Skocz do zawartości


Zdjęcie

I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
220 odpowiedzi w tym temacie

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ

W zwiazku z tym ze zrobilo sie male zamieszanie oto nasz ostateczna decyzja :
Jesli osoba ktora nie wplacila wczesniej pieniedzy lub nie przeslala na adres [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] do jutro rana do godziny 10 potwierdzenie przelewu NIE OTRZYMA KOSZULKI!!!

hahahah :lol: sorry, jakos tak mnie to rozbawilo :)
  • 0

budo_lisu_rr
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ
No właśnie postępujecie nie fair. Jako, że jest to pierwsza edycja tej imprezy nie powinniście odstawiać takich numerów. Pisało, że siedem dni to siedem dni. Powinno wam zależeć, aby dotrzymać regulaminu bo chyba zależy wam, żeby ludzie miło wspominali tą imprezę. A z tymi koszulkami to chyba powinniście zrobić tyle ile przyszło zgłoszeń. Ogólnie widać, że musicie bardziej szanować uczestników i dotrzymywać regulaminu.
  • 0

budo_michuxtc
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ

W zwiazku z tym ze zrobilo sie male zamieszanie oto nasz ostateczna decyzja :
Jesli osoba ktora nie wplacila wczesniej pieniedzy lub nie przeslala na adres [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] do jutro rana do godziny 10 potwierdzenie przelewu NIE OTRZYMA KOSZULKI!!!
Z reszta wplat czekamy do srody wlacznie do ok 17 bo do tej godziny banki ksieguja przelewy. Jeśli wtedy nie bedzie pieniedzy zgloszenie zostanie anulowane

Lista startowa zostanie ogloszona w czwartek wraz z harmonogramem.




Kwestia techniczna: sesje przychodzące do banku PEKAO (konto organizaatora) są w godzinach: 11:00, 15:00, 17:30 ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]). Pieniądze wpłacone w piątek po południu i weekend zostaną zaksięgowane na koncie organizatora najwcześniej o 11. W takim wypadku większość osób, które wpłaciły w ostatni dzień rejestracji lub po zostanie bez koszulki :twisted: ,a tych osób zapewne będzie sporo. Grono osób zrobiło przelew z konta przez internet i potwierdzenie przelewu mogą dopiero wydrukować/zapisać i wysłać po wyjściu przelewu z ich banku (pierwsze sesje wychodzące są w godz. 6-10 zależnie od banku - patrz 1 kolumna [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Napewno liczba osób zgłoszonych jest ogromna i budzi podziw, jednak jeżeli organizator będzie czekał tylko do 10 to zapewne 1/4 startujących będzie z zazdrością patrzyła na koszulki kolegów z I MP NO-GI których przelew został zaksięgowany wcześniej lub przesłali potwierdzenie do 10 w poniedziałek (a niektórzy np. pracują i nie mieli możliwości wysłać potwierdzenia do 10 . :D .

Pozdrawiam
  • 0

budo_lucek89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 216 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ
Jeszcze jedno info. Jeśli już mamy czepiać sie regulaminu:

"Startowe :
Opłata startowa wynosi 50zł lub 100zł po przekroczeniu terminu zgłoszeń.
Startowe należy uiścić max do 7 dni po zarejestrowaniu się na stronie. W przypadku braku wpłaty, zgłoszenie zostanie anulowane."

Także osoby które zrobiły przelewy po piątku 11 marca po 23.59 zobligowane są do uiszczenia opłaty w wysokości 100zł.
  • 0

budo_ber-66
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ
Co z osobami które zarejestrowały się w terminie a pieniądze wpłacały wczoraj i dzisiaj? Nie za późno na takie informacje?
  • 0

budo_fcw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ
Czyli podsumowując, sesje eliksirowe są rozliczane w różnych bankach w poniedziałek o 10 lub 11 więc jeśli ktoś płacił w weekend to musi zapłacić 100 zł i w dodatku nie dostanie koszulki. Koledzy z Alliance lekko chyba przesadzają z restrykcjami, zwłaszcza po tak nieścisłym opisie wymagań i zmianie zasad w stosunku do tych które są zappisane na stronie, chyba że liczą na dodatkowy zarobek. Jeśli wpłaciłem tylko 50 zł po północy z piątku na sobotę i zostanie to zaksięgowane dopiero w poniedziałek to zostanę wykreślony z listy jeśli nie dopłacę dodatkowych 50 zł?
  • 0

budo_lucek89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 216 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ
Informacja ta byla caly czas dostapna, spojrz na strone druga, wystarczy dobrze przeczytac regulamin.
  • 0

budo_djkrolikos
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ
"Jeżeli nie dokona się wpłaty za uczestnictwo w Mistrzostwach w ciągu 7 dni
od daty rejestracji, dane zawodnika zostaną anulowana automatycznie."



to raczej by sugerowało że jeśli zarejestrowałem się 11 marca to mam 7 dni na wpłacenie pieniędzy czyli teoretycznie do 18.


Przynajmniej ja tak to zrozumiałem.
  • 0

budo_ber-66
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ

Informacja ta byla caly czas dostapna, spojrz na strone druga, wystarczy dobrze przeczytac regulamin.


Chodziło mi o komentarz precyzujący zapis z regulaminu. Jak widać po wypowiedziach na tym forum i komentarzach na fb wiele osób rozumiała że termin zgłoszeń = termin rejestracji.
  • 0

budo_fcw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ
Myślę że większość tak to rozumiała. W dodatku lucek napisz jak w takim razie bedziecie odrózniać przelewy z piątku wieczorem od tych dokonywanych w weekend, skoro jedne i drugie wpłyną na wasze konto w poniedziałek pierwszymi sesjami eliksiru?
  • 0

budo_michuxtc
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ

Jeszcze jedno info. Jeśli już mamy czepiać sie regulaminu:

"Startowe :
Opłata startowa wynosi 50zł lub 100zł po przekroczeniu terminu zgłoszeń.
Startowe należy uiścić max do 7 dni po zarejestrowaniu się na stronie. W przypadku braku wpłaty, zgłoszenie zostanie anulowane."

Także osoby które zrobiły przelewy po piątku 11 marca po 23.59 zobligowane są do uiszczenia opłaty w wysokości 100zł.



Myślę, że sporo osób wpłaciło po 23.59 w piątek, ponieważ informacja """Opłata startowa wynosi 50zł lub 100zł po przekroczeniu terminu zgłoszeń.
Startowe należy uiścić max do 7 dni po zarejestrowaniu się na stronie. W przypadku braku wpłaty, zgłoszenie zostanie anulowane"""
może wprowadzić w błąd, nie jest jednoznaczna. Można to zinterpretować na 2 sposoby:
1) Rejestrujesz się po 23.59 w piątek (przekroczyłeś termin zgłoszeń), dlatego płacisz 100zł (i z tym nie można dyskutować)
2)Rejestrujesz się zgodnie z terminem zgłoszeń do 23.59 w piątek i płacisz 50zł (masz 7dni na przelew) - wychodzi na to, że możesz zapłacić 50zł w ciągu 7 dni (nawet jeżeli rejestrowałeś się w piątek ostatniego dnia rejestracji to możesz zapłacić póżniej w ciągu tych 7dni).

Jako, że jest to pierwsza edycja turnieju, powinno się się łaskawiej potraktować zawodników, którzy inaczej zrozumieli regulamin niż było to w zamyśle organizatora i wpłacili np. w weekend. Na pewno przy kolejnej edycji uniknie się takich nieporozumień.
  • 0

budo_marcin787878
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ
"Startowe :
Opłata startowa wynosi 50zł lub 100zł po przekroczeniu terminu zgłoszeń.
Startowe należy uiścić max do 7 dni po zarejestrowaniu się na stronie. W przypadku braku wpłaty, zgłoszenie zostanie anulowane."

Jak by bylo to razem napisane napewno by wszyscy dobrze zrozumieli.
Gdyby pare osób sie spózniło przedłużiliby do poniedziałku.
A tak już zaznaczyli ze dużo się spóznilo to załózmy że będzie min. ok 100 osób. 5 tysiaków na drodze nie leży.
Kpina!!!
Dla mnie to bedzie pierwsza i ostatnia edycja zrobiona przez tych organizatorów jak tego nie zmienią.
Jaja bedą jak Ci co wpłacili 100zł nie dostaną koszulki?
Dużo chętnych to mają nas w ....?
Błąd organizatorski i jeszcze patrzą się dorobić!!! hehe w końcu żyjemy w Polsce
  • 0

budo_glover
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ
nie no aż musiałem sie zarejestrować
regulamin zrozumiałem tak samo jak: Marcin787878, michuxtc, FCW, DJKrolikos, ber-66, Lisu_RR i pewnie mnóstwo osób które nie zaglądaja tu na forum!! i mimo wszystko uważam ze dobrze zrozumiałem to co jest napisane w regulaminie. Jeżeli taka ilość zawodników popełnia ten sam "błąd" to znaczy ze z regulaminem jest cos nie tak a nie z nami. Przelewy 50zł z soboty i niedzieli powinny zostać zaakceptowane i koszulki zapewnione. więc czekam na zmiane decyzji organizatora - na pewno wyjdzie to na plus dla organizacji i naprawi tą wtope na samym początku.
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ
Troche przykra sprawa ma miejsce, mam nadzieje ze organizator sie opamieta, bo takich numerow sie nie robi.
  • 0

budo_kulaczek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ
Dobrze przeczytac!? Chyba zawodnicy nie musza sie domyslac co organizator mial na mysli... kazdy na wplate mial 7 dni (50zl) po zarejestrowaniu kazdy zdrowo myslacy czlowiek tak to zrozumial, juz nawet nie mowie o koszulkach ,bo to najmniejszy problem ,ale o szacunek dla ludzi ,ktorzy w jakis sposob przygotowywali sie do turnieju!
Naleza sie przynajmniej przeprosiny...
  • 0

budo_lucek89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 216 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ
Uwaga! ze względów organizacyjnych organizator zawodów I MP NoGi w Czerwonaku (19 marca) nie przyjmuje już zgłoszeń! (wg podanych wcześniej informacji rejestracje wraz z wpłatami miały zostać dokonane do 11 marca). Wszystkie wpłaty po 14 marca (dziś) zostaną odesłane a rejestracja zawodnika anulowana
  • 0

budo_haxior
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ
Przepraszam :) Mam takie pytanie,czy mozna jeszcze sie zapisac na zawody i zaplacic te 100zl???Czy rejestracja jest juz zamknieta???
  • 0

budo_tomaa33
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ

Uwaga! ze względów organizacyjnych organizator zawodów I MP NoGi w Czerwonaku (19 marca) nie przyjmuje już zgłoszeń! (wg podanych wcześniej informacji rejestracje wraz z wpłatami miały zostać dokonane do 11 marca). Wszystkie wpłaty po 14 marca (dziś) zostaną odesłane a rejestracja zawodnika anulowana




To sie narobiło 8O
  • 0

budo_nico86
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ
To bardzo proszę w takim razie o listę zawodników "dopuszczonych" do zawodów. Zgłaszałem zawodników w piątek i dokonałem przelewu, wysłałem maila z listą i potwierdzeniem przelewu z żądaniem potwierdzenia przeczytania wiadomości, ale jak na razie nie mam żadnej odpowiedzi (nawet z poczty komunikatu że mail doszedł). Do tego panel zgłoszeniowy nie dopuszczał możliwości korekty zgłoszenia, więc w mailu pisałem prośbę o korektę jednego zawodnika, nie wiem do teraz czy to doszło i czy zostało to uwzględnione!!!
Dajcie wreszcie jakieś informacje kto jest zarejestrowany, bo jak do tej pory to grozicie, że będziecie anulować zgłoszenia i wszystkich tym denerwujecie!
  • 0

budo_tharfin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 539 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ

Uwaga! ze względów organizacyjnych organizator zawodów I MP NoGi w Czerwonaku (19 marca) nie przyjmuje już zgłoszeń! (wg podanych wcześniej informacji rejestracje wraz z wpłatami miały zostać dokonane do 11 marca). Wszystkie wpłaty po 14 marca (dziś) zostaną odesłane a rejestracja zawodnika anulowana


Chyba zapomniał organizator w tym komunikacie o tzw. magicznych słowach...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024