Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Spoiler] Fedor vs Werdum


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
125 odpowiedzi w tym temacie

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: [Spoiler] Fedor vs Werdum

Czasy się zmieniły :P

wiecie co z nim zrobic!
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: [Spoiler] Fedor vs Werdum
Dołączona grafika
  • 0

budo_corfe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: [Spoiler] Fedor vs Werdum
Najlepsze jest to, że on miał w sumie kilka ostatnich słabych walk. Z Arlovskim wyraźnie sobie nie radził do momentu nokautu, by później ten drugi dostawał wpizdę od wszystkich. Z Brettem Rogersem męczył się dwie rundy, mimo że Alistair pokazał jak powinno się walczyć przeciwko takiemu jednowymiarowemu przeciwnikowi no i teraz dwa razy na własne życzenie wszedł Werdumowi w submission. Dla mnie jasne było, że era Fedora już przeminęła. Od czasu pojedynku z Timem słabiutko.
  • 0

budo_maykel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: [Spoiler] Fedor vs Werdum

Od czasu pojedynku z Timem słabiutko.

Ee takie tam pieprzenie. To nie łyżwiarstwo figurowe, liczy się efekt a nie styl. A fakty są takie, że to jest dopiero pierwsza przegrana Fedka (po 31 zwycięstwach, Kohsaki nie liczę :wink: ), a wy od razu o przemijającej erze... :roll:
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: [Spoiler] Fedor vs Werdum
ja p...ole. caly moj swiatopoglad legl w gruzach.
i to jeszcze po trojkacie ktorego bylo widac z kilometra.
plus jest taki, ze jesli juz ktos mial pokonac fedora "po raz pierwszy" to lepiej, ze tym kims jest werdum a nie jakis burak.
  • 0

budo_corfe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: [Spoiler] Fedor vs Werdum

Od czasu pojedynku z Timem słabiutko.

a wy od razu o przemijającej erze... :roll:


To samo mogę w drugą stronę powiedzieć. Fedor daje słabe walki i męczy się z rywalami, których inni obijają i dominują w lepszy sposób, a Wy cały czas pieprzycie o erze niepokonanego Fedora. Widzisz jak łatwo tak napisać? Styl się nie liczy, a wynik. Jednak jeżeli widzę takie walki z zawodnikami, którzy w Strikeforce są gwiazdami, a w UFC szans by nie mieli ze swoimi umiejętnościami to co innego mam pisać? Velasquez przynajmniej znokautował Nougeirę, a Bena i Kongo zdominował w zapasach. Porównaj sobie teraz takiego Arlovskiego czy Rogersa ze swoimi umiejętnościami jakby sobie poradzili w UFC. A nie mówiąc jeszcze o Lesnarze, Carwinie i Dos Santosie. Więc litości z takimi przeciwnikami Fedora i w stylu w jakim się z nimi rozprawia!
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: [Spoiler] Fedor vs Werdum

Od czasu pojedynku z Timem słabiutko.

Ee takie tam pieprzenie. To nie łyżwiarstwo figurowe, liczy się efekt a nie styl. A fakty są takie, że to jest dopiero pierwsza przegrana Fedka (po 31 zwycięstwach, Kohsaki nie liczę :wink: ), a wy od razu o przemijającej erze... :roll:

Styl ma decydujące znaczenie. Wynik może być niesprawiedliwy bądź często przypadkowy ( patrz pierwsza przegrana Fedora bądź walka z Aroną).
  • 0

budo_maykel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: [Spoiler] Fedor vs Werdum

Styl ma decydujące znaczenie. Wynik może być niesprawiedliwy bądź często przypadkowy ( patrz pierwsza przegrana Fedora bądź walka z Aroną).

Jeśli styl walki jest dla ciebie bardziej decydujący niż wynik to nie mamy o czym rozmawiać. :)
A trochę szczęścia w sporcie też trzeba mieć.
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: [Spoiler] Fedor vs Werdum
Styl na decydujące znaczenie w ocenie formy zawodnika. To ze Serra wygrał z GSP nie spowodowało że ktokolwiek uwierzył że się to powtórzy .
  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: [Spoiler] Fedor vs Werdum
naprawde zasmucil mnie sposob w jaki Fedor przegral
jest zawodnikiem niezwykle inteligentnym, za co go szczerze podziwiam
niestety tym razem zachowal sie glupio
jedyna pociecha jest taka ze Werdum sam jest sympatycznym i inteligentnym zawodnikiem
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: [Spoiler] Fedor vs Werdum

najlepsze, ze dal sie zlapac 2 razy, ale za pierwszym razem jeszcze uciekl.

Niezupełnie, to był cały czas ten pierwszy raz - Werdum urzymał rękę Fiodora na zewnątrz swojej nogi, potem wszedł na kark i obrócił się, żeby mieć przeciwnika przed sobą, kiedy ten chciał go obejć, i podręcznikowo zapiął trójkąt.

Swoją drogą ciekawy byłem, czy Fiodor w ogóle odklepie; w pewnym momencie na dodatek do trójkąta miał mocno wykrzywioną rękę. Ale przy takim trójkącie nie było wyboru.

Odchodząc natomiast na moment of tego tematu, to cała gala była bardzo ciekawa, pomijając masakrę w wykonaniu Cyborginy. Dobry powrót Cung Le, a i walka Josha Thompsona i Pata Healy'ego była zażarta i trzymająca w napięciu.
  • 0

budo_nefilim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bray
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: [Spoiler] Fedor vs Werdum
Witam,

raczej chodzilo mi o to, ze spokojnie mogl sie wycofac, bo reka byla bezpieczna, ale przeciez ja jestem Fiedia i mnie sie bjj nie ima :wink:

Poza tym zgadzam sie - Healy - Thomson - zajebista waleczka
  • 0

budo_krislee
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: [Spoiler] Fedor vs Werdum


prosze, nie badz zalosny :) domyslam sie ze to z pewna doza sarkazmu napisane, ale i tak solidnie zenujaco to brzmi ;)

Prawda jest taka że nie jedną wojnę poglądową stoczyłem na tym forum :) 2 lata czekałem na ten post więc daj już mi spokój :P . A tak serio poważnie mam nadzieję że mit Boga Fedora się już skończył. Tak samo jak argumenty w stylu GSP, Silva to herosi Bóg jest tylko jeden ...................... . Chodź co tu mieć pretensje do ludzi z forum jak nawet niektórzy wybitni dziennikarze oraz zawodnicy gadali podobne bzdury.


Ale to normalne ze skrajnymi wyznawcami :)
Prędzej się zesrają pod siebie ;) A im więcej i butniej wtedy krzyczeli, tym trudniej teraz się przyznać ;-)
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: [Spoiler] Fedor vs Werdum

Od czasu pojedynku z Timem słabiutko.

a wy od razu o przemijającej erze... :roll:


To samo mogę w drugą stronę powiedzieć. Fedor daje słabe walki i męczy się z rywalami, których inni obijają i dominują w lepszy sposób, a Wy cały czas pieprzycie o erze niepokonanego Fedora. Widzisz jak łatwo tak napisać? Styl się nie liczy, a wynik. Jednak jeżeli widzę takie walki z zawodnikami, którzy w Strikeforce są gwiazdami, a w UFC szans by nie mieli ze swoimi umiejętnościami to co innego mam pisać? Velasquez przynajmniej znokautował Nougeirę, a Bena i Kongo zdominował w zapasach. Porównaj sobie teraz takiego Arlovskiego czy Rogersa ze swoimi umiejętnościami jakby sobie poradzili w UFC. A nie mówiąc jeszcze o Lesnarze, Carwinie i Dos Santosie. Więc litości z takimi przeciwnikami Fedora i w stylu w jakim się z nimi rozprawia!


Corfe rzeczywiscie -iodor mial problemy z zasiegiem i boksem arlovskiego do czasu nokautu natomiast Rogers zdemolowal Arlovskiego w ciagu kilkunastu sekund, idac twoim tokiem myslenia Rogers powinien zniszczyc Fiodora wwszyscy wiemy jak ta walka sie skonczyla. Mma to nie matematyka to ze zawodnik A w lepszym stylu wgral z zawodnikiem B niz zawodnik C, nie znaczy ze zawodnik A wygra rowniez zzawodnikiem C. nie wiem na jakiej podstawie sadzisz ze arlovski i rogers zostaliby rozbici przez wielka 4 UFC to tylko spekulacje. nazywanie rogersa jednowymiarowym zawodnikiem nie wspominajac wtym miejscu ze Lesnar, Valasquez i JDS sa rowniez jednowymiarowymi zawodnikami jest conajmniej smieszne. Arlovski byl swego czsu mistrzem UFC, rozumiem ze jestes jednym z tych "fanow" dla ktorych zawodnik nie walczacy w UFC jest automatycznie uwazany za fightera 3 kategorii. Valasquez walczy bardzo madrze i wiem z kim zejsc na glebe az kim moze sobie pozwolic na walke w stojce, przypomne ci tylko ze w walce z Kongo, valasquez 2 lub 3 razy wyladowal na deskach po knockdownie. Jesli chodzi o Nogueire to syuacja jest analogiczna do sytuacjji Lidella zarOwno jeden jak i drugi stracil bardzo wazna czesc swojej gry a mianowicie wytrzymalosci na ciosy, umiejetnosci pozostaly natomiast szczeka juz tyle ciosow przyjac nie moze. obejrzyj sobie walke Nogueiry z Sappem zobaczysz o co chodzi.
wyslawiasz pod niebiosa Silve ktory rzeczywiscie ma swietna stojke(i najprawdopodobniej najwiekszy zasieg ramion w dywizji MW) ale nie zobaczysz go wskakujacego w garde czarnego pasa bjj co wiecej posunie sie nawet do uciekania/tanczenia w ringu zeby tylko nie sklinczowac z zawodnikiem ze swietnym parterem. Styl Fiodora jest inny walczy tam gdzie znajdzie sie walka, rownie dobrze mogl pozwolic wstac Werdumowi iwalczyc w stojce i pdejrzewam ze walka rowniez nie wyszla by z pierwszej rundy natomiast mielibysmy innego zwyciezce. jedynym jego bledem w tej walce bylo pozostawienie reki po wybronieniu pierwszej dzwigni.
Walke przegral duzy szacunek dla Wedum'a, nie spodziewalem sie takiego wyniku. Mam nadzieje ze Fiodor nie przejdzie na emeryture po nastepnej walce licze ze conajmniej zawalczy jeszcze raz z Werdumem oraz z Overeemem. Najbardziej zastanawia mnie tylko czy w przypadku walki z werdumem zastosuje taktyke ala UFC czyli trzymamy sie swoich mocnych stron, w tym przypadku stojki czy znow wejdzie w garde Werduma.
Wracajac do Fiodora jak mozna bylo nie pisac o fiodorze ze jest niepokonany(eraniepokonanego fiodora) skoro od 10 lat nie przegral walki? Nie rozumiem twojego toku myslenia?
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: [Spoiler] Fedor vs Werdum

Najlepsze jest to, że on miał w sumie kilka ostatnich słabych walk. Z Arlovskim wyraźnie sobie nie radził do momentu nokautu, by później ten drugi dostawał wpizdę od wszystkich. Z Brettem Rogersem męczył się dwie rundy, mimo że Alistair pokazał jak powinno się walczyć przeciwko takiemu jednowymiarowemu przeciwnikowi no i teraz dwa razy na własne życzenie wszedł Werdumowi w submission. Dla mnie jasne było, że era Fedora już przeminęła. Od czasu pojedynku z Timem słabiutko.

Fedor Rogersem zamiatał, jedynie tam raz w parterze zjadł kilka uderzeń, cała reszta to Fedor. Z Arlovskim faktycznie było z deka cieniutko.

Ciekaw jestem co będzie dalej, mam nadzieje, że bez jakichś dramatów, które Mirko odpierdala po każdej walce.
  • 0

budo_k35
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: [Spoiler] Fedor vs Werdum
Straszne to co się stało :( (
Chyba go Fiodor zlekceważył po doświadczeniach z innymi BJJ. Szacunek dla Werduma, że wykorzystał sytuację i dla Fiodora, że wszedł do parteru z mistrzem parteru z po tym jak go przewrócił, a nie tańczył wkoło i czekał aż wstanie.
  • 0

budo_k35
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: [Spoiler] Fedor vs Werdum
I w ogóle takiego odklepywania na raz, to jeszcze nie widziałem, chyba sam sędzia był skonsternowany ;)
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: [Spoiler] Fedor vs Werdum
fak, no spolieros o innych walkach! temat wskazuje tylko na spolier Fabrycy x Fiodzia! :twisted:
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: [Spoiler] Fedor vs Werdum

fak, no spolieros o innych walkach! temat wskazuje tylko na spolier Fabrycy x Fiodzia! :twisted:

no jakby mnie choć troche interesowała reszta gali to bym sie wkurzył ale na szczęście whatever... :)
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: [Spoiler] Fedor vs Werdum
Dajcie spokój z tą spoilerową paranoją. Jest to jedyny temat o gali oznaczony jako zawierający spoilery. Jeśli ktoś wejdzie w ten temat nie obejrzawszy wszystkich walk, a mając to w planach, to najdelikatniej rzecz ujmując sam jest sobie winien.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024