Skocz do zawartości


Zdjęcie

Angels of Fire VII - Support for Haiti


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

budo_jaco90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Angels of Fire VII - Support for Haiti
bo to jedyna gala o ugruntowanej pozycji na rynku i renomie , warto dlatego o niej dyskutować , no i jest w tv! ale przydałoby się po prostu jeszcze więcej konkretnych nazwisk!
  • 0

budo_menadzer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Angels of Fire VII - Support for Haiti
...jesteśmy w trakcie "przemeblowania" AoF, na wszystko przyjdzie odpowiedni czas! Jeśli nasze założenia i plany uda się nam zrealizować chociażby w 80% to niedługo będzie się dużo dobrego i ciekawego działo na galach AoF...co do pomijania niektórych zawodników - hm, absolutnie nie jest to prawdą...po za Parchatą i Cieślińskim pozostała czołówka polskich zawodników miała okazję gościć na AoF. Faktem jest, że z kilkoma zawodnikami wiążemy większe nadzieje na przyszłość i dajemy im częściej szansę udziału na naszych galach.
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Angels of Fire VII - Support for Haiti
Zmiana w walce wieczoru !!!!

Niestety z przyczyn nie zależnych od organizatorów, Ondrej Hutnik, nie będzie mógł podjąć walki z Rafałem Petertilem. Nie mniej jednak organizatorzy stanęli na wysokości zadania i zakontraktowali walkę z jeszcze bardziej utytułowanym zawodnikiem, pochodzącym z Białorusi Dimitrim Shakutą.

Walka wieczoru wygląda więc następująco :

Rafał Petertil (Polska) vs  Dimitri Shakuta (Białoruś) - 81kg, zasady K-1, 3x3 minuty.

Dołączona grafika
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Angels of Fire VII - Support for Haiti
Ciekawe,chetnie to zobacze...oby doszło do tej walki..
Mam pytanko,bedzie to w tv na żywo?i co sie stało Hutnikowi ze nie moze walczyc?
  • 0

budo_menadzer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Angels of Fire VII - Support for Haiti
...Ondrej Hutnik nie był w stanie "zrobić" wymaganej wagi.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Angels of Fire VII - Support for Haiti
Ciężki kawałek chleba. Ale i tak jestem z Rafałem.
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Angels of Fire VII - Support for Haiti
no to jest juz niezłym koniem
a bedzie w tv?
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Angels of Fire VII - Support for Haiti
Dołączona grafika
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Angels of Fire VII - Support for Haiti
Rafał „Waleczne Serce” Petertil vs Dimitri Shakuta – K-1 rules, 81kg, 3x3 min
Izuagbe Ugonoh vs David Keclik – K-1 rules, 90kg, 3x3 min
Joanna Paprocka vs Justyna Korczyńska – K-1 rules, 57kg, 3x3 min – Walka o tytuł Mistrza Polski
Marcin Held vs Łukasz Sajewski – MMA, 70kg, 2x5 min – Walka o Pas Mistrza AoF
Wojciech Burdanowski vs TBA – K-1 rules, 84kg, 3x3 min – Walka o tytuł Mistrza Mazowsza
Krzysztof Sadecki vs Francisco Silva – MMA, 84kg, 2x5 min
Jerzy „JURAS” Wroński vs Tomas Kral – low-kick, 72,5kg, 3x2 min
Mateusz Rajewski vs TBA – K-1 rules, 57kg, 3x2 min
Michał Królik vs TBA – K-1 rules, 57kg, 3x2 min
Adrian Grabarczyk vs Petr Vondrasek - low-kick, 63,5kg, 3x2 min
Damian Krawczyk vs Norbert Pozarek - MMA, 71kg, 1x5 min
Łukasz „BUM-BUM” Pławecki vs Daniel Jędrzejewski – K-1 rules, 71kg, 3x2 min
Robert Rajewski vs Łukasz Walczak – K-1 rules, 63,5kg, 3x2 min
Sebastian Rajewski vs Tomasz Walkowiak – K-1 rules, 63,5kg, 3x2 min
Kamil Zapotoczny vs TBA – K-1 rules, 63,5kg, 3x2 min

4-osobowy turniej na zasadach K-1 o Pas Mistrza AoF w kat. 72,5 kg i przepustkę do turnieju KlasH :

Rafał Dudek vs Pavel Kaczura – K-1 rules, 72,5kg, 3x3 min
Tomasz Kowalski vs Arian Vatnikai – K-1 rules, 72,5kg, 3x3 min
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Angels of Fire VII - Support for Haiti

Rafał „Waleczne Serce” Petertil vs Dimitri Shakuta – K-1 rules, 81kg, 3x3 min
Izuagbe Ugonoh vs David Keclik – K-1 rules, 90kg, 3x3 min
Joanna Paprocka vs Justyna Korczyńska – K-1 rules, 57kg, 3x3 min – Walka o tytuł Mistrza Polski
Marcin Held vs Łukasz Sajewski – MMA, 70kg, 2x5 min – Walka o Pas Mistrza AoF
Wojciech Burdanowski vs TBA – K-1 rules, 84kg, 3x3 min – Walka o tytuł Mistrza Mazowsza
Krzysztof Sadecki vs Francisco Silva – MMA, 84kg, 2x5 min
Jerzy „JURAS” Wroński vs Tomas Kral – low-kick, 72,5kg, 3x2 min
Mateusz Rajewski vs TBA – K-1 rules, 57kg, 3x2 min
Michał Królik vs TBA – K-1 rules, 57kg, 3x2 min
Adrian Grabarczyk vs Petr Vondrasek - low-kick, 63,5kg, 3x2 min
Damian Krawczyk vs Norbert Pozarek - MMA, 71kg, 1x5 min
Łukasz „BUM-BUM” Pławecki vs Daniel Jędrzejewski – K-1 rules, 71kg, 3x2 min
Robert Rajewski vs Łukasz Walczak – K-1 rules, 63,5kg, 3x2 min
Sebastian Rajewski vs Tomasz Walkowiak – K-1 rules, 63,5kg, 3x2 min
Kamil Zapotoczny vs TBA – K-1 rules, 63,5kg, 3x2 min

4-osobowy turniej na zasadach K-1 o Pas Mistrza AoF w kat. 72,5 kg i przepustkę do turnieju KlasH :

Rafał Dudek vs Pavel Kaczura – K-1 rules, 72,5kg, 3x3 min
Tomasz Kowalski vs Arian Vatnikai – K-1 rules, 72,5kg, 3x3 min


za duzo Rajewskich,za dużo walk,za często słaby Dudek,Ugonoh zostanie zniszczony przez Keclika a Petertil przez Szakute:)
  • 0

budo_bejburs
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Angels of Fire VII - Support for Haiti
Po raz kolejny powtarzam gdzie Parcheta, gdzie Kopiec, gdzie Grudniewski? :-P Pozdrawiam
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Angels of Fire VII - Support for Haiti
Nie przesadzajcie startuje tylko 2.
Szkoda, ze nie startuje najstarszy. Na ostatnich MP Młodzieżowców, był klasą sam dla siebie. W seniorach są na pewno jeszcze na podobnym poziomie, ale wśród młodzieżowców wg mnie był 3 klasy wyżej od innych zawodników.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Angels of Fire VII - Support for Haiti
Podbijam pytanie: będzie transmisja w tv?
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Angels of Fire VII - Support for Haiti
Tak jak zawsze w TVP Sport :)
  • 0

budo_stock61
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Angels of Fire VII - Support for Haiti
Nie jestem pewiem czy tym razem będzie transmisja na żywo. Obecnie na stronie tvp sport nie ma na 29 zaplanowanej tej transmisji. Mam nadziej, jak nie live to chociaż retransmisje zrobią.
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Angels of Fire VII - Support for Haiti
Wywiad video z Rafałem Petertilem:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_menadzer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Angels of Fire VII - Support for Haiti
Dołączona grafika

Wczoraj w Płocku odbyły się kontrolne sparingi z udziałem kilku czołowych zawodników związanych z federacją AoF. Większość z nich swoje umiejętności potwierdzi 29 maja na gali AoF VII – Support for Haiti, która jak wiemy odbędzie się w płockim Amfiteatrze. Dziennikarskie kamery i aparaty fotografów najczęściej skupiały się na poczynaniach Rafała „Waleczne serce” Petertila z klubu Gym-Fight Wrocław. Petertil, legenda polskiego K-1, Zawodowy Mistrz Świata WKA na zasadach K-1, Wicemistrz Świata w kick – boxingu w Light Contact, Zawodowy Mistrz Europy w kick-boxingu w Light Contact, czterokrotny Mistrz Polski w kick - boxingu, dwukrotny finalista ośmioosobowych turniejów na zasadach K-1 we Wrocławiu w roku 2004 oraz 2006, na płockiej gali będzie walczył w walce wieczoru.

Rafał Petertil to zawodnik, który mógł zostać najjaśniejszą gwiazdą światowego formatu w K-1. Spełniał wszystkie warunki, po za jednym jedynym – zabrakło mu odpowiedniej wagi ciała. Jak większość zawodników sportów uderzanych wywodzących się z Muay Thai czy K-1, ważących w granicach 80 kg, nie miał wielu możliwości startów w najpoważniejszych światowych zawodach K-1, gdzie przez długie lata dominowały dwie kategorie wagowe: do 70 kg oraz powyżej 95 kg. Jednak Rafał dwukrotnie walczył w Polsce w turniejach na zasadach K-1 w kategorii wagowej + 95 kg., W turniejach tych walczyli najlepsi w tamtym czasie krajowi zawodnicy wagi ciężkiej. W 2004 roku Petertil walczył na gali K-1 w hali Orbita we Wrocławiu. Ważąc ponad 20 kg mniej od najgroźniejszych swoich rywali w drodze do finału pokonał Marcina Różalskiego. W walce finałowej z powodu kontuzji uległ Łukaszowi Jaroszowi. W 2006r. ponownie dotarł do finału wrocławskiego turnieju K-1, pokonując po drodze Piotra Lepicha oraz Tomasza Najducha. W finale został pokonany przez Marcina Różalskiego. Tak spektakularne pojedynki spowodowały, że do Rafała przylgnął przydomek „ Waleczne Serce”. Wydawało się, że te sukcesy pomogą Rafałowi w dalszej karierze sportowej, ale jak mówił sam zawodnik, nastąpiło coś zupełnie odwrotnego - zero propozycji na następne walki zawodowe. Czyżby zabrakło chętnych do konfrontacji z Rafałem!? Reaktywacja tego zawodnika zaczęła się w 2008 roku, dzięki związaniu się z federacją AoF. To właśnie na galach Ognistych Aniołów Petertil zdobywał jak do tej pory najważniejsze ze swoich mistrzowskich pasów. „Tak, to prawda! Największe sukcesy osiągnąłem na AoF. To właśnie w Płocku w 2008 roku zdobyłem wymarzony pas Zawodowego Mistrza Świata w kickboxingu na zasadach K-1. Jeśli mam być szczery to muszę powiedzieć, że również w Płocku na AoF VII – 29 maja, stoczę najtrudniejszą walkę w mojej karierze. Przeciwnik, który stanie na przeciw mnie w ringu to Dmitry „Shok” Shakuta z białoruskiego Mińska.” - powiedział Petertil. Shakuta to zawodnik z najwyższej światowej półki K-1. Wychowanek najlepszych białoruskich trenerów, a jak wiadomo to właśnie Białorusini przez długie lata wiedli prym w światowym K-1. Dmitry walczył i wygrywał z takimi gwiazdami K-1 jak: Roberto Coco, Ashwin Balrak, Joerie Mes czy Zabit Samedov. Białorusin jest również posiadaczem mistrzowskich pasów wszystkich liczących się w świecie organizacji kick – boxingu, K-1 oraz Muay Thai. „Jakby tego było jeszcze mało, to dla mnie przez długie lata, właśnie on był idolem i wzorem zawodnika do naśladowania i jeszcze do nie dawna nawet w głębokich snach nie pomyślałem, że otrzymam szansę na pojedynek właśnie z nim.” – dodaje Petertil. Jakim wynikiem zakończy się ten pojedynek?! Wszystko wyjaśni się w Płocku 29 maja. Po zapoznaniu się z całą kartą zaplanowanych przez organizatorów pojedynków można być pewnym, że warto być świadkiem tego widowiska.
AoF VII – Support for Haiti, Płock, ul. Rybaki (Amfiteatr n/ Wisłą), godzina 17:00 – 22:00
Bilety do nabycia: sklep internetowy – [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] oraz w Płocku: Sala Bankietowa „Pan Tadeusz” przy ul. Kazimierza Wielkiego 48, Lee Wrangler przy ul. Królewieckiej 23; Salon Masażu i Rehabilitacji Bio – Fit przy ul. Królewieckiej 25 lok 8.
Rosomak / [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_menadzer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Angels of Fire VII - Support for Haiti
Zmiany w karcie AoF VII – Support for Haiti!!!!

Justyna Korczyńska (Corio Team Łódź), która miała walczyć z Joanną Paprocką (LKS „LOTOS” Jabłonna) o tytuł Zawodowej Mistrzyni Polski PZKB w kategorii 57kg w K-1 Rules, doznała poważnej kontuzji (zerwane więzadła kolana) i jej start na gali Angel Of Fire VII jest wykluczony. Kontuzjowaną zawodnicze zastąpi: Alicja Piecyk (Fighter Wrocław) - mistrzyni Europy w Low Kicku.

Informacja o kontuzji od Justyny do organizatora:

Witam panie Tadeuszu! Mam straszną wiadomość ..od razu jak wróciłam do domu postanowiłam napisać do pana .... dzisiaj na treningu naderwałam ścięgno pod kolanem ...od jakiegoś czasu ciągnęło ale dzisiaj musiałam pojechać na pogotowie ..chcieli włożyć nogę w gips, ale na szczęście wystarczył stabilizator ... Jestem strasznie zrozpaczona, że tak wyszło bo cholernie zależało mi na tej walce ... Mam nadzieje, że znajdzie pan przeciwniczkę dla Joasi ... Kurcze naprawdę mi przykro ..jeśli by mi pan nie wierzył to prześlę panu wyniki prześwietlenia .. na 5 tygodni dostałam stabilizator na nogę ...
Na galę przyjadę ... żeby osobiście przeprosić Asie ..i pana ... strasznie przepraszam ale naprawdę sama jestem zła ..zawsze jak człowiekowi na czymś bardzo zależy to musi się coś wydarzyć ...Mam nadzieje, że jak noga mi wydobrzeje to będzie pan miał ochotę na współprace ze mną choć nie zdziwię się jeśli nie ...

BARDZO SERDECZNIE PRZEPRASZAM PANA, ASIE I KIBICÓW
Justyna
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Angels of Fire VII - Support for Haiti
Łukasz Rajewski o AoF VII i BOTE II - video

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_menadzer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Angels of Fire VII - Support for Haiti
AoF VII - Support for Haiti & Zbiórka dla powodzian

W piątek 28 maja, godz.18:00 - 20:00 w galerii Handlowej Mazovia w Płocku odbędzie się oficjalne ważenie zawodników startujących podczas siódmej gali Angels of Fire, oraz licytacja na rzecz Haiti i najbardziej potrzebujących polskich powodzian


Konferencja prasowa AoF VII - Support for Haiti rozpocznie się o godz. 18. Podczas konferencji zostaną licytowane przedmioty, które zostały przekazane przez darczyńców organizatorom gali i współpracującej Fundacji Polska - Haiti. Nic dziwnego, że humanitarną akcję wsparli znani sportowcy oraz działacze.- Nie mogłem pozostawić tego wyzwania bez odzewu. Jedynym problemem dla mnie było wybranie odpowiedniego przedmiotu na licytację - mówi mistrz olimpijski w judo Paweł Nastula. - Po długim namyśle postanowiłem przekazać jedną z najważniejszych dla mnie pamiątek, czyli rękawice. Skoro impreza odbywa się pod słynną marką to i podarek musiał być adekwatny.

- Chcemy zainicjować akcję, która stałaby się sygnałem i inspiracją dla ludzi świata sportu, żeby pamiętali o Haiti i tych, którzy teraz potrzebują wsparcia i solidarności całego świata - powiedziała Agnieszka Kopcińska - Kansy, dyrektor biura PR Angels of Fire i jednocześnie główna inicjatorka akcji.

Co będzie można wylicytować? Oto niektóre z przedmiotów:
- Dla koneserów sztuki: Metaloplastyka oraz dwa obrazy wykonane przez artystę z Haiti przekazane przez fundację Polska- Haiti;
- Rękawice mistrza olimpijskiego Pawła Nastuli, które przekazał sam sportowiec;
- Rękawice mistrza świata w K-1 Łukasza Rajewskiego
- Przedmioty związane z Markiem Perepeczką czy Krystyną Zofią Feldman, które przekazał na licytację producent filmowy Jacek Wielgopolan.

Piątkowa licytacja będzie otwarta dla każdego. Poza walką o cenne przedmioty będzie można zobaczyć zawodników, wziąć autograf, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Ale jak zaznaczają organizatorzy, najważniejsza jest pomoc. - Nie możemy pozostać bezczynni i postanowiliśmy, że połowa uzyskanego dochodu finansowego z licytacji przeznaczymy na wsparcie dla powodzian w Polsce - dodaje Kopcińska - Kansy. - A nasza lista przedmiotów do licytacji jest wyjątkowa, więc będzie się działo.
Pomysł z licytacją był strzałem w dziesiątkę, bo przyciągnie do Płocka działaczy, którzy zaliczą swój debiut na AoF. Już teraz swój udział zapowiedziała prezes zarządu Solvadis Polska Elisabeth Luerenbaum wspierająca Joannę Paprocką, która zawalczy na płockiej gali.- Sportowcom nie jest łatwo, dlatego trzeba im pomagać, tym bardziej, jeśli ktoś naprawdę ciężko pracuje - mówi prezes. -W Płocku będę po raz pierwszy oglądać galę aniołów ognia, ale z tego, co widzę szykuje się nie tylko znakomita impreza sportowa, której nie mogę się doczekać, ale i wspaniały gest ze strony organizatorów, którzy chcą pomóc powodzianom.
Jeśli ktoś chciałby przekazać dodatkowe przedmioty, można się zgłaszać do organizatorów gali AoF drogą mailową na adres: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Przypomnijmy, że galę AoF organizuje Stowarzyszenie Polska Liga Kick - Boxingu w Płocku przy udziale Miasta Płock. Honorowy patronat cyklu imprez Angels of Fire sprawuje Mirosław Milewski Prezydent Płocka. Na gali 29 maja odbędzie się osiemnaście walk na zasadach K-1 i MMA. Wystąpią reprezentanci Polski, Holandii, Niemiec, Brazylii, Czech, Austrii oraz Białorusi. W większości będą to Mistrzowie Świata, Europy lub Mistrzowie swoich krajów. Hitem wieczoru będzie pojedynek na zasadach K-1 pomiędzy Dmitrim "Shok" Shakutą z Białorusi a Rafałem "Waleczne Serce"Petertilem z Wrocławia.

Autor: Justyna Woja /Gazeta Wyborcza/
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024