Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zmarl Tamura sensei


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
29 odpowiedzi w tym temacie

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Zmarl Tamura sensei
Looz, to po prostu rasowy aikidoka starej daty.
Niereformowalny beton, mający do powiedzenia na wszelkie pytania (z braku namacalnych argumentów) dwie możliwe odpowiedzi:
- jesteś głupi, nie znasz się na niczym, jak śmiesz, nie rozumiesz, poćwicz 30 lat więcej
- nie ćwiczysz aikido? to co się interesujesz? załóż własną szkołę jak taki cwaniak jesteś

I nic się w tym względzie nie zmieni. Nie nauczysz starego psa nowych sztuczek.
Cale aikido się sypie i dzieli przez takich ludzi. Nie ma szans na reformę, rozwój.
Tandeta, popelina, komercha, voodoo.
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Zmarl Tamura sensei

Bo na razie to piszesz takie bzdury, ze sie noz w kieszeni otwiera :evil:


naprawde zaczynasz balansowac na krawedzi Szczepan...
nie przeciagaj struny bo peknie, nikt nie bedzie w ten sposob sie do mnie zwracal personalnie, zwlaszcza taka szycha jak Ty, ponawiem apel o publiczne przeprosiny, trzciej szansy nie bedzie, mozesz mi wierzyc

co do relacji miedzy aikidokami i podkupowania sobie ludzi, mam zdanie jakie mam i jak juz pisalem, szczerze mam nadzieje ze tym razem to inna sytuacja, ale czuje ze sie nie myle, ja sie zadko myle niestety...

Chcialbym tez mylic sie co do Ciebie, ale mysle ze mnie nie przeprosisz...
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zmarl Tamura sensei

moze, jednak zycie mnie nauczylo ze tak wlasnie to wyglada, poz tym nie ma to osobiscie nic wspolnego ze Szczepanem, poprostu tak mysle jak napisalem i obym sie mylil...

Sami o tym myslicie i boicie sie do tego przyznac publicznie, ale co tam...


moze i zycie Cie tak nauczylo....lecz tak jak wczesniej napisalem Twoje slowa moga byc niesprawiedliwe i krzywdzace..zwlaszcza ze nie ma przeslanek ze celem jest przejecie....
ja zreszta sie przychylam do zdania Szczepana w tej sprawie..chociaz zareagowal dosc ostro...ale wyjasnil to chyba dobrze jakie sa uklady..
nic nie pisalem o tym ze ma to cos wspolnego ze Szczepanem...
skad wiesz ze o tym tak myslimy? ja mysle to co wczesniej napisalem...i nie musze sie uciekac do jakis sztuczek z pisaniem czego innego niz mysle...tyle tylko ze w takim wypadku mozna niesprawiedliwie i nieslusznie kogos posadzac...
pozdro..
  • 0

budo_aikia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zmarl Tamura sensei

... Nie rozumiem jak 4 dan, człowiek ćwiczący czystość ducha, prawość charakteru i inne pierdoły o których tu wypisuje, ....



5 dan, tak gwoli scisłosci.


P.S. Naprawde musicie prowadzic te dyskusje w takim smutnym watku, poswięconym zmarłemu?
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Zmarl Tamura sensei
Wiesz, zawsze można po debatować i obalić zimne piwko.
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Zmarl Tamura sensei

lecz tak jak wczesniej napisalem Twoje slowa moga byc niesprawiedliwe i krzywdzace..zwlaszcza ze nie ma przeslanek ze celem jest przejecie....


gwoli scislosci zadalem tylko pytanie, na ktore dostalem od Szczepana odpowiedz, zebym sie cztac po angielsku nauczyl, wiec przetlumaczylem teks zeby niebylo niejasnosci oraz powiedzialem co ja tutaj czuje, za to drugi raz dowiedzialem sie co Szczepan o mnie mysli, a na moja na to odpowiedz po raz trzeci wyrazil swoja opinie o mnie, a nie o temacie rozmowy...

sam sobie powinien dac bana za takie zachownie, co oczywiscie nie zwalnia go od publicznych przeprosin w moja strone.

moderator zawsze moze podzielic ten temat i nie ciagnac go w tak smutnym watku
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zmarl Tamura sensei
I pomyśleć żeście pare lat temu razem wódke pili ^^
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zmarl Tamura sensei

P.S. Naprawde musicie prowadzic te dyskusje w takim smutnym watku, poswięconym zmarłemu?


zgadzam sie w zupelnosci z tym zdaniem....i jest mi bardzo przykro ze wciagnalem sie w te wypowiedzi...
Szczepan, mozesz cos zrobic (jakis nowy watek albo usunac..) z wypowiedziami nie zwiazanymi z tym niezwykle przygnebiajacym tematem?
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Zmarl Tamura sensei

I pomyśleć żeście pare lat temu razem wódke pili ^^


i nic nie stoi na przeszkodzie zeby tak bylo dalej, wszystko w palcach Szczepana
  • 0

budo_derkater
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków znów JUHU!!!

Napisano Ponad rok temu

Re: Zmarl Tamura sensei
przykro mi bardzo, że w sumie jakoś grzecznościowa informacja jaka tu włożyłam, spowodowała taki wylew buractwa i oszołomstwa.

Jak ktoś traktuje aikido marketingowo to nie ma co czytać wątków dotyczących shihanów takich jak Tamura, Yamada, Chiba, Sugano itd. Po raz kolejny okazało się, że na tym forum można wszystko sprowadzić do dupymaryni i ewentualnego dania komuś po ryju. Gratulacje Panowie, ćwiczcie dalej budo:-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024