Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC Fight Night: Florian vs. Gomi - SPOJLER


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

UFC Fight Night: Florian vs. Gomi - SPOJLER
główna karta

Roy Nelson - Stefan Struve - Nelson KO

Kenny Florian - Takanori Gomi - Florian RNC

Ross Pearson - Dennis Siver - Person decyzja

Nate Quarry - Jorge Rivera - Rivera TKO

Ogólnie walka Gomiego to porazka nawet przez chwile nie zagroził Florianowi. Jedyne co swietnie robił to pieknie blokował lewe proste Floriana swoją gębą. Porażka spodziewałem sie po nim więcej. W stójce po prostu nie istniał

Nelson potrzebował 40 sekund zeby posłać na deski Struva prawym cepem. To jego druga wygrana przez KO w ostatnich dwóch walkach. Wygląda na to że teraz powinien dostać kogos z pierwszej dziesiatki HW w UFC.

[ Dodano: 1 Kwiecień 2010, 18:16 ]
VIDEO

Gomi - Florian

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Nelson - Struve

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC Fight Night: Florian vs. Gomi - SPOJLER
Dołączona grafika
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC Fight Night: Florian vs. Gomi - SPOJLER

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Władca pierścieni?
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC Fight Night: Florian vs. Gomi - SPOJLER
ten roy wyglada jak Sam Gamgee :)

Dołączona grafika Dołączona grafika
  • 0

budo_montesi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 478 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC Fight Night: Florian vs. Gomi - SPOJLER
Brawo Kenflo 8) Florian wygląda lepiej z walki na walkę , miło ogląda się jego boks i bjj.
Nelson ładnie się spisał hehe, zaczynam lubić gościa.
Podobała mi się też walka Ross Pearson vs. Denis Siver niezła wojna w stójce, fajnie że Anglik wygrał z tym Niemcem.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC Fight Night: Florian vs. Gomi - SPOJLER
No Ross bardzo mądrze zawalczył, może nie najefektowniejsza walka ale bardzo fajnie.
Wiedziałem, że Florian jest lepszy ale myślałem, że Gomi chociaż coś spróbuje a to chyba myślał, że przyjdzie, znokautuje Floriana i będzie masta.
Oby nie był jak Caol Uno, który w tym ufc w zasadzie nic nowego w żadnej walce nie pokazał.
  • 0

budo_radekanto
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 834 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC Fight Night: Florian vs. Gomi - SPOJLER
jak to ktoś powiedział Nelson vs. Junior Dos Santos... :)
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC Fight Night: Florian vs. Gomi - SPOJLER
Niestety widać poziom byłych zawodników Pride. Jak dostają dobrych zawodników to tak kończy się ich przygoda. Niekiedy walczą z byłymi gwiazdami albo osobami które parę lat temu wymieniały opony na bronksie i wtedy wszyscy się podniecają.
  • 0

budo_corfe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC Fight Night: Florian vs. Gomi - SPOJLER
Ja Struve`a nigdy nie lubiłem i zawsze uważałem, że on jest pomyłką. Nie wiem jakim cudem ktoś o zdrowych zmysłach widział w nim nadzieję UFC. Po pierwsze jest chudy jak patyk. Powinien się przykoksić, bo wywrócić go będzie nie problem. Po drugie już walkę z Paulem uznałem za żenadę. Nie widzę żadnych nadziei dla Stefana. W stójce go obijają, a z grapplerem to będzie jeszcze gorzej zważywszy na jego wzrost i budowę ciała.

A KenFlo też nie zachwycił. Wiadomo, że górował, lecz wierzę, że BJ Penn dawno by tą walkę skończyć z tak słabo dysponowanym przeciwnikiem. Jeżeli więc KenFlo jest drugi po Pennie, to słabo.

Niestety widać poziom byłych zawodników Pride. Jak dostają dobrych zawodników to tak kończy się ich przygoda. Niekiedy walczą z byłymi gwiazdami albo osobami które parę lat temu wymieniały opony na bronksie i wtedy wszyscy się podniecają.


Z Pride`m się nie zgodzę. Tutaj kilka czynników ma znaczenie. Po pierwsze: doping w Japonii, po drugie te gwiazdy Pride`u sukcesy święcili lata temu, mają prawo nie być w dyspozycji mistrzowskiej. Doping otwarty który brali w Pride musieli odstawić i wziąć się za ten mniej wykrywalny i widać to po każdym mistrzu Pride.
Wanderelei? Cień samego siebie
Nougeira? Również słabo z przebłyskami
Gomi? Jak widać
Cro Cop? Bez komentarza
Wszyscy oni wydają się być zmęczeni i z brakiem chęci do walki. Jedynie Fedor jest niezniszczalny.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC Fight Night: Florian vs. Gomi - SPOJLER

Niestety widać poziom byłych zawodników Pride. Jak dostają dobrych zawodników to tak kończy się ich przygoda. Niekiedy walczą z byłymi gwiazdami albo osobami które parę lat temu wymieniały opony na bronksie i wtedy wszyscy się podniecają.


no tak samo jak widac poziom zawodnikow ufc zczasow swietnosci pride i jego gwiazd.
chyba tylko rampage ostal sie na wysokim poziomie i silva, ktorego ciezko uznac za pridowca pelna geba.
a ze starszych mistrzow ufc tez juz zaden nie prezentuje zblizonego poziomu do obecnej czolowki. co zrobic, zmiana warty. co nie zmienia faktu ze ciezko sie patrzy na idolow sprzed kilku lat jak wpierdol zbieraja :/
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC Fight Night: Florian vs. Gomi - SPOJLER
No tak . W szczególności że Kenny jest starszy niż Gomi.

a ze starszych mistrzow ufc tez juz zaden nie prezentuje zblizonego poziomu do obecnej czolowki

Ale nikt z nich nie był ( m.in przez was ) uważany za najlepszego na świecie.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC Fight Night: Florian vs. Gomi - SPOJLER
nie chodzi o wiek biologiczny.
i wiesz, ciezko uznac randego za najlepszego, mimo szczerych checi, w czasie kiedy na warcie byl fedor, czy dobiegal okres dominacji noga, mimo szczerego uwielbienia dla tego zawodnika.
Lidell rowniez bez dwoch zdan byl swietnym zawodnikiem (obiektywnie stwierdzajac) chociaz jak pokazalo doswiadczenie, gp wygrac nie zdolal.

jest jeszcze kwestia wag.
Taki hughes, dzisiaj bez wiekszego znaczenia, w swojej wadze w swoim czasie byl naprawde kims. i nie do konca mial ze wzzgledu wlasnie chocby na przepisy, kwestie niezrzucania wagi w japonii itd, zawodnika, ktorego mozna by mu bylo tak rowno przeciwstawiac. i tak, ja uwazalem go za najlepszego w tamtym czasie w swojej kategorii wagowej.
BJ byl i chyba jest uwazany za najlepszego lekkiego w historii sportu, nie rozdzielajac na 'pochodzenie' (i to chyba jedyny mistrz ufc, ktory chyba zreszta przebywal dosyc dlugo na wygnaniu jesli mnie pamiec nie myli) ktory byl genialny w przeszlosci i jest genialny teraz.
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC Fight Night: Florian vs. Gomi - SPOJLER
cep nelsona taki a'la fedor
  • 0

budo_młody animek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC Fight Night: Florian vs. Gomi - SPOJLER

cep nelsona taki a'la fedor


Brzucho podobne :) stąd ta moc.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024