Skocz do zawartości


Zdjęcie

Witalij Kliczko - Shannon Briggs


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_adax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z twojej lodówki

Napisano Ponad rok temu

Witalij Kliczko - Shannon Briggs
Witalij Kliczko (39 l.) znów będzie walczył. Jego przeciwnikiem na gali w Hamburgu - 16 października będzie Amerykanin Shannon Briggs (39 l.). Przeciwnik Witalija to jak wiadomo nie byle bokser, a liczby w jego karierze zawodowej mówią same za siebie.
Shannon, również przewiduje swoje zwycięstwo i koniec kariery swojego przeciwnika. Witalij jednak wie, że to tylko marzenia Briggs'a:

Kiedy słyszę jak on mówi, że zakończy moją karierę, to po prostu zaczynam się śmiać. Udowodnię kolejny raz, iż zasługuję na to by nosić pas, który przede mną nosili Mike Tyson, Lennox Lewis czy Muhammad Ali

Dołączona grafika



Transmisja na kanale Orange sport (o godz. 21:15) oraz RTL de. (o godz. 22:45).

Jak myślicie, kto wygra ?

Mam nadzieję, że nareszcie hegemonia Kliczków się zakończy :D , będzie przynajmniej trochę urozmaicenia.
  • 0

budo_wargrim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Witalij Kliczko - Shannon Briggs
Walka jest u Szwabow wiec wynik raczej pewny...
Ja jednak bardzo licze ze briggs pokaze kolejny KO w 1 rundzie :)
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Witalij Kliczko - Shannon Briggs
Wszystko wskazuje na Witalija. Mam nadzieję, zę walka zakończy sie przed czasem co zakończy wszelkie spekulacje że mogła byc ustawiona pod Kliczkę. Oczywiście jak Briggs wygra to dramatu więskzegonie będzie, ale myslę, ze jednak Kliczko ma wszelkie argumenty po swojej stronie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024