Skocz do zawartości


Zdjęcie

PowerBall w bjj,sw i mma


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_elczupakabra
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok (Alliance) / Lublin (Alliance)
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

PowerBall w bjj,sw i mma
Hej,

szukając sposobów nad robienie siły typowo pod style chwytane znalazłem w internecie fajny gadżet, jakim jest powerball. Kiedyś nawet przez chwilę się tym przy jakiejś okazji bawiłem i zabawa byłą przednia.
Jeżeli opis tej zabawki jest wiarygodny, to na prawdę może być to przydatne w naszych sportach. Wzmocnienie nadgarstka, siły palców, przedramienia, a podobno nawet z pewnymi dodatkowymi akcesoriami można z tym ćwiczyć także nogi i stopy.

Pewnie Ameryki nie odkryłem, dlatego może osoby, które wypróbowały to cudo wypowiedzą się co do jego użyteczności?

W sumie i tak się zdecydowałem na zakup, więc jak przetestuję, to sam też dodam tutaj ocenę.

DLa niewtajemniczonych:
"PowerBall jest przyjaznyw  użyciu i został zaprojektowany aby pomóc przy kontuzjach sportowych i dla kompletnego teningu ramienia- szczególnie jeśli chodzi o jego giętkośc i elastyczność.
Jest używany przez muzyków, jako przyrząd do rozgrzewki przy różnych dyscyplinach  sportowych oraz jako narzędzie do rehabilitacji cierpiących na ból w kończynie.Znajduje także zastosowanie u osob korzystajacych z komputera.( ćwiczenie na poprawienie krążenia krwi)" - ze strony dystrybutora na Polskę

  • 0

budo_elczupakabra
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok (Alliance) / Lublin (Alliance)
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PowerBall w bjj,sw i mma
Z ostatniej chwili. Nawet mają stronkę poświęconą powerball dla ćwiczących sporty walki :) Szumnie przemianowali ją nawet przy okazji na fightingball ;) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: PowerBall w bjj,sw i mma
zwykła piłeczka do ściskania... :roll:
niby coś pomaga, tak samo jak sprężysty ściskacz, ale są lepsze metody trenowania uchwytu.
no, chyba że chcesz grać na skrzypcach :wink: albo potrzebujesz narzędzia rehabilitacji dłoni
  • 0

budo_maciex81
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PowerBall w bjj,sw i mma
no nie jest to zwykła piłeczka do ściskania. dostałem na urodziny od znajomych. czy przydatne jest to nie wiem ale fajna zabawka :-p
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: PowerBall w bjj,sw i mma
a ja lubię przy biurku prostować a potem giąć spinacze. też nie wiem, czy się przydaje, ale też fajna zabawa :wink:
  • 0

budo_elczupakabra
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok (Alliance) / Lublin (Alliance)
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PowerBall w bjj,sw i mma
ścickacz działa na innej zasadzie. To nie jest do ściskania, no chyba, że na myśli masz problemy z utrzymaniem tego cuda, kiedy ta niepozorna kulka zaczyna ważyć kilkanaście kilogramów.

Kulkę tą testowałem przez kilka minut dzięki znajomemu ze ścianki wspinaczkowej, który z nią wzmacnaił chwyt i siłę palców. Na ściankę chodzić nie zamierzam, bo nei mam czasu z gumy, więc taki powerball to chyba najprostsze rozwiązanie.
  • 0

budo_gonzo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PowerBall w bjj,sw i mma
miałem, używałem... wg. mnie przereklamowane
lepsze są sposoby na wzmacnianie chwytu.
pzdr gnz
  • 0

budo_juhas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: PowerBall w bjj,sw i mma
Od czasu do czasu można się tym pobawić i pokręcić :wink:
Dla zabawy - tak, jako trening - nie przekonuje mnie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024