Skocz do zawartości


Zdjęcie

Beast of the East II - wywiad z Michałem Kitą


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_bote_pl
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Beast of the East II - wywiad z Michałem Kitą
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

„MASAKRA” w ringu: „Damian jest świetnym grapplerem a ja...uuwieeelbiaam grapplerów”
Dochodząc do celu pięści Michała Kity pustoszą głowę przeciwnika z nadziei na zwycięstwo. Przydomek „Masakra” jest jak w pełni zasłużony order. Przekonał się o tym między innymi mistrz wagi ciężkiej KSW Aleksiej Olejnik, który przegrał przez TKO finał prestiżowego turnieju IAFC w Rosji, w listopadzie zeszłego roku. Już zaledwie miesiąc pozostał by o słuszności swego ringowego pseudonimu mogli się przekonać również fani MMA w Polsce.
Michał mocno stoi na ziemi ,zarówno jako człowiek w życiu codziennym jak i w ringu. To były zapaśnik, jednak uwielbia się bić wierząc w swe mocne, twarde i szybkie pięści. Trenujący pod okiem Gegarda Mousasiego (K1-7-0-0 / MMA-28-3-1), w teamie słynnego Berta Kopsa w Amsterdamie, ma powód by w te pięści wierzyć.
Przedstawiciele BOTE mieli przyjemność bycia na jednym z jego treningów. Sparingi odbyły się w małej zabrzańskiej bardzo klimatycznej salce, z której Michał korzysta przy okazji odwiedzin swojej rodziny. Obecny tam był także zawodnik ćwiczący pod okiem Michała, Mariusz Radziszewski. Nikt z teamu „Masakry” nie wątpi w jego niszczący ground-and-pound, a prywatny komentarz: „Damian jest świetnym grapplerem a ja uwielbiam grapplerów” zaostrza apetyt na starcie wieczoru czerwcowej gali.
Oto drugi z bohaterów czerwcowej gali BEAST OF THE EAST II. Jego oponent Damian ”Pitbull” Grabowski (11-0-0) wypowiedział się o walce stanowczo: ”ZWYCIĘŻĘ!”, a o przeciwniku wyważenie i z szacunkiem. Jakie słowa padły z ust Michała? Czego życzy Damianowi? Wszystkie odpowiedzi znajdziecie w wywiadzie, który przygotowała dla fanów MMA federacja BEAST OF THE EAST.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Beast of the East II - wywiad z Michałem Kitą
Ode mnie wielki szacun i Dla Grabowskiego i dla Kity, za kulturę wypowiedzi.
  • 0

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Beast of the East II - wywiad z Michałem Kitą
świenty wywiad.zero bufoniarstwa znanego z ksw.
widać że to prawdziwy sportowiec.mówi mądrze spokojnie .
btw "alf" startuje gdzieś? bo kojarze go z ligi bjj gdzie chyba był z ekipą bagiego-ale nie startował.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024