Skocz do zawartości


Zdjęcie

Amatorska Liga MMA 9 - ALMMA 9


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_melchiorek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Amatorska Liga MMA 9 - ALMMA 9

>ALMMA 9



Dołączona grafika



Jedyne zawody w Polsce w całości nagrywany przez profesjonalistów i za darmo udostępniane na www.ALMMA.pl

UKS DRAGON FIGHT CLUB SOCHACZEW zaprasza 11.04.2010 (niedziela) na otwarty turniej ALMMA 9

Zawody odbędą się w Sochaczewie na sali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Olimpijskiej 3.

Zawody pod patronatem firm:

OLIMP-SPORT NUTRION
PORIDA Sprzęt sportowy
BPRYSZEW SA

PLAN ZAWODÓW

7:00-9:00 - ważenie zawodników
9:30 - omówienie przepisów
10:00 - uroczyste otwarcie imprezy

Zawody składają się z:

-pojedynczych starć -ograniczona formuła, pełne mma
-turniej juniorów
-turnieju w ograniczonej formule
-turnieju MMA

Przepisy Amatorskiej Ligi MMA wraz z wagami na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Istnieje możliwość noclegu na macie.Baza noclegowa (hotele,agroturystyki,itp.) dostępna u organizatora mailowo.


Wpisowe 40 pln do 08.04.2010r. po tym terminie i w dniu imprezy 60 pln.

Wpisowe należy wpłacać na konto:

Dragon Club
mBank:
19 1140 2004 0000 3202 6264 9927

W tytule proszę podać :

-nazwisko i imię
-nazwę klubu lub miasto które reprezentuje

ZGŁOSZENIA NA ZAWODY PROSZĘ WYSYŁAĆ na adres: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] !!!



Informacje:
Sławomir Cypel
Tel.603 177 070
E-mail. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Jeżeli chcesz zobaczyć skrót z zawodów AL MMA 3 zajrzyj na :
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Jeśli chcesz zobaczysz skrót z zawodów AL MMA 4 zajrzyj na :
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Jeśli chcesz zobaczysz skrót z zawodów AL MMA 5 zajrzyj na :
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Jeśli chcesz zobaczysz skrót z zawodów AL MMA 6 zajrzyj na :


Jeśli chcesz zobaczysz skrót z zawodów AL MMA 8 zajrzyj na :
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_melchiorek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Amatorska Liga MMA 9 - ALMMA 9
ALMMA 9

Jedyne zawody w Polsce w całości nagrywane przez profesjonalistów i za darmo udostępniane na www.ALMMA.pl
Relacja live w dniu imprezy na fight24.pl ,mmarocks.pl ,mmablog.pl


Dołączona grafika
  • 0

budo_melchiorek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Amatorska Liga MMA 9 - ALMMA 9
Bardzo uprzejmie dziękujemy wszystkim zawodnikom, którzy tak licznie zgłosili się na ALMMA 9. Do godz. 21:00 dnia wczorajszego mieliśmy 214 startujących, którzy czynili ten turniej największą imprezą MMA w Polsce. Aby utrzymać dotychczasowy poziom zawodów, dzięki pomocy zaprzyjaźnionych klubów,(Gracie Barra Łódź, MMA Okniński Team, Szkoła Jiu-Jitsu/MMA Kobyłka)) udało nam się zorganizować dodatkową obsadę sędziowską. Dzięki której zawody będą odbywały się równolegle na trzech matach, co skróci czas trwania turnieju oraz uczyni go bardziej dynamicznym.

Ze względu na tydzień żałoby narodowej – zawody ALMMA 9 zostają przeniesione na niedzielę 18-ego kwietnia.

Miejsce imprezy oraz pozostałe ustalenia z nią związane pozostają bez zmian.

Organizator: Sławomir Cypel.
  • 0

budo_maciek19
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Amatorska Liga MMA 9 - ALMMA 9
czy data 18 kwietnia jest nadal aktualna?
  • 0

budo_melchiorek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Amatorska Liga MMA 9 - ALMMA 9

czy data 18 kwietnia jest nadal aktualna?


jak najbardziej.
  • 0

budo_lyoto
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Amatorska Liga MMA 9 - ALMMA 9
zawody odwołane ;/ zaloba przedluzona do niedizeli do 24.00 + pogrzeb w niedizele i dlatego wiecej info po 13 ma sie pojawic na almma.pl
  • 0

budo_pajonk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Amatorska Liga MMA 9 - ALMMA 9
Czy przedłużone zostają zapisy na zawody? Czy zamykacie listę startujących?
  • 0

budo_melchiorek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Amatorska Liga MMA 9 - ALMMA 9
ZAWODY W DNIU 18 KWIETNIA 2010 R. PRZEŁOŻONE NA 25 KWIETNIA 2010 r.

pajonk możesz się zgłosić w dniu zawodów, wpisowe w tym wypadku więcej kosztuje
  • 0

budo_radekanto
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 834 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Amatorska Liga MMA 9 - ALMMA 9
jest ta transmisja??
  • 0

budo_radekanto
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 834 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Amatorska Liga MMA 9 - ALMMA 9
ALMMA 9 - podsumowanie
niedziela, 25 kwietnia 2010 20:13 Administrator Wyniki

Podajemy na gorąco pierwsze trzy miejsca, czyli zwycięzców zawodów ALMMA 9.
O szczegółowych wynikach wszystkich zawodników poinformujemy jutro wieczorem.
KLASYFIKACJA GENERALNA

1. Gracie Barra Łódź
2. Arachion MMA Olsztyn
3. MMA Okniński

Junior
1. MMA Team Ełk
2. Gracie Barra Łódź & Dragon Fight Club Sochaczew
3. Arachion MMA Olsztyn

Ograniczona Formuła
1. MMA Okniński
2. Arachion MMA Olsztyn
3. Gracie Barra Łódź

Full Contact MMA
1. Radomski Klub Tekwondo
2. Gracie Barra Łódź
3. MMA Okniński

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

Junior

60 kg
1. Skwirus Patryk Gracie Barra Łódź
2. Kiełek Paweł Arachion MMA Olsztyn
3. Banasiak Maciej Gracie Barra Łódź

65 kg
1. Liberacki Adam Dragon Fight Club Sochaczew
2. Winkler Michał MMA Team Ełk
3. Rakus Maciej MMA Team Ełk

72 kg
1. Tsagarov Yunadi Arachion MMA Olsztyn
2. Glapski Kamil Gracie Barra Łódź
3. Mioduszewski Gustaw Copacabana Fight Club W-wa

77 kg
1. Krakowiak Marcin Tygrys Tomaszów Mazowiecki
2. Paszewski Tomek Adrenalina Fight Częstochowa
3. Kozikowski Krystian MMA Team Ełk

84 kg
1. Walka finałowa się nie odbyła.
2. Mróz Piotr MMA Team Ełk i Gąsowski Kuba MMA Team Ełk
3. Tofil Robert Gwardia W-wa / Copacabana


93 kg
1. Ciepliński Grzegorz Dragon Fight Club Sochaczew
2. Bujło Marek Wilk Grajewo Ełk

Ograniczona formuła senior

72 kg
1. Ziółkowski Marian MMA Okniński W-wa
2. Kretynin Mateusz MMA Okniński Białystok
3. Brzeziński Michał Gracie Barra Łódź

77 kg
1. Abbuhan Hauev Arachion MMA Olsztyn
2. Sielewicz Marcin Akademia Technik Walk
3. Wiśniewski Michał Berserkers Olsztyn


84kg
1. Celiński Paweł Arachion MMA Olsztyn
2. Węzowczyk Bartłomiej OSS Sochaczew
3. Rakowski Piotr Palestra Warszawa

93 kg
1. Kaczyński Piotr Dragon Fight Club Sochaczew
2. Dąbrowski Daniel Adrenalina Fight Częstochowa
3. Fabiński Bartosz Nastula Club W-wa

+93 kg
1. Drobik Dariusz Gracie Barra Łódź
2. Szulczyk Daniel MMA Okniński W-wa
3. Turski Michał MMA Okniński W-wa

Full Contact MMA

65 kg
1. Klich Mateusz Radomski Klub Tekwondo
2. Kopera Bartek United Gym
3. Lasota Marcin Gracie Barra Łódź

72 kg
1. Zawadzki Damian Radomski Klub Tekwondo
2. Korycki Kamil Radomski Klub Tekwondo
3. Białczak Emil Radomski Klub Tekwondo

77 kg
1. Zbiciak Przemysław Arachion MMA Olsztyn
2. Świderski Adam Gracie Barra Łódź
3. Kopera Łukasz United Gym

84 kg
1. Kudra Tobiasz Gracie Barra Łódź
2. Chwiej Adrian Iron Dragon Club Mielec
3. Kacprzyk Wojciech Gracie Barra Łódź

93 kg
1. Naruszczka Marcin MMA Okniński W-wa
2. Miszczak Marcin MMA Okniński W-wa
3. Szymański Robert Gracie Barra Łódź

+93 kg
1. Elsner Marcin Radomski Klub Tekwondo
2. Kenig Grzegorz Change Gym

Pojedyncze Walki
Pierwszy podany zwycięzca

65 kg
Full Contact MMA
Oberbek Przemysław Gwardia W-wa & Sokowski Marcin Fight Club Nowy Dwór

72 kg
Full Contact MMA
Zatogin Sergiej ATW Gdańsk & Rzepa Maciej KSW Gwardia W-wa
Oskroba Kuba Iron Dragon Mielec & Witak Piotr Gwardia W-wa
Gąsiński Artur Gwardia W-wa & Draganiak Piotr Fight Club Nowy Mazowiecki

77 kg
Full Contact MMA
Chandoszko Bartosz Copacabana W-wa & Wysocki Hubert MMA Team Ełk
Dagayev Lom Copacabana W-wa & Skroba Łukasz Iron Dragon Club Mielec
Ograniczona Formuła
Kosiarski Marcin MMA Okniński W-wa & Chrobot Jarosław ATW Gdańsk

84 kg
Full Contact MMA
Milewski Damian Change Gym & Dąbkowski Tomek Fight Club Nowy Dwór
Cieniawski Wojciech Change Gym & Edelbiev Baysangur Copacabana Fight Club W-wa
Ilyasov Shamil Copacabana Fight Club W-wa & Gadomski Mateusz Change Gym
Mioduszewski Kuba Copacabana Fight Club W-wa & Orlik Michał Fight Club Nowy Dwór

Ograniczona Formuła
Grudziądz Mateusz Akademia Walki W-wa & Fox Michał Arachion MMA Olszyn

93 kg
Ograniczona Formuła
Zareba Artur Copacabana Fight Club W-wa & Arczewski Amadeusz Shidokan Łódź

+93 kg
Full Contact MMA
Kania Patryk Husaria Włocławek & Merchel Mariusz Gwardia W-wa

Panie
Ograniczona Formuła
60kg
Bońkowska Paulina Arachion MMA Olsztyn & Juśkiewicz Sylwia Shidokan Łódź

71kg
Nowosielska Małgorzata Arachion MMA Olsztyn & Zdybel Katarzyna Nastula Klub
  • 0

budo_almma-dragon
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Amatorska Liga MMA 9 - ALMMA 9
szczegóły kolejnej ALMMA 10 na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019