a także TJJK. Obydwa kluby są na dobrym poziomie. Choć TJJK jest bardziej sprofilowane na bjj, gdzie Snikt na mma. Nie ma problemu z angielskim choć niektórzy Finowie wstydzą się kontaktów z obcokrajowcem i swojego angielskiego (zupełnie bezpodstawnie).

Jak chcesz ogarnąć stronki to proszę. Jak wejdziesz na główną TJJK wybierasz BJJ (wiadomo :) . Z lewej masz menu: Harjoitusajat to Klasy (tak bym to chyba przetłumaczył), Harjoituspaikat to Miejsce (masz tam adres, generalnie jest to jakiś stary budynek przemysłowy, dużo tam magazynów - jest tuż przy Sarkaniemi czyli parku rozrywki), Yhteistiedot to Kontakt (tam masz telefon i maile, więc zapytaj co i jak).

Z kolei na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] stronie masz dokładną rozpiskę treningów. Godzin i dni chyba nie trzeba tłumaczyć. Vapaaottelu to mma, persukurssi to kurs podstawowy, reszta chyba jasna. Po lewej w ramce masz adres. To też duży, kulkupiętrowy magazyn. Ale teraz tam są biura i siłownia Athletico (z niej wchodzi się na treningi Snikt). Miejscówka jest bliżej centrum i głównej stacji kolejowej.

Jakby co to pytaj. O same Tampere również (choć zaznaczam, że nie mieszkam już tam od 3 lat, więc nie jestem na bieżąco - tyle co raz na jakiś czas odwiedzam stamtąd znajomych).
Pozdro
  • 0

budo_punisher
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 760 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZN/BLN
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ Tampere

A czy Finowie nie mówią po angielsku???? Tzn czy oni nie uczą się go obowiązkowo w szkołach???


Mówią po angielsku, szwedzku (choć akurat niechętnie bo Szwedów nie lubią) i dość często w jeszcze jednym języku (niemiecki, francuzki, hiszpański)
  • 0

budo_wania
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Słupsk/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ Tampere

A czy Finowie nie mówią po angielsku???? Tzn czy oni nie uczą się go obowiązkowo w szkołach???

Chodziło mi bardziej o to że strona jest po fińsku i nie ma wersji angielskiej. Samych rozmów z Finami się nie lękam ;)

@Punisher dzięki za info powinienem się już ogarnąć. Jutro powinienem już widzieć gdzie będę mieszkał, to najwyżej spytam jeszcze jak najlepiej się dostać stamtąd do klubu raczej tjjk (bardziej podejdzie mi bjj niż mma).

Wania
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024