Skocz do zawartości


Zdjęcie

tunele w uszach a bjj


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_alansa
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

tunele w uszach a bjj
witam

chcialabym zaczac trenowac bjj jednak mam spore tunele w uszach, 30 mm, wyglada to mniej wiecej tak, tyle ze tunele sa pelne [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i teraz pytanie czy lepiej byloby mi trenowac z tunelami czy bez? dodam ze jak je wyjme to mam sporo rozciagnietej skory . z gory dziekuje za odpowiedz
  • 0

budo_cabelo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 586 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: tunele w uszach a bjj
Raczej bez, bo kawał drewna czy co tam masz wbijający się w czaszkę przy wychodzeniu z duszenia do najprzyjemniejszych rzeczy pewnie nie należy. Powyciągaj, a zwisającą skórę jakoś zaklej plastrem, żeby nikt Ci tam przypadkiem palucha nie wsadził. Ew ochraniacz.
  • 0

budo_juhas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: tunele w uszach a bjj
Również myślę, że ochraniacz byłby dobrym rozwiązaniem. Bezpieczniej.
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tunele w uszach a bjj
u nas dwoch gosci pozdejmowalo takie tunele na treningi, Cabelo dobrze gada, nie chcialbys miec na twarzy zadnego zelastwa przy wychodzeniu z jakiejs ciasnej, niewygodnej pozycji, albo duszenia, ochraniacz niby jest rozwiazaniem, ale i on sie potrafi przesuwac,
  • 0

budo_elczupakabra
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok (Alliance) / Lublin (Alliance)
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: tunele w uszach a bjj
Jako użytkownik ochraniaczy na uszy mogę chyba przestrzec, że to nie jest rozwiązanie w 100% pewne. Jak ktoś wspomniał, ochraniacze się przesuwają, nawet jak wyjmiesz to żelastwo z uszu, to i tak nieco skórę możesz mieć potarmoszoną. Wystarczy, że raz na 100 kulanek ochraniacz nie spełni swojej roli i będziesz mieć przechlapane z tymi dziurami, albo to tylko ja mam teraz bujną wyobraźnię i nie będzie tak strasznie. Nie wiem czy z tunelami nie powinieneś wybrać innego sportu, albo zrezygnować z tuneli i poczekać aż się uszy zagoją. Kwestia priorytetów.
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: tunele w uszach a bjj
na trening zdejmujesz z siebie wszystkie gadżety mogące spowodować obrażenia u ciebie lub współćwiczących - to raz. każde nawet banalne uszkodzenie skóry czy też jej wytworów, niczym nie osłonięte (zabezpieczone), zazwyczaj się pogłębia i rozszerza - to dwa. początkujący mają tendencję do siłowego łapania za łeb i szarpania, więc sam sobie dośpiewaj resztę - to trzy.
  • 0

budo_mek24
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tunele w uszach a bjj
przed treningiem musisz wyciagnac tunele,bo je pogubisz na macie :) ,po trenigu bez problemu wlozysz je z powrotem.nie musiz zaklejac plastrami,ale dla swojegoi kolegow konfortu psychicznego mozesz.choc kolegami bym sie nie przejmowal,bo skoro chca ci urwac glowe to i ucho.
w sekcji mamy kolesia,ktory ma tunele(tak na oko 20mm srednicy czyli 2 palce spokojnie da rade wlozyc-bez skojarzen zboki ;-) ):przed treningiem zdejmuje i jeszcze nie mial naderwanych uszu,za to powyzej "dziury"kalafior mu sie zaczyna robic.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024