Skocz do zawartości


Zdjęcie

Igor Pokrajac


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_gusiek:)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Igor Pokrajac
Nie wiem, czy już był ten temat poruszany, nie chce mi się szukać.
Porównajmy sobie Igora Pokrajaca i Mameda Khalidova, po ich walce. Kto jak został pokierowany i jak na tym wyszedł. Pokrajac- 8 walk wygrał, z różnymi zawodnikami i na różnych galach- jest w UFC. Prestiż, wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy.
Mamed- większość walk na KSW, raz sobie powalczył z Guidą na ShoXC, potem znów KSW, potem dwa razy Sengoku, 50/50 wynik. Teraz znów KSW.
Trochę dziwne, że człowiek z tak zajebistymi predyspozycjami musi walczyć na krajowym podwórku żeby w ogóle walczyć. Czy nie ma dla niego innych gal niż KSW żeby go wypromować? Widać, że SRC bardzo chce Mameda na swoich galach, nie wiadomo, kiedy, gdzie, co i jak. Mamed chce walczyć i to widać- ale czemu nie ma konkretów?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor Pokrajac
Pokraiac nie ma umiejętności na UFC. Nie wiem co on robi w walce wieczoru. Jego menadzerowie muszą się starać. Sprawdzcie z kim walczył na początku kariery: prawie wszyscy mają ujemne rekordy a niektórzy nie maja nawet wygranej jednej walki
  • 0

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor Pokrajac
Tym bardziej, że Mamed z 20 wygranych walk tylko jedną zostawił do rozstrzygnięcia sędziom... W moim odczuciu to ostatni rok żeby zrobić duże kroki w kierunku UFC czy innych dużych organizacji. Chciałbym żeby Mamed się rozwijał i reprezentował Polskę i Czeczenię w jak najlepszych walkach i za jak najlepsze pieniądze.
  • 0

budo_gusiek:)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor Pokrajac

Pokraiac nie ma umiejętności na UFC. Nie wiem co on robi w walce wieczoru. Jego menadzerowie muszą się starać. Sprawdzcie z kim walczył na początku kariery: prawie wszyscy mają ujemne rekordy a niektórzy nie maja nawet wygranej jednej walki


No właśnie, Mamed ma najlepsze predyspozycje żeby walczyć w UFC z najlepszymi. Pokrajac się lepiej wypromował, taki wniosek mi się nasuwa.
  • 0

budo_pablobjj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siedlce/Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor Pokrajac
A Pokrajac nie jest ziomkiem Mirasa? CC mógł mieć sporo do powiedzenia w kwestii jego walki z Bonnarem czy w ogóle podpisania kontraktu z UFC
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor Pokrajac
są w jednym teamie
do UFC i podobnych organziacji niekoniecznie idą najbardziej utalentowani tylko najlepiej wypromowani
  • 0

budo_szałek
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor Pokrajac
mamed jest już trochę wypromowany w Polsce i w tej chwil KSW to dla niego najlepsza opcja bo nigdzie nawet w UFC nie dostanie więcej pieniędzy za walkę
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor Pokrajac

mamed jest już trochę wypromowany w Polsce i w tej chwil KSW to dla niego najlepsza opcja bo nigdzie nawet w UFC nie dostanie więcej pieniędzy za walkę


:) :) :)

A ile dostaje na KSW?
  • 0

budo_corfe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor Pokrajac
Też się uśmiałem z tekstu szałka. Prawda jest taka, że Mamed dawno temu powinien wyjechać do USA. A jego menadżerowie (KSW) raczej hamują jego wzrost chcąc go zatrzymać u siebie.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor Pokrajac
W ostatnich walkach Mamed był gorszy niż wcześnie. Nie robił niespodziewanych i efektownych akcji.
Stracił swój styl moim zdaniem. to wina zapewne zespołu trenerskiego któremu brak doświadczenia, nic więcej go nauczyć nie potrafią, a kto się nie rozwija ten się cofa.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor Pokrajac
Jesli chodzi o Pokrajaca to rzeczywiscie pasowalby bardziej do jakiejs mniejszej organizacji a nizeli UFC.

Wydaje Mi sie ze to ze jest w Cro Cop Team zrobilo Swoje.Druga sprawa to to ze UFC zabiega o popularnosc w Chorwacji .Pamietam jak Mirko jakies dwa lata temu niechcial juz walczyc bo mowil ,ze nieczuje juz werwy do walki to sam wlasciciel UFC -Fertita do Niego polecial zeby go namowic aby walczyl dalej.Moim zdaniem to bylo posuniecie czysto biznesowe bo Mirko w UFC = UFC w Chorwackiej telewizji.Do tego na Cro Copie mozna bylo wypromowac mlodsze pokolenie fajterow.Cro Cop byl poprostu kluczem dla UFC na Chorwacki rynek.

Poniewaz CC juz sie skonczyl to potrzebuja widocznie wiecej Chorwatow by podtrzymac zainteresowanie UFC w tym kraju.Stad tacy zawodnicy jak Pokrajac.

Tak przynajmniej ja to widze.
8)
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor Pokrajac
Popularność UFC w Chorwacji byłaby istotna jeżeli albo robiono by tam gale albo sprzedawano transmisje w PPV. U nas a więc w kraju dużo liczniejszym niż Chorwacja prawa do największych gal MMA (w tym UFC) ma bardzo niszowa stacja i generalnie gale zza oceanów były tylko w takich stacjach. Więc na sprzedaży praw do transmisji UFC nie zarabia pewnie wiele. Tu raczej chodziło o popularność marketingową (wartość) Crocopa. Był znany z K1 i Pride a więc pewnie atrakcyjny dla amerykańskiego widza.
Z tym, że może faktycznie Pokrajac wjechał na marce Crocopa.

Co do Mameda to widowiskowość jego walk jest jego wadą. On strasznie szarpie tempo. Wchodzi na wysokie kardio ze 3 razy w walce. Myślę, że wielu z nas organizm mógłby tego nie wytrzymać. Dlatego ciężko mu się walczy na pełnym dystansie jak z Santiago. A na KSW co by nie mówili K&L ani nie zarobi tyle co np. Drwal w UFC (bo Tomek nie musi dodatkowo pracować itd.), ani nie dostanie tak ciekawych przeciwników. Wystarczy prześledzić z kim Khalidow walczył do tej pory w Polsce, a z kim Drwal w UFC.
  • 0

budo_peer
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor Pokrajac
A moim zdaniem Szalek ma racje. Mysle, ze od KSW dostaje dobry hajs(nie raz bylo podkreslane, ze Mamed jest jedynym zawodnikiem w Polsce, ktory moze sie utrzymac z MMA). UFC takim zawodnikim proponuje smieszne i niewolnicze kontrakty za niewielki hajs, a przede wszystkim gwarantuja mala liczbe walk. Wielu zawodnikow odrzucalo ich propozycje, bo po prostu nie oplaca sie walczyc tak rzadko, a wiadomo, ze UFC daje kontrakty na wylacznosc. Poza tym Mamed mowil, ze nie ciagnie go do UFC, a wlasnie do Japonii.
Pokrajacowi kontrakt zalatwil Mirko- to jasne. Pewnie podpisal pod warunkiem, ze zakontraktuja mu ziomka.
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor Pokrajac

(...)Mysle, ze od KSW dostaje dobry hajs(nie raz bylo podkreslane, ze Mamed jest jedynym zawodnikiem w Polsce, ktory moze sie utrzymac z MMA(..).

chyba Pudzian :roll:
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor Pokrajac
no mozemy sie pospierac co to znaczy dobry hajs etc itd.
ale nie zmienia to faktu, ze z prawdziwych zawodnikow, a nie celebrytow mysle ze mamed, kulak i juras jak jeszcze walczyl byli jedynymi ktorzy dostawali rozsadne kwoty za walke biorac pod uwage warunki finasowe w naszym kraju dla mma.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor Pokrajac

no mozemy sie pospierac co to znaczy dobry hajs etc itd.
ale nie zmienia to faktu, ze z prawdziwych zawodnikow, a nie celebrytow mysle ze mamed, kulak i juras jak jeszcze walczyl byli jedynymi ktorzy dostawali rozsadne kwoty za walke biorac pod uwage warunki finasowe w naszym kraju dla mma.


O Kułaku jest film dokumentalny. Z niego można wywnioskować o jego sytuacji materialnej. Zresztą sam mówi, że mu dużo nie trzeba (zebrał kasę na samochód ale na ubezpieczenie już nie).
Juras przerwał starty w KSW (pamiętacie?) bo nie miał kasy i musiał poszukać alternatywnych źródeł utrzymania. Teraz zarabia głównie na pokazywaniu się w tv. Orange sport, Polsat, TV Puls i pewnie jeszcze w innych stacjach gdzie pokazywano MMA (Sport Klub, Extreme Sport, Eurosport) jako dodatek do Janisza.
Mamed kiedyś na KSW zarabiał tak dużo, że musiał pracować w sklepie sportowym. Teraz sprzedaje odżywki i pomaga mu czeczeńska diaspora.
I tyle o dobrych zarobkach na KSW. Zobaczcie, że na dużych zagranicznych galach zarobki nie są tajemnicą (przynajmniej te oficjalne). Kto u nas powiedział ile płaci się zawodnikowi? Zawsze lepiej wygląda w mediach ćwierć miliona niż 80 tyś.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor Pokrajac

Mamed kiedyś na KSW zarabiał tak dużo, że musiał pracować w sklepie sportowym. Teraz sprzedaje odżywki

pol prawda albo gowno prawda? ;)
z moich informacji wynika ze mamed nie sprzedaje odzywek, mamed jest wlascicielem sklepu sprzedajacego odzywki i ciuchy do mma...

zreszta znow wracamy do tego o czym mowilem, kwesti skali.
to ze ciezko sie utrzymac z mma to inna sprawa, a to ze zarabiaja ci panowie najwiecej w polsce z prawdziwych fighterow to zupelnie inna.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor Pokrajac


Mamed kiedyś na KSW zarabiał tak dużo, że musiał pracować w sklepie sportowym. Teraz sprzedaje odżywki

pol prawda albo gowno prawda? ;)
z moich informacji wynika ze mamed nie sprzedaje odzywek, mamed jest wlascicielem sklepu sprzedajacego odzywki i ciuchy do mma...

zreszta znow wracamy do tego o czym mowilem, kwesti skali.
to ze ciezko sie utrzymac z mma to inna sprawa, a to ze zarabiaja ci panowie najwiecej w polsce z prawdziwych fighterow to zupelnie inna.


Nie spinaj pośladków. To było uproszczenie sprzedaje odżywki - właściciel sklepu sprzedającego odżywki.
Co do pracy w sklepie sportowym - PRAWDA.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor Pokrajac
Wydaje mi się, że jednak więcej może zarabiać Drwal, który nie musi dodatkowo pracować, prowadzić treningów itp. Dobrą kasę (oczywiście znów kwestia ocen, ale dla polskich fighterów kilkadziesiąt tysięcy USD to chyba dobra kasa) przywiózł ze stanów Damian Grabowski. Z MMA utrzymuje się Kita.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor Pokrajac
ie spinam sie, boze bron ;)
mi chodzi caly czas o to, ze trzeba brac pod uwage polskie realia. wiadomo ze na zachodzie placa duzo lepiej. ale bierzemy pod uwage polska organizacje polskie warunki i polskie zarobki w tejze organizacji.
zreszta z zachodem roznie bywa. grabowskiemu zycze jak najlepiej. z tym ze ciezko mi uwierzyc (nie mialem do czynienia z zadnymi wykazami tego ile zarobil, wiec to moje luzne spekulacje) ze bellator jakos znaczna kase placi.
z drugiej strony mozna zarabiac jak tomek, ktory juz male conieco wyciagnal z ufc i sponsorow.
a mozna miec pecha jak blachowicz i nie przywiezc nic z wycieczki za ocean. roznie bywa.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024