Skocz do zawartości


Zdjęcie

Joe Moreira


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

budo_maciex81
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Joe Moreira

Ułożenie rąk i wcześniejsze pytania w ogóle ci nie musi odpowiadac bo juz ci to niepotrzebne. Jak by sie ten na dole nie ukladal dziwgnia i tak bedzie. Bo w kluczu najmniej wazne sa rece a najważniejsza pozycja bioder, nacisk na wewnetrzny bark brzuchem itd.


brzuchem czy biodrem?? BTW próbowałeś zrobić klucz ze złym ustawieniem rąk?
  • 0

budo_shooters
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Joe Moreira
Brzuchem. Zaryzykuje stwierdzenie, ze nie ma zlego ustawienia rak. Jak bys nie zlapal to przy dobrej pozycji wyciagniesz dzwignie.
  • 0

budo_toszi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Joe Moreira
Zaryzykuję pytaniem: czy Joe Moreira organizuje moze jakis zimowy obóz?
  • 0

budo_shooters
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Joe Moreira
No może nie obóz ale ma przylecieć pod koniec lutego i poprowadzić seminarium. Ustaliliśmy, ze ma być we Włocławku i Wawie
  • 0

budo_xellos
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Joe Moreira
filmik Joe z UFC



z tego co wiem Joe ćwiczył sporo z Ricksonem kiedyś , w z pod jego skrzydełek jest chociażby Roy Harris



albo jeszcze jeden z wielu Rogerio Olegario

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdro
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Joe Moreira

filmik Joe z UFC

hm... :wink:
  • 0

budo_fcw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Joe Moreira
The Rogerio Olegario Master, Brazilian Jiu Jitsu 3° dan black belt, student of the Osvaldo Alves Master.
  • 0

budo_shooters
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Joe Moreira
Tu jest filmik, ktory oddaje sposob kulania Joe. jest to 1/4, reszta jest obok.

  • 0

budo_toszi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Joe Moreira
xellos napisał

filmik Joe z UFC


dzieki, że wstawiłes ten materiał :wink:

A jest jakas druga cześć tego? Poza tym ze Moreira chodził w kółko 10min to nic szczególnego nie pokazał. Jak to się skończyło??

Co do filmiku Harrisa to mimo, że przegrał (z fenomenalnym) Machado to i tak miło popatrzeć na walke "poprzedniego pokolenia".
Jak masz jeszcze coś ciekawego to daj tu linki.

dzięki kolego
  • 0

budo_radekanto
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 834 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Joe Moreira
Moreira przegrał jednogłośną decyzją....w rzeczy samej wiele nie pokazał...
  • 0

budo_toszi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Joe Moreira
shootera napisał

Tu jest filmik, ktory oddaje sposob kulania Joe. jest to 1/4, reszta jest obok.


całkiem ciekawy materiał... (obejzalem jeszcze poboczne filmiki...)

shooters a jak się ustosunkujesz do walki UFC opublikowanej wyzej - podejzewam ze w szczycie formy Joe Moreiry... chyba ze sie myle...
  • 0

budo_fcw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Joe Moreira
Co tu komentować, lepsi w bjj od Moreiry też przegrywali w MMA i to bez tak wielkiej jak tu róznicy wagi. Akurat za walkę bez limitu wagowego, w dodatku na gołe pięsci należy się szacunek, bez względu na wynik.
  • 0

budo_toszi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Joe Moreira
FCW napisał

Co tu komentować, lepsi w bjj od Moreiry też przegrywali w MMA i to bez tak wielkiej jak tu róznicy wagi.


Wiesz nie chodzi o to:
zobacz walki pewnie mniej wiecej z podobnego okresu czasowego

royce-akebono
00:38 / 00:49 belfort - ? / tank
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] saap - man choi
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] saap minotauro

tu tez była kozacka różnica wagi jednak jak na takim poziom wyszkolenia nikt nie chodził w kółko 10 min (do tyłu)

UFC to bardzo prestiżowa gala w tamtych czasach BJJ odważę się poiwiedzieć "królowało"
mniejsze wagi poddawały większe, co widać w w/w filmikach i nie wierzę by ktoś startował tam nieprzygotowany czy z obojetnym podejściem - bo jesli gościu kocha ten sport to na pewno jak każdy z nas podszedł z pełnym zaangażowaniem .. itp

pamiętaj że mówimy tu o "FENOMENALNEJ" postaci, o czarnym pasie bjj na wysokim poziomie

shooters w jednym ze swoich postów na temat walki Moreiry z Souzą napisał

Ta walke z Souza zobacz dokaldnie co zrobil Joe. Przeszedl garde, dosiadl i udusil. Przeciwnik nie zaistnial nawet. To nie byl bialy pasek. Cokolwiek bys nie napisal to czarnym paskom tak gardy sie nie przechodzi.


a przepraszam wysoki CZARNY PAS BJJ walczy w taki sposób z wielkim otyłym gościem ruszającym się niczym że tak ujmę "wańka wstańka" oczywiście nie obrażając nikogo ale trochę żenujący był ten pojedynek jak na umiejętności MISTRZA :)

W żaden sposób nie chodzi mi o stawianie w złym świetle samego JOE ani krytykowanie jego wiedzy czy pewnie o wiele wyzszych umiejętności ode mnie, ale przed obejżeniem materiału spodziewałem sie lepszej walki...
  • 0

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Joe Moreira
jaki jest sens istnienia tego tematu?
usiłujesz udowodnić ludziom że joe to przereklamowany produkt nie będąc na jego treningu nawet.reszta dyskutantów mało się przejmuje twoim działaniem.proponowałbym sprawdzić faceta na żywo.
  • 0

budo_hunter123
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Joe Moreira

Trenuje bjj 7lat. Nie wiem czy to długo czy krótko. Miałem do tej pory dwuch trenerów w dwuch różnych klubach, których jednak łączyły dwie rzeczy:
- zapatrzenie w siebie i totalna olewka na swoich zawodników...
Jeden właśnie z tych trenerów idealizuje Moreire jako niewiadomo kogo i w ustach tego człowieka brzmi to po prostu śmiesznie. Może z tąd nie moge uwierzyć w wielki fenomen Joe Moreiry...


Nie lubie swojego byłego trenera i w związku z tym.........
  • 0

budo_toszi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Joe Moreira
Corvo napisał

usiłujesz udowodnić ludziom że joe to przereklamowany produkt nie będąc na jego treningu nawet


absolutnie nie... nikomu niczego nie chce udowadniać, kazdy sam sobie to oceni...
temat ten przeciez bardzo przybliza sylwetkę tego oto trenera i z dnia na dzień pokazuje co rusz to jakies nowinki z nim związane... mozemy dzieki temu zblizyć się do tej osoby i poznać go lepiej
(oczywiście mówię o osobach takich jak ja - nieznających go), a to ze zamieszczone materiały nie budzą we mnie zadowolenia i ze estetyka jiu jitsu Moreiry nie robi na mnie większego wrażenia to moje osobiste zdanie, którym dzielę się z wami...
Forum polega na wymianie opinii - a każda wasza opinia odsłania informację dla szerszego grona.


Takze kolego mniej stresu - przecież nie napisałem nic złego tylko prawdę podparta argumentami...

to cie tak boli? A ty co powiesz na temat tej walki? Ze była mega pasjonująca?

hunter123 napisał

Nie lubie swojego byłego trenera i w związku z tym.........


Nie napisałem, że nie lubie swojego trenera... Napisałem ze jeden z moich byłych trenerów wychwala Moreirę nade wszystko i z jego ust brzmi to komicznie...

Swoją drogą jeśli podejście Moreiry jest takie jak tu opisujecie to super mieć taką osobe u boku - w końcu wsparcie trenera jest najważniejsze...
Grono tu zebrane(forumowicze) pisze, że najlepszy trener to taki co cie wspiera i jak np
napisał KubaB

Wolałbyś mieć za trenera boksu Manny Pacquiao czy Freddie Roacha? Ja osobiście Roacha, nic nie ujmując Mannemu. Trenuję z Moreirą - bo jest już "tylko" trenerem i jedyne co go interesuje to rozwój jego uczniów, ma czas nas odwiedzać, nie przygotowuje się już do walk, turniejów, itp. Oczywiście każdy wybiera dla siebie to, co uznaje za najlepsze/najfajniejsze/najciekawsze. I super - tak powinno być.


no pewnie... podejście super. a dam ci przykład... wyobraz sobie ze jedziesz na zawody jako początkujący nie wiem 1.5 roku treningu. Przegrywasz walke po czym twój trener mówi ci ze sie do ciebie nie przyznaje bo jest mu wstyd i udaje do końca wieczoru ze cie nie widzi.. hehe zabawne co nie? Myślisz chory facet...
Rząd takich czy innych podobnych sytuacji przez kilka lat wzbudza w tobie tyle frustracji, ze w koncu dojzewasz do decyzji przeniesienia sie do innego klubu.
Potem taki facet zaczyna wychwalac Moreire a ty co sobie myslisz? Zaczyna gadac to co napisalem mniej wiecej w pierwszym poscie...
Z tąd się urodził ten temat... Bo conajmiej komicznie to brzmi...

Smutne to, śmieszne , ale prawdziwe. Chciałeś zebym to rozwinął to rozwinąłem. Co pomyślisz? - twoja sprawa. Zrobi ci się smutno? - spoko przezyje. Zaczniesz sie śmiac - trudno obys tak nigdy nie miał.

A czy go lubie? Poza matą to świeny gościu - tyle ze na trenera raczej sie nie nadaje.


No ale dzieki WAM mozemy blizej zobaczyc obraz Moreiry i sami go ocenic poprzez w/w posty.
  • 0

budo_hunter123
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Joe Moreira

no pewnie... podejście super. a dam ci przykład... wyobraz sobie ze jedziesz na zawody jako początkujący nie wiem 1.5 roku treningu. Przegrywasz walke po czym twój trener mówi ci ze sie do ciebie nie przyznaje bo jest mu wstyd i udaje do końca wieczoru ze cie nie widzi.. hehe zabawne co nie? Myślisz chory facet...
Rząd takich czy innych podobnych sytuacji przez kilka lat wzbudza w tobie tyle frustracji, ze w koncu dojzewasz do decyzji przeniesienia sie do innego klubu.
Potem taki facet zaczyna wychwalac Moreire a ty co sobie myslisz? Zaczyna gadac to co napisalem mniej wiecej w pierwszym poscie...
Z tąd się urodził ten temat... Bo conajmiej komicznie to brzmi...

Smutne to, śmieszne , ale prawdziwe. Chciałeś zebym to rozwinął to rozwinąłem. Co pomyślisz? - twoja sprawa. Zrobi ci się smutno? - spoko przezyje. Zaczniesz sie śmiac - trudno obys tak nigdy nie miał.

A czy go lubie? Poza matą to świeny gościu - tyle ze na trenera raczej sie nie nadaje.


No ale dzieki WAM mozemy blizej zobaczyc obraz Moreiry i sami go ocenic poprzez w/w posty.



No ok ale co to ma wspólnego z jiu jitsu Moreiry ?,to że twój byly trener wypowiada się w superlatywach o jiu jitsu Joe mnie nie dziwi ...wszyscy którzy mieli z nim przyjemnośc trenować tak mówią.Drugą sprawą jest to że mu nie wierzysz ....pozostaje przyjazd na seminarium i ocena u zródła.
  • 0

budo_bjjzone
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Joe Moreira
get a job man.
  • 0

budo_toszi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Joe Moreira
hunter123 napisał

No ok ale co to ma wspólnego z jiu jitsu Moreiry ?,



dlatego zadaje tu te wszystkie pytania i drążę ten temat by pozyskac wiedzę od bardziej moim zdaniem obiektywnych ludzi, niz opinię w/w gościa, która nie przemawia do mnie i by ocenić sobie czy Moreira to faktycznie Fenomen jak o nim mówią czy tylko wyimaginowana postac w ustach opisanego wcześniej pana... :D
  • 0

budo_radekanto
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 834 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Joe Moreira
tak na marginesie...
co niektórzy chyba zapominają, że to jest forum...każdy może wyrazić swoje zdanie na dany temat...wziąć lub nie udział w "dyskusji"
jeżeli komuś coś nie odpowiada, temat go nie dotyczy.. to niech się nie udziela....
ostatnio jak czytam budo, kur** sami wyjadacze i eksperci..
peace
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024