Skocz do zawartości


Zdjęcie

BJJ w Leeds


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_klicek
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

BJJ w Leeds
Witam wszystkich :)
Mój pierwszy post, ale forum przeglądam już od jakiegoś czasu i znam mniej więcej panujące tu zasady (tak - użyłem wyszukiwania, tak - googlowałem :) )
Przez jakieś dwa miesiące przyjdzie mi przebywać w Leeds i nie chciałbym za bardzo wypaść z obiegu. Wygooglowałem dwie sekcje:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - tutaj trochę lipnie, bo tylko dwa treningi tygodniowo są w samym Leeds
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - pozornie nastawieni na MMA, ale z tego co widzę, to BJJ jest codziennie

Ma ktoś z nimi jakieś doświadczenia, a może ktoś zna inne warte polecenia kluby? W tym drugim klubie z tego co wyczytałem na stronie treningi prowadzi Polak - może ktoś ma jakiś kontakt? Nie bez znaczenia też jest cena treningów. za wszystkie odpowiedzi i wskazówki serdecznie dziękuję!
Pozdrawiam.
  • 0

budo_flasy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zewsząd
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ w Leeds
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Wisien jakis czas tam trenowal, teraz ma purpure, myśle że z tych obu klubów wybierz True Spirit.
  • 0

budo_wisien
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ w Leeds
zalezy na co jestes nastawiony, po naszym wyjezdzie kimona w true spirit stracily troche na znaczeniu, klub jest robiony raczej pod mma i sf, jak bylem ja i Kamil z united gym to kimona robilismy praiwe codziennie i bylo ogromne zainteresowanie, pozniej troche sie to rozplynelo... Zalezy tez gdzie bedziesz mieszkal w leeds. do TS jest b.dobry dojazd z centrum i jest na dzielnicy czesto uczeszczanej przez Polakow ;)
Za mojej kadencji nawiazalismy wspolprace z lagarto i lucio z manchesteru i chlopaki jezdza tam co tydzien/dwa, zajebisty koles :)
co wiecej?
majac jeszcze niebieski nie mialem problemu z instruktorami z GB leeds (tymi od estimy) raczej takie niezbyt wojownicze misie ;) ))

w TS jest naprawde zajebista atmosfera, wszyscy tzrymaja sie razem, jezdza na zawody, gale mma itp
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024