Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tito Ortiz aresztowany pod zarzutem przemocy domowej !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Tito Ortiz aresztowany pod zarzutem przemocy domowej !

Myślę, że niektórym mogło to przemknąć przez myśl :)


??
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Tito Ortiz aresztowany pod zarzutem przemocy domowej !
Po co te pytajniki? :)

Pewnie chodzi o to: iści w zaparte w najoczywistszej kwestii.. No po prostu gadasz, gadasz, gadasz, a to spływa, tłumaczysz, tłumaczysz, tłumaczysz, a to spływa. W pewnym momencie przekraczasz granice i już jest za późno ;)
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Tito Ortiz aresztowany pod zarzutem przemocy domowej !
nie ma sie z czego cieszyc. bicie kobiety (ogolnie bicie "slabszych" ale ten przypadek szczegolnie) oznacza ze jestes po prostu lamusem. kropka.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Tito Ortiz aresztowany pod zarzutem przemocy domowej !
Może tak.
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tito Ortiz aresztowany pod zarzutem przemocy domowej !

nie ma sie z czego cieszyc. bicie kobiety (ogolnie bicie "slabszych" ale ten przypadek szczegolnie) oznacza ze jestes po prostu lamusem. kropka.

Bicie tak. Ale nie mów, że nigdy w przypadku żadnej ze swych kobiet nie wyobrażałeś sobie w czasie jednej z TYCH rozmów zaraz przed okresem np. jak zamykasz laskę w jaskini, wejście zasuwasz wielkim głazem i masz spokój na caaluteeeńki dzień :)
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Tito Ortiz aresztowany pod zarzutem przemocy domowej !
A jak slabszy chodzi i cie celowo wkurwia to go zapewne nie uderzysz w zadnym wypadku?

Laski czasem czuja sie bezkarne, wlasnie dlatego ze kobiet sie nie bije i potrafia perfidnie prowokowac i przekraczac wszelkie granice.

Osobiscie mialem pare akcji w zyciu takich, ze musialem sie po prostu wyladowac, wiec a to lataly drzwiczki od szafek, a to pare krzesel poszlo na opal albo pojawila sie dziura w drzwiach... Czasem naprawde mozna dostac szalu. Dobrze, ze kobietom jak widza cos takiego szybko rozum wraca. A to, ze Tito mogl akurat nie wytrzymac i zlapac ja za reke albo popchnac, nie robi z niego dla mnie zadnego potwora. Nie ma sie czym chwalic, ale ta cala nagonka jest smieszna. I biedna Jenna, ktora zachowuje sie conajmniej jakby jej Tito morde na kotlet przerobil.
Czy Tito wygladal ci na tej konferencji na tepego damskiego boksera? Bo ja bym powiedzial, ze raczej jest ta cala sprawa zalamany.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Tito Ortiz aresztowany pod zarzutem przemocy domowej !

Dobrze, ze kobietom jak widza cos takiego szybko rozum wraca.

Chciałby widzieć ciebie w pokoju z np. Brockiem Lesnarem, którego wkurwiłeś a on zaczyna demolować i lada moment urwie ci łeb. Idę o zakład, że "rozum" natychmiast by ci powrócił łącznie z klockiem wypełniającym pampersa. Biorąc pod uwagę, że przeciętny facet waży o połowę więcej od kobiety, mamy tu do czynienia z podobną dysproporcją.
Nie kieruję tego do ciebie osobiście, bez obrazy, lecz do wszystkich, którzy uważają, że przyjebanie komuś o połowę mniejszemu to powód do dumy. Bicie baby, najebanie "z miłości" dzieciaka - dla mnie to wsiowe podejście, na zasadzie szef mnie wkurwił, to skopę psa.
  • 0

budo_ncro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Tito Ortiz aresztowany pod zarzutem przemocy domowej !
Nie nie, inaczej. To jest na zasadzie "szef mnie wkurwił, więc skopię szefa", tyle że szef jest o połowę mniejszy.

Szczerze, to nie rozumiem tych haseł o biciu słabszych. Przecież silniejszych się nie da, bo się samemu dostanie oklep :wink:
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Tito Ortiz aresztowany pod zarzutem przemocy domowej !

nie ma sie z czego cieszyc. bicie kobiety (ogolnie bicie "slabszych" ale ten przypadek szczegolnie) oznacza ze jestes po prostu lamusem. kropka.

Tylko, że ta jego panna jakoś obitej facjaty nie ma, a cała przemoc sprowadza się do sińca na ramieniu. :lol:
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Tito Ortiz aresztowany pod zarzutem przemocy domowej !
Wielkia mi afera. Nigdy nie dowiemy sie jak bylo. Pewnie Tito musial ja zlapac za ramie i wytlumaczyc pare rzeczy. A ze jest silny ,a zrobic siniaka na ramieniu to zadna sztuka, to tak wyszlo. Przeciez jej nie rozkwasil. Jakby byl takim pantoflem ktory chowa glowe w piasek bo kobieta w domu ma zly dzien i zaczyna awanture to by weszla mu na glowe i robila z nim co chce. To zawodnik UFC, twardziel. Czasami trzeba krzyknac i troche potrzasnac kobieta. Szkoda tylko tych dzieciakow.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tito Ortiz aresztowany pod zarzutem przemocy domowej !

parafrazując Andrzeja Leppera i jego słynny komenatrz...jak można dopuścić się przemocy wobec kobiety, która miała w sobie tryliony penisów, była bita, opluwana itd :)


Jak w ogóle można ruchać takie coś? :roll: :?
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tito Ortiz aresztowany pod zarzutem przemocy domowej !

Nie nie, inaczej. To jest na zasadzie "szef mnie wkurwił, więc skopię szefa", tyle że szef jest o połowę mniejszy.

Szczerze, to nie rozumiem tych haseł o biciu słabszych. Przecież silniejszych się nie da, bo się samemu dostanie oklep :wink:


Raczej "pies mnie wkurwił to skopie psa" Tak na serio to mam jedną zasade: nie bije tylko silniejszych i kobiet w ciąży... w widocznej ciąży"
  • 0

budo_waldekgliwice
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tito Ortiz aresztowany pod zarzutem przemocy domowej !
:(
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024