Skocz do zawartości


Zdjęcie

Angels of Fire VII - Support for Haiti


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Angels of Fire VII - Support for Haiti
Nie podniecajcie sie juz tym petertilem tak...bo mistrzostwa to raczej nie pokazał....
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Angels of Fire VII - Support for Haiti
Nie bardzo wiadomo co pokazał bo mimo zapewnień nie było relacji na TVP Sport. Poczekajmy na retransmisje.
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Angels of Fire VII - Support for Haiti
O tym, że w związku z przesunięciami imprez sportowych po żałobie związaną z 10 kwietnia, będą co najmniej trzy retransmisje, informowaliśmy już wcześniej. Niestety o przesunięciu relacji też dowiedzieliśmy się na kilka dni przed imprezą. Na 29 maja wypadły między innymi finał koszykówki i żużel..

ersnst : Wizę, że ciągle narzekasz i wszystko i wszystkich deprecjopnujesz. Mam dla Ciebie propozycję: zakasz rękawy zorganizuj sobie zespół, zainwestuj kilkaset tysięcy złotych i zrób dobrą imprezę, a wtedy MY ją ocenimy. Ewentualnie na następnej gali zorganizujemy Tobie walkę z Shakutą, zobaczymy co pokarzesz.
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Angels of Fire VII - Support for Haiti
Zapomniałem dodać, że pierwsze trzy retransmisje będą już :

04,05,06 czerwca po 115 minut na TVP Sport
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Angels of Fire VII - Support for Haiti

O tym, że w związku z przesunięciami imprez sportowych po żałobie związaną z 10 kwietnia, będą co najmniej trzy retransmisje, informowaliśmy już wcześniej. Niestety o przesunięciu relacji też dowiedzieliśmy się na kilka dni przed imprezą. Na 29 maja wypadły między innymi finał koszykówki i żużel..

ersnst : Wizę, że ciągle narzekasz i wszystko i wszystkich deprecjopnujesz. Mam dla Ciebie propozycję: zakasz rękawy zorganizuj sobie zespół, zainwestuj kilkaset tysięcy złotych i zrób dobrą imprezę, a wtedy MY ją ocenimy. Ewentualnie na następnej gali zorganizujemy Tobie walkę z Shakutą, zobaczymy co pokarzesz.


Nie narzekam tylko krytykuje...a to tez element twojej pracy...wysłuchanie krytyki..
  • 0

budo_pajacykpl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Angels of Fire VII - Support for Haiti
sam gali nie widziałem, ale faktycznie jeśli ktoś krytykuje walki a nie organizację, to warto to przyjąć a nie "to zawalcz sam, zrób sam". Organizacja AoF na pewno zalicza się do czołówki imprez w kraju w "branży obijania gęby" :) ale faktycznie z roku na rok macie te same nazwiska, na siłę lansujecie kogoś, kto jeszcze nic większego nie osiągnął, jakiś czas temu były podniecenia z młodym Rajewskim i co? takich rodzynków w Polsce jest sporo a nie dostają szans pokazania się, Paprocka? to samo, lans przed walką, a dziewczyna która w ostatniej chwili przyjeżdża - wygrywa z nią, to przykład że jest więcej lepszych od Paprockiej tylko u Was liczą się układy a nie ten kto lepszy. Już nie wspomnę o zawodnikach typu Makowski czy Jędrzejczyk którzy latają do Tajlandii obijać Tajów. Wiem, wiem, Maku kiedyś wystąpił u Was, ale co z tego, wolę Maka co 2 edycje niż klan Rajewskich co imprezę... Nie ujmuje nic żadnemu z zawodników, po prostu fajną imprezę robicie, wiem że każdy by starał się najpierw lansować swoich zawodników, ale bez przesady.
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Angels of Fire VII - Support for Haiti
Krytyka musi być rzeczowa i taką przyjmujemy z pokorą, a z Twojej strony nie ma ŻADNEJ rzeczowości. Jest tylko narzekanie i pisanie bzdur.

Czemu uważasz, że napisanie komunikatu o stanie zdrowia zawodnika (Petrtila) jest podniecaniem się, jak to nazwałeś. Wytłumacz mi to. Pewnie według Ciebie byłoby lepiej jakby promotorzy zachowali się tak jak w przypadku Tomka Sarary po K-1 w Wawie, gdzie w bardzo kiepskim stanie zawodnik został pozostawiony sam sobie w szatni i dopiero koledzy, którzy z nim byli zabrali go do szpitala. My widząc, że Rafał może mieć poważną kontuzję pojechaliśmy z nim do szpitala, gdzie spędziliśmy kilka godzin.
Teraz następne pisanie bzdur przez Ciebie drogi ernst. Otóż pisałeś o "słabym Dudku", a tu dla Ciebie mała niespodzianka. Dudek wygrał i to z nie byle kim. Wpisz sobie Arian Vatnikai w google, ale nie może zrobię to za Ciebie, bo zbytnio się wysilisz intelektualnie. Więc tak:

Arian Vatnikai :

Rekord 45-42-2-1.
Zwycięzca turnieju KlasH 2008
Zwycięzca turnieju The Ring 2009
Mistrz Europy 2005
Team Super PRO

Ale Twoim zdaniem to słaby zawodnik, bo zapewne nic o nim nie słyszałeś.

Żal mi takich "internetowych ujadaczy" jak TY.

Żal mi takich ludzi jak TY.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Angels of Fire VII - Support for Haiti
Tak to jest, że w tv zmieniają się plany. Sporty walki nie są dla stacji wystarczającą atrakcją. Może tylko z rzetelności można było o tym napisać. W każdym razie z niecierpliwością czekam na retransmisje.
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Angels of Fire VII - Support for Haiti
dealer : masz 100% racji, niestety. Informację o tym, że będzie retransmisja umieściliśmy w kilku miejscach, jednak ze względu na brak czasu nie wszędzie udało się tą informację zamieścić i tych którzy czekali na AoF w sobotę przed telewizorami, serdecznie przepraszamy i zapraszamy do oglądania AoF już jutro w TVP Sport!
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Angels of Fire VII - Support for Haiti
wiewiórki donoszą, że Piecyk biła się nie w rękawicach dostarczonych przez AoF tylko w swoich własnych, wygniecionych pod swoją rękę. a Paprocka założyła wymagane. nowe i jeszcze poskrzypujące na kantach :wink:
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Angels of Fire VII - Support for Haiti

Krytyka musi być rzeczowa i taką przyjmujemy z pokorą, a z Twojej strony nie ma ŻADNEJ rzeczowości. Jest tylko narzekanie i pisanie bzdur.

Czemu uważasz, że napisanie komunikatu o stanie zdrowia zawodnika (Petrtila) jest podniecaniem się, jak to nazwałeś. Wytłumacz mi to. Pewnie według Ciebie byłoby lepiej jakby promotorzy zachowali się tak jak w przypadku Tomka Sarary po K-1 w Wawie, gdzie w bardzo kiepskim stanie zawodnik został pozostawiony sam sobie w szatni i dopiero koledzy, którzy z nim byli zabrali go do szpitala. My widząc, że Rafał może mieć poważną kontuzję pojechaliśmy z nim do szpitala, gdzie spędziliśmy kilka godzin.
Teraz następne pisanie bzdur przez Ciebie drogi ernst. Otóż pisałeś o "słabym Dudku", a tu dla Ciebie mała niespodzianka. Dudek wygrał i to z nie byle kim. Wpisz sobie Arian Vatnikai w google, ale nie może zrobię to za Ciebie, bo zbytnio się wysilisz intelektualnie. Więc tak:

Arian Vatnikai :

Rekord 45-42-2-1.
Zwycięzca turnieju KlasH 2008
Zwycięzca turnieju The Ring 2009
Mistrz Europy 2005
Team Super PRO

Ale Twoim zdaniem to słaby zawodnik, bo zapewne nic o nim nie słyszałeś.

Żal mi takich "internetowych ujadaczy" jak TY.

Żal mi takich ludzi jak TY.



Słuchaj chłopaku..nie wiesz kim jestem..wiec skoncz smęcić..jesli chodzi o zdrowie zawodnika to bardzo szanuje to ze dbacie o takie sprawy..chodzi mi tylko o takie sztuczne promowanie....dudek moze i wygrał ale nigdy nie zrobi miedzynarodowej kariery bo jest nudny..walkczy nudnie..nie ma w tym emocji....dobrze wiesz ze na swiecie licza sie bardziej zawodnicy którzy wygrywaja,przegrywaja ale ich walki dostarczaja emocji a jego walki nie dostarczaja...i co bys tu nie napisał to ani petertil ani dudek nigdy nie wygrali a nawet za bardzo chyba nie walczyli na CUDZYM ringu...
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Angels of Fire VII - Support for Haiti
Słuchaj chłopaku : Jeśli wszyscy zawodnicy są nudni i walczą bez emocji, mam dla Ciebie propozycję, odezwij się do mnie na PW albo na maila zorganizuję Ci walkę u mnie na AoF. Zobaczymy co zaprezentujesz i przedyskutujemy to po grudniowym AoF. Chętnie zobaczymy jak wypadniesz na tle "słabego Dudka" czy "nudnego Petertila". I w ten prosty sposób utniemy wszelkie spekulacje.
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Angels of Fire VII - Support for Haiti
bezsensowne sa te twoje riposty...ja wyrażam swoją opinie na temat zawodników a ty chcesz zebym z nimi walczył i sie prezentował na ich tle...co ty wogóle gadasz...??zero profesjonalizmu...
rzeczywiscie nie ma sensu z toba rozmawiac..żyj w swoim swiecie angels of fire i wystawiaj każdego kto skrytykuje styl walki do swoich zawodników to moze zaczna w końcu efektownie wygrywać...
mogłeś mi jeszcze napisać zebym sie odezwał na prive i sie ustawimy na solo heheh
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Angels of Fire VII - Support for Haiti
bezsensowne sa te twoje riposty...ja wyrażam swoją opinie na temat zawodników a ty chcesz zebym z nimi walczył i sie prezentował na ich tle...co ty wogóle gadasz...??zero profesjonalizmu...
rzeczywiscie nie ma sensu z toba rozmawiac..żyj w swoim swiecie angels of fire i wystawiaj każdego kto skrytykuje styl walki do swoich zawodników to moze zaczna w końcu efektownie wygrywać...
mogłeś mi jeszcze napisać zebym sie odezwał na prive i sie ustawimy na solo heheh
  • 0

budo_menadzer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Angels of Fire VII - Support for Haiti
....hahaaaaa, no właśnie kim Ty jesteś, w większości Twoich wypowiedzi (przeczytałem wszystkie) ziejesz ogniem i nienawiścią do całego świata, używałeś przy tym wulgarnych słów...pozytywnie wyrażałeś się li tylko o: Makowskim, Parchecie i Tomczykowskim! pozostali zawodnicy, trenerzy czy organizatorzy to w Twoim rozumieniu zło konieczne, przepraszam pozytywnie wypowiedziałeś się też o Andreiu Molchanovie (pewnie tego nie wiesz - Andrei w Polsce przebywa dzięki działaniom i zaproszeniu chłopca jak nazwałeś prezesa AoF - RoughBoy). Proszę Cię zrób coś ze sobą, ogarnij się i przemyśl swój stosunek do ludzi, oczywiście miej swoje zdanie, nie bój się je wypowiadać ale nie obrażaj tych co próbują coś z siebie dać dla innych. W mojej ocenie słusznie zrobił RoughBoy dając Ci propozycję walki (z Twoich wcześniejszych wypowiedzi wynika, że od wielu lat trenujesz i jesteś czynnym zawodnikiem) na AoF!
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Angels of Fire VII - Support for Haiti
ernst : czytaj tekst ze zrozumieniem. Wiem, że to wymaga trochę wysiłku, ale spróbuj. Naprawdę warto. Bardzo poważnie zaproponowałem Ci walkę na AoF (i nie z Dudkiem ani z Petertilem), tylko z przeciwnikiem Twojej klasy, żebyś mógł wszem i wobec pokazać jak powinno się walczyć. Nie chcesz? Trudno. Ja płakał z tego powodu nie będę.
A to ton Twoich wypowiedzi jest żenujący. Prześledziłem Twoje posty na tym forum i atakujesz praktycznie wszystkich i wszystko. Co więcej, w żadnym wypadku nie były to wypowiedzi merytoryczne, tylko zrzędzenie i narzekanie, z którego nic nie wynika.
Kto Ci broni założyć własną organizację i promować własnych zawodników ?! Czemu tego nie zrobisz !? Pokaż nam wszystkim, jak powinna wyglądać taka organizacja.
Jeszcze raz powtórzę : rzeczową krytykę przyjmujemy z pokorą i ZAWSZE uwzględniamy uwagi przy organizacji kolejnych zawodów. Jednak to co Ty wypisujesz, to nawet nie jest krytyka. To jest zwykłe zrzędzenie, a "wieszanie psów" na zawodnikach takich jak Rafał Petertil jest poniżej pewnego poziomu intelektualnego. Każdemu zawodnikowi należy się szacunek, że wychodzi do ringu i walczy. A w przypadku akurat Petertila i Dudka na AoF VII szacunek należy się jeszcze większy bo walczyli z zawodnikami z najwyższej półki.
Plujesz, też na nas że AoF są słobo obsadzonymi galami. Nie zabrałoby Ci dużo czasu, żeby prześledzić kto jeszcze oprócz Dudka i Petertila walczył na AoF : Tony Gregory, Paweł Słowiński, Andrei Molchanov, Aleksej Kudin, Tomas Hron, Izuagbe Ugonoh, Łukasz Rambalski, Murthell Groenharth, Łukasz Jarosz, Tomek Sarara, Brian Douwes, Michał Królik, Mateusz Rajewski, Kamil Sokołowski, Dawid Trólka, Krzysiek Romaniuk, Sebastian Banasik, Łukasz Łęczycki, Domagoj Ostojic, Łukasz Sajewski, Marcin Held, Michał Polok, Petr Ondus, Dimitri Shakuta, David Keclik, Tolja Hunanjan, Michał Jabłoński, Mateusz Kopiec, Bartek Batra, Tomek Makowski, Michał Tomczykowski - ale Ty i tak wiesz swoje...
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Angels of Fire VII - Support for Haiti
Dołączona grafika

Są kolejne zdjęcia :

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024