Skocz do zawartości


Cro Cop o swoim wystepie na UFC 110


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_GOLIAT_*

Guest_GOLIAT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Cro Cop o swoim wystepie na UFC 110
W miniona sobote moglismy zobaczyc Cro Copa obijajacego przez dwie rundy finaliste ADCC 2009 - Antohony Perosha. To, ze pokonanie zawodnika, ktory o walce dowiedzial sie na dwa dni przed nia, a do tego nie moze pochwalic sie zbyt dobrym rekordem MMA, zajelo Mirkowi tyle czasu wiele laczy z tym, ze ten Cro Cop z czasów Pride juz nie laczy i jest cieniem samego siebie. Sam Filipovic mysli jednak troche inaczej, co mozna wnioskowac w jego odpowiedziach na pytania reporterow z konferencji prasowej:

Jestem zadowolony z mojego wystepu. Nie walczylem z tym z kim poczatkowo mialem walczyc, Perosh wszedl za niego i jestem mu za to wdzieczny. Pokazal wielka odwage przystajac na te walke.”

“Nie wiem gdzie jest moje miejsce w wadze ciezkiej. Wierze, ze gdzies w czolowce, zreszta zobaczymy w kolejnej walce.

“Zmienilem sposob trenowania. Spedzilem cztery tygodnie w Amsterdamie w Vos Gym trenujac z nowym trenerem - Ivanem Hippolytem. Poza tym po raz pierwszy w zyciu przylecialem do miejsca, w ktorym miala sie odbyc gala az na dwa tygodnie przed walka, zeby sie zaadaptowac. Zawsze nie docenialem wielu rzeczy… jestem bardzo doswiadczonym zawodnikiem, ale nawet do Japonii docieralem na dwa dnia przed wystepem. W mojej ostatniej walce, ktora odbywala sie w Stanach “przylecialem dopiero na dwa dni przed. Potem musieli mnie obudzic przed wyjsciem, moj trener musial polozyc lod na plecy. Oczywiscie, ze zostalo jeszcze we mnie dostatecznie duzo sil, musze po prostu wiecej trenowac zeby caly czas sie liczyc“.

Co dalej z Cro Copem? Na owej konferencji i to pytanie znalazlo odpowiedz. Oto co powiedzial Dana White:

“”Mysle, ze zorganizujemy walke, ktora miala poczatkowo odbyc sie tej nocy. Mirko nie doznal zadnego urazu, a Ben jest tylko zawirusowany, wiec mysle, ze dosc szybko sprawimy ze sie ze soba zmierza.


Autor:Max
Źródło:www.fight24.pl

Załączone pliki



KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Cro Cop o swoim wystepie na UFC 110
CIENKO :smutasek:
  • 0

GośćGuest_GOLIAT_*

Guest_GOLIAT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Cro Cop o swoim wystepie na UFC 110

CIENKO :smutasek:

W chuj cienko,Kamyl myślę ze byś mu najebał :)

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Cro Cop o swoim wystepie na UFC 110
Widać że to już nie to samo co było kiedyś ale każdy się starzeje.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024