Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC 123 comments live :) - spoiler


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

UFC 123 comments live :) - spoiler
Joe Lauzon vs. George Sotiropoulos - George by kimura :)

super fajna walka, nie nudna, caly czas cos sie dzialo - tak jak nie lubie parteru to tutaj z przyjemnoscia ogladalem
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 123 comments live :) - spoiler
Phil Davis vs. Tim Boetsch - Phil by kimura chyba :lol: cos dziwnego za plecami :lol:

walka nuda, w stylu jestem zajebistym, spakowanym czarnym zapasiorem i nie umiem skonczyc bialego grubasa.... :lol:
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 123 comments live :) - spoiler
Maiquel Falcao vs. Gerald Harris - decyzja Maique

kurna kolejny zajebiscie spakowany czarny zapasioror, temu jednak Dana zrobil na zlosc bo go chyba nie lubi i nie dal bialego grubasa tylko jakiegos wkurwionego brazylijczyka juz pierwsza runda skonczyla sie zalozeniem duszenia, niestety czarnego gong urantowal a juz mial klepac...

po trzeciej rundzie czarny podniosl rece do gory.... 8O ja pierdole to trzeba byc naprawde bez samokrytyki.... :?
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 123 comments live :) - spoiler
B.J. Penn vs. Matt Hughes - BJ by KO

super speed BJeja - ladny prawy na podbrodek i good night :wink:

edity: Matt powiedzial w wywiadzie po walce ze myslal ze dostal z kopniecia lub kolana bylo takie silne, nie wiedzial ze to z reki
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 123 comments live :) - spoiler

Phil Davis vs. Tim Boetsch - Phil by kimura chyba :lol: cos dziwnego za plecami :lol:

walka nuda, w stylu jestem zajebistym, spakowanym czarnym zapasiorem i nie umiem skonczyc bialego grubasa.... :lol:


a tam gadasz zajebista technika
davis to bestia

no a walka bj -szybka , tresciwa ,konkretna - jak stary bj :twisted:
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 123 comments live :) - spoiler
zapomnialem napisac walka Bjeja to tylko 21 sekund

Puscili walke preliminacyjna Karo z kims tam, nie pamietam nazwiska ale biedny karo zaliczyl ko.... :( szkoda, liczylem ze cos pokaze, jakis fajny rzut zrobi a tu.....

no ale zaraz zacznie sie walka na ktora czekam 8)
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 123 comments live :) - spoiler

a tam gadasz zajebista technika


w ktorym miejscu??????????????????????????????????????????????????????????????

skonczyl tylko dlatego grubasa bo ten sie zmeczyl :!: miesniowo-silowo - wiesz czemu kazdy zaposior tak lubi kimure bo to jedyna technika z bjj ktora mozna miesniach robic - nie trzeba techniki
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 123 comments live :) - spoiler
no jak to jaka techinka?
konczaca
jednoreka kimura
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 123 comments live :) - spoiler

no jak to jaka techinka?
konczaca
jednoreka kimura


jeszcze raz: gdzie Ty tam technike widzisz??????????????????????? ja widze spakowanego czarnucha miesniwo wyszarpujacego chudziutka reke grubasa ze stawu!!!!

technike to Sotiropoulos pokazal....

zaraz sie wlaka Machida z Rampagem zaczyna 8)
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 123 comments live :) - spoiler
Quinton "Rampage" Jackson vs. Lyoto Machida - decyzja Rampage - nie wiem kurwa jak, on sam byl zaskoczony

ale jak dla mnie super ciekawa walka
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 123 comments live :) - spoiler
no to mamy inne gusta to pewne
XD
walka machidy mi sie nie podobala - rampage sie staral ale machida caly czas ucieka i szuka kontry (osobiscie niecierpie stylu w jaki walczy machida ale to moje prywatne zdanie - jego rekord pokazuje ze to dziala)
cale szczescie ze rampage nie uciekal bo by obaj sobie poszli do swoich naroznikow i tam czekali 15 minut XD

jezeli chodzi o technike w walce davisa to naprawde uwazam ze davis ma niesamowita kontrole nad przeciwnikiem na ziemi i w klinczu a sama dzwignia zostala zaaplikowana zajebiscie
bardzo ladna zmiana kontroli pokazuje ze koles mysli nad tym co robi
zgadzam sie takze ze Joe Lauzon vs. George Sotiropoulos - miala wiecej techniki (oczywiscie zalezy czy rozpatrujemy technike zapasow czy bjj - bo i jedno i drugie wymaga umiejetnosci)
chociaz cos stalo sie dziwnego w 2 rundzie i lauzon z jakiegos powodu stracil oddech czy cos :(
bo moglo byc ciekawiej
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 123 comments live :) - spoiler
Biedny Hughes. Dobrze, że Herb Dean trzymał rękę na pulsie, bo BJ wtłukłby jego mózg w deski.
Rampage-Machida, jak dla mnie walka na remis, ale Machida sam się postarał walcząc cały cza na wstecznym, aby dwie z trzech rund poszły na korzyść Rampage'a. Zresztą Rampage częściej i mocniej trafiał.
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 123 comments live :) - spoiler
Bjurefol uryniasty zmiazdzony mentalnie przez rampejdza od samego poczatku.mogl byc slam dobry z trojkata.afro amerykanin silny flexy and fast.fajter z pod znaku uryny godzina wczesniej up zeby napelnic szklanke wiecej :P
  • 0

budo_radekanto
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 834 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 123 comments live :) - spoiler
ogólnie gala mogla się podobać...jezeli chodzi o main event to Lyoto został moim zdaniem srogo wydymany w .. :?
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 123 comments live :) - spoiler
wydymany znaczy ze co przez sedziow czy wydymany przez rampage?
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 123 comments live :) - spoiler

jeszcze raz: gdzie Ty tam technike widzisz??????????????????????? ja widze spakowanego czarnucha miesniwo wyszarpujacego chudziutka reke grubasa ze stawu!!!!

a moze troche wiecej kultury i troche wiecej tzw 'netykiety'.
jako moderator powinienes dawac przyklad a nie wpierdalac 83 znaki zapytania i trzynascie wykrzyknikow. :roll:

co do main eventu:
druga runda w sposob oczywisty rampage'a. trzecia machidy. ale jak quinton podniosl reke machidy to przez moja glowe przeszla mysl w stylu "WTF ty kurde robisz".
szczerze, gdyby nie 10 poits must, to pierwsza runda zostala by uznana za remisowa, a remis bylby sprawiedliwym wynikiem.
a ze maja system jaki maja to pierwsza runda za agresje i parcie do przodu dla rampage'a i szczerze nie byla to zla decyzja, chociaz jakby dal ja machidzie to tez bym scen nie robil ;)

wiadomo czemu bj po wygranej wybiegl z oktagonu rozpychajac sie tak dziwnie?
  • 0

budo_cieglo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 123 comments live :) - spoiler
Nie wiem o co chodziło z BJem ale podpisuję się pod pytaniem, z chęcią się dowiem.

Widzieliście niejakiego Barbozę (walka z Nunno)? Powiem tyle: dawno nie widziałem w mma tak nieziemskiej stójki. Koleś jest FENOMENALNY. Warto obejrzeć, dynamit niezmierny.
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 123 comments live :) - spoiler
myslalem ze BJ sie wysadzil na kogos kto cos tam po walce krzyknal czy rzucil, nie mam pojecia ale ciekawe
w ogole to przewijalem polowe walk bo nudne jak flaki, az widze ze BJ wchodzi to mowie: zajebiscie, poloze sie na wyrze i z wyra przynajmniej obejrze bez przewijania jakas walke, ledwo sie obrocilem na lozku, a tu IT IS ALLL OOVERRRRR :) super walka lecz wolalbym ja dluzej obejrzec :) ale i tak super ze BJ w formie
reszte walk mi sie srednio podobala, mialem nadzieje, ze ten mlody dluzej powalczy z tym Grekiem bodajze, no i ostatnia walka, czyli ta po rampagu, co walczyl jakis mlody bialy z mulatem, to jak widzialem jak gosciu z gardy swoj piszczel pod goscia brode wciska to az mnie szczykalo jak widzialem to napiete kolano brrr, tylko czekalem az ktorys zrobi jakis gwaltowny ruch a noga wypierdoli mu w trybuny brrrrrr
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 123 comments live :) - spoiler
Lyoto padl ofiara swojego stylu polegajacego na wlaczeniu wstecznego biegu i zadawaniu niewidzialnych ciosow "z karata". W dwoch pierwszych rundach nic sie nie dzialo, natomiast to Rampage szedl do przodu i dlatego je wygral. A ze mamy dziwny i niesprawiedliwy system punktacji to wynik walki jest jaki jest.
BJ czasami lubi po walce wybiegac od razu do szatni. Z tego co pamietam jakis czas temu po walce z Uno zrobil podobnie. KO i spadamy. Fajnie widziec go w formie.
  • 0

budo_radekanto
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 834 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 123 comments live :) - spoiler
po jednej walce a zwłszcza po 40 s napewno nie można stwierdzić, że jest w formie...chociaż mam taką nadzieję..
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024