Skocz do zawartości


Zdjęcie

Złamana kość śródręcza - Kłopot na całe życie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Złamana kość śródręcza - Kłopot na całe życie?

Tylko ile by takie prywatne leczenie kosztowało? orientujesz sie może?

nie wiem, wizyta około 100 - 150 zł tam sie dowiesz.dobrze jest mieć ubezpieczenie zeby potem miec z czego płacic
  • 0

budo_sebva
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Złamana kość śródręcza - Kłopot na całe życie?
ok, dzięki :) ale taki prywatny chirurg wypisuje skierowanie do szpitala i założenie drutów? Czy on przeprowadza cały zabieg?


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

sory za poprzedni link. poprawiam. odchył mam taki sam tyle że nie mam "wyszczerbionej" kości.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Złamana kość śródręcza - Kłopot na całe życie?

ok, dzięki :) ale taki prywatny chirurg wypisuje skierowanie do szpitala i założenie drutów? Czy on przeprowadza cały zabieg?

jak to ma być prywatnie to on ma to robić., ale mozesz też próbować ise dogadać ze coś mu dasz w łapę (częśc kosztów operacji) a operacje zrobi na kasę chorych. Tak sie czesto też robi, ale w publicznych szpitalu u byle kogo tak poważnych rzeczy nie rób.
  • 0

budo_sebva
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Złamana kość śródręcza - Kłopot na całe życie?
Zastanawiam sie czy nie zostawic tej kosci jak jest... nie ma zbyt wielkich odchyłów na moje oko.. a jesli oni beda mi to na nowo lamac 12 pazdzirenika to pewnie do grudnia bede miec gips na rece ktora pisze i nie wiem czy zdam semestr.
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Złamana kość śródręcza - Kłopot na całe życie?

musisz iść prywatnie i to do dobrego specjalisty. Reka to najbardziej skomplikowana chirurgia.
W publicznej służbie zdrowia to juz lepiej sie samemu pokroić..

dokładnie miałem złamaną piątą kość śródręcza w poblicznej służbie zdrowia niewłaściwe leczenie zastosowano gips zamiast natychmiastowego zabiegu operacyjnego , potem trzeba było wyłożyć sporo kasy korekta operacyjna prytwatnie :wink: naprawiono poprzedni błąd w 60 procentach . Ćwiczyć mogę , jednak napewno w miejscu złamania kość jest słabsza.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024