Skocz do zawartości


Zdjęcie

I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
220 odpowiedzi w tym temacie

budo_lisu_rr
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ

Uwaga! ze względów organizacyjnych organizator zawodów I MP NoGi w Czerwonaku (19 marca) nie przyjmuje już zgłoszeń! (wg podanych wcześniej informacji rejestracje wraz z wpłatami miały zostać dokonane do 11 marca). Wszystkie wpłaty po 14 marca (dziś) zostaną odesłane a rejestracja zawodnika anulowana


Nie było podanej informacji, że wpłata ma zostać dokonana do 11 marca. Pisało, że ma się czas do siedmiu dni od daty rejestracji. Dowód ??

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Także każdy kto się zarejestrował przed 23:59, 11 marca, powinien mieć tydzień czasu na dokonanie wpłaty 50 zł, ponieważ się zarejestrował przed końcem terminu składania zgłoszeń. Regulamin był nie jasno napisany, więc organizator powinien wyciągnąć wnioski i za rok (o ile następna edycja się odbędzie) nie popełnić tego samego błędu i napisać jasno i wyraźnie o co mu chodzi. Nie zmienia się reguł w trakcie gry.
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ
DUDU RATUJ !!! :)
  • 0

budo_lucek89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 216 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ
Lista zawodników dopuszczonych do zawodów zostanie opublikowana dzisiaj pod wieczór.

Na 600 osób zgłoszonych, otrzymalismy wpłaty od 300zawodników... takze musielismy postąpic jak postąpilismy.
  • 0

budo_eryk33
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ
jak dla mnie organizator slusznie robi wiadomosc o zawodach byla od stycznia, w lutym powstala strona zawodow, gdzie bylo wszystko napisane jasno i przejrzyscie. Kazdy narzeka, ze przed kazdymi zawodami za pozna sa harmonogramy, listy startowe i wogole a zada od organizatorow, zeby rejestracja byla jak najdluzej nie mowiac juz o platnosci... Moze najlepiej, zeby organizator to ogranial w dzien zawodow co Panowie :D a potem zale na forum, ze sie przedluzalo itd... Zasady sa po to, zeby ich przestrzegac.... I moim zdaniem organizator nie powinien sie uginac przed Wami, bo to nikogo nic nie nauczy :-)

PS Sam nie startuje :)
  • 0

budo_tomaa33
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ

DUDU RATUJ !!! :)



Tu nawet Dudu juz nic nie zdziała :)
  • 0

budo_kulaczek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ
Jak mozna łatwo zepsuc fajnie zapowiadajace sie zawody jeszcze przed ich rozpoczeciem!? juz nawet caly Gold team przy tym to... :)
  • 0

budo_lisu_rr
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ
Czy można spodziewać się tych list przed godziną 18 ?? I gdzie będę one opublikowane ??
  • 0

budo_juhas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ

jak dla mnie organizator slusznie robi wiadomosc o zawodach byla od stycznia, w lutym powstala strona zawodow, gdzie bylo wszystko napisane jasno i przejrzyscie. Kazdy narzeka, ze przed kazdymi zawodami za pozna sa harmonogramy, listy startowe i wogole a zada od organizatorow, zeby rejestracja byla jak najdluzej nie mowiac juz o platnosci... Moze najlepiej, zeby organizator to ogranial w dzien zawodow co Panowie :D a potem zale na forum, ze sie przedluzalo itd... Zasady sa po to, zeby ich przestrzegac.... I moim zdaniem organizator nie powinien sie uginac przed Wami, bo to nikogo nic nie nauczy :-)

PS Sam nie startuje :)

W sumie zgadzam sie, ale:
Zasady są po to, żeby ich przestrzegać, ale organizator nie powinien ich sobie potem zmieniać.
Wszystko było napisane na stronie od lutego, tylko czemu pod koniec się zmieniło?

A od tych 300 osób to może nie wpłynęły wpłaty dlatego, że było napisane że mają na to jeszcze kilka dni?

PS. też nie startuję :wink:
  • 0

budo_fcw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ
Wszystko było by ok gdyby w warunkach rejestracji było napisane że rejestrujecie maksymalnie 300 osób, bo nad większą ilością uczestników nie jesteście w stanie zapanować i na zasadzie kto pierwszy ten lepszy trzeba się zarejestrować. Zasady dosyłania wpłat jak widać były nieczyelne i niezrozumiałe nie dla kilku forumowiczów, tylko dla prawie 300 osób, które się zarejestrowały i stwierdziły że startowe uiszczą w ciągu tych 7 przysługujących dni. Gdyby tu chodziło o te kilka osób można by sądzić że akurat nie grzeszą inteligencją i nie są wystarczająco rozgarnięte żeby zrozumieć warunki przez Was ustalone. Ale jeśli się okazało że takich "durni" znalzło się prawie 300 to może należałoby się uderzyć w piersi i przyznać do tego że zapis ten był nie do końca jasny i przesunąć termin wpłat o te 2-3 dni. Ale tak to jest gdy kazdy chce organizować swoje mistrzostwa Polski, a o organizacji dużych imprez nie ma żadnego pojęcia.
  • 0

budo_salmar
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ
No to teraz pozostaje tylko poczekac na liste przyjetych zgłoszen.

Mam nadzieje że w zwiazku z tym że lista zawodnikow jest juz zamknieta to harmonogram zawodow zostanie ogłoszony jakos wczesniej niz w czwartek?
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ

Jak mozna łatwo zepsuc fajnie zapowiadajace sie zawody jeszcze przed ich rozpoczeciem!? juz nawet caly Gold team przy tym to... :)

:) :):)
  • 0

budo_rynek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białogard
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ
Co to za komunikat ? Kto nie wpłacił pieniędzy do 11 nie ma prawa startu? Przepraszam bardzo ale wyraźnie było napisane ,że cytuje " Jeżeli nie dokona się wpłaty za uczestnictwo w Mistrzostwach w ciągu 7 dni od daty rejestracji , dane zawodnika zostaną anulowane automatycznie" Nie trzeba byc polonistom ,żeby odczytac to tak jak kolega wyżej. Rejestruje się 11 o 23.58 , wpłacam. Przelew na bank dojdzie w poniedziałek wraz z pierwszym księgowanie. Zmieścimy się w terminie i wg. regulaminu możemy startowac w zawodach.

Ogólnie komentarz organizatora beznadziejny. Nie i koniec !! Chyba komuś nerwy nie wytrzymały :|

Do zawodów kilka dni a już jest kwas :P Chyba organizator powinien wziąśc pod uwagę ,że jak organizuje się zawody rangi Mistrzostw Polski w tak dogodnym położeniu to liczba zawodników będzie raczej dużo większa jak przeciętna :|

Moim zdaniem powinien zostac przesunięty termin zawodów lub zorganizowana nowa sala. Zablokowanie osób ,które zgłosiły się 11 marca jest nie zgodne z tym co było wcześniej napisane.

Co do publikacji listy to też można się odrobinę sprężyc bo rezerwacja noclegu w piątek może byc raczej trudna.
  • 0

budo_rynek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białogard
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ

Jak mozna łatwo zepsuc fajnie zapowiadajace sie zawody jeszcze przed ich rozpoczeciem!? juz nawet caly Gold team przy tym to... :)


Co to za dziwne uwagi?
  • 0

budo_flasy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zewsząd
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ

Nie trzeba byc polonistom...


Wiemy kto napewno nie jest.
  • 0

budo_rynek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białogard
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ

Nie trzeba byc polonistom...


Wiemy kto napewno nie jest.


Błąd wcześniej wyłapałem ale niestety nie ma opcji edycji na budo ;> Poza tym dyskutujemy o zawodach a nie błędach ortograficznych :) Ale skoro to tutaj jest najważniejsze to powoli tracę ochotę na olimpiadę języka polskiego:)

Wszystkie wpłaty po 14 marca (dziś) zostaną odesłane a rejestracja zawodnika anulowana


Tutaj organizator ma na myśli wpłaty , które wpłyną po 14 czy które zostaną dokonane po 14 ?
  • 0

budo_tomaa33
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ

Jeszcze jedno info. Jeśli już mamy czepiać sie regulaminu:

"Startowe :
Opłata startowa wynosi 50zł lub 100zł po przekroczeniu terminu zgłoszeń.
Startowe należy uiścić max do 7 dni po zarejestrowaniu się na stronie. W przypadku braku wpłaty, zgłoszenie zostanie anulowane."

Także osoby które zrobiły przelewy po piątku 11 marca po 23.59 zobligowane są do uiszczenia opłaty w wysokości 100zł.



A jak wpłaciłem przed godzina 23.59 11 Marca i nie wiem kiedy dojda pieniadze to co wtedy???Zostaje skreslony???
  • 0

budo_rynek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białogard
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ

A jak wpłaciłem przed godzina 23.59 11 Marca i nie wiem kiedy dojda pieniadze to co wtedy???Zostaje skreslony???


Wg. regulaminu NIE ale wg. organizatora TAK :)
  • 0

budo_kaska1418048969
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ
Panowie nie ma co się tak stresować, Was i jak organizatorów liczba zaskoczyła. Każdy chce wystartować, ale nie każdy chce siedzieć tam 12 godzin.

Po za tym tak to właśnie jest jak zostawiacie zgłoszenia na ostatnią chwilę i pieniądze chcecie wysyłać potem, skoro wiecie że jedziecie to po co zwlekaliście. Trzeba było się zarejestrować w czwartek i od razu wpłacić.

Każdy popełnia błędy, pozwólmy organizatorom na to by zrobili najlepsze co w ich mocy.

pozdrawiam
  • 0

budo_adi_b-tów
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ
no ja sie zapisałem w srode ... miałem wyjazd do bielska białej w czwartek rano wróciłem dopiero dzisiaj


jesli chodzi o to że nikt nie chce tam siedzieć 12 godzin ... ludzie ja zawsze siedze minimum 10 godzin przed moją wagą tak juz jest. było i bedzie ... za duzo ludzi?? dac wszystkich po 6 minut zamiast 5,6,7,8,10 i juz bedzie krócej.

a zgłoszenia indywidualne to też ktoś wymyślił ...
  • 0

budo_michal_rgt
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:170

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ
Panowie organizatorzy jeżeli nie radzicie sobie z organizacją to powiedzcie to wprost a nie zasłaniacie się rzekomym błędem chętnych którzy bądź co bądź czytać potrafią. Na waszej stronie jest jasno napisane że termin na wpłatę pieniędzy to siedem dni od momentu rejestracji. Nie było to pisane wierszem dlatego nie próbowałem tego interpretować ani domyślać się o co chodzi autorowi. Zarejestrowałem się w piątek rano a wpłacić pieniądze chciałem dzisiaj bo tak mi pasowało. Mam jeszcze małą nadzieję że zmienicie zdanie i pozwolicie wystąpić tym którzy zdążyli się zarejestrować w terminie który sami ustaliliście. Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024