Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ocenzurowany plakat UFC 111 ???


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
36 odpowiedzi w tym temacie

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Ocenzurowany plakat UFC 111 ???
Źródło: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

"Pudelkowy" news ale news...

Spójrzcie na główny plakat reklamujący UFC 111, czegoś wyraźnie brakuje.

Dołączona grafika

Dan Hardy widniejący na głównym plakacie reklamującym najbliższy pojedynek z GSP ewidentnie stracił swój tatuaż na brzuchu. Dla porównania, tatuaż jego oponenta (mały chiński znaczek) pozostał.
Czyżby “The Outlaw” został ocenzurowany?

“Nie wiem!” Mówił Hardy w wywiadzie. “Szczerze mówiąc, naprawdę nie jestem pewien."

“To miało jakiś związek z estetyką obrazu na plakacie. Tatuaż jest dość spory i wzór mógłby sprawić, że będzie odciągał wagę od istotnych informacji na plakacie. Taką informację przynajmniej mi przekazano.”

Brytyjczyk nie jest zasmucony faktem cenzurowania. Dostał swoją szansę walki o tytuł i to się dla niego liczy najbardziej.

“Naprawdę nie ma to dla mnie znaczenia. Oczywiście, było by miło mieć ten tatuaż na plakacie, ale przynajmniej jest moja twarz. To się liczy. Gdyby wymazali mi twarz, wtedy zacząłbym się martwić.”
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocenzurowany plakat UFC 111 ???
ale lamusy, nie dość, że wytarli tatuaż to jeszcze kaloryfera nie wstawili na jego miejsce
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocenzurowany plakat UFC 111 ???
mogli byc przynajmniej konsekwentni i wymazac te bamberskie tatuaze reszty
  • 0

budo_montesi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 478 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocenzurowany plakat UFC 111 ???
bez sensu akcja.. :?
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocenzurowany plakat UFC 111 ???
Hmm mogli chociaz wlosy dorobic st-pierrowi bo dziwinie wyglada na tle reszty...taki lysol
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocenzurowany plakat UFC 111 ???

bez sensu akcja.. :?


Sens jest UFC niedawno podpisało kontrakt z jedna z Chinskich stacji telewizyjnych na emisje programów i gal UFC a Hardy ma wydziarane na brzuchu Tybetańskie inskrypcje. Także ten plakat bez edycji w Chinach by nie przeszedł a mógłby nawet skonczyc sie zerwaniem umowy. Zastanawiam sie tylko jakie sztuczki zastosuje UFC w przypadku wyświetlania gal z Hardym w Chinach.....może wyedytuja video:)
  • 0

budo_montesi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 478 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocenzurowany plakat UFC 111 ???
aha, nie wiedziałem.. ciekawe.. :-)
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocenzurowany plakat UFC 111 ???
To fakt ze ma jakies tybetanskie napisy.Pamietam czytalem cos o nim ze swego czasu mieszkal z jakimis mnichami ale niewiem czy to bylo w tybecie
  • 0

budo_bombus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocenzurowany plakat UFC 111 ???
Kurde, nawet UFC musi dupsko potomków Mao lizać... :cry:
  • 0

budo_corfe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocenzurowany plakat UFC 111 ???

bez sensu akcja.. :?


Sens jest UFC niedawno podpisało kontrakt z jedna z Chinskich stacji telewizyjnych na emisje programów i gal UFC a Hardy ma wydziarane na brzuchu Tybetańskie inskrypcje. Także ten plakat bez edycji w Chinach by nie przeszedł a mógłby nawet skonczyc sie zerwaniem umowy. Zastanawiam sie tylko jakie sztuczki zastosuje UFC w przypadku wyświetlania gal z Hardym w Chinach.....może wyedytuja video:)


Zatem całe Chiny będą kibicować GSP :-)
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocenzurowany plakat UFC 111 ???
No nie całe, Tybet raczej w za Hardym :wink:
  • 0

budo_radnus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan kurwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocenzurowany plakat UFC 111 ???

ale lamusy, nie dość, że wytarli tatuaż to jeszcze kaloryfera nie wstawili na jego miejsce

Jest kaloryfer.
Dołączona grafika
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocenzurowany plakat UFC 111 ???
no i teraz można to oglądać 8)
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocenzurowany plakat UFC 111 ???

bez sensu akcja.. :?


Sens jest UFC niedawno podpisało kontrakt z jedna z Chinskich stacji telewizyjnych na emisje programów i gal UFC a Hardy ma wydziarane na brzuchu Tybetańskie inskrypcje. Także ten plakat bez edycji w Chinach by nie przeszedł a mógłby nawet skonczyc sie zerwaniem umowy. Zastanawiam sie tylko jakie sztuczki zastosuje UFC w przypadku wyświetlania gal z Hardym w Chinach.....może wyedytuja video:)


wez mnie nie zalamuj prosze - prawie kazda swiatynia buddyjska w CHinach ma tybetnaskie napisy i w pekinie jest ich kilkanascie - buddyzm z tamtad wlasnie przyszedl i nie jest zakazany
w dodatku UFC nie podpisali z zadna stacja na emisje na zywo tylko z malym portalem interentowym i za chuja tego nie mozna ogladac - probowalem!!!! trzeba specjalna komorke kupic i tylko na tej komorce tylko mozna ogladac.
umowe maja tylko ze stacja z monoglii wewnetrznej i tylko na pokazywanie starych UFC - w tej chwili leca ufc sprzed 5 lat i to nawet nie pokazauja calych tylko po 2-3 walki co tydzien wiec zanim dojda do walki Hardego z GSP to kurna lata swietlne mina :lol:
  • 0

budo_corfe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocenzurowany plakat UFC 111 ???

“To miało jakiś związek z estetyką obrazu na plakacie. Tatuaż jest dość spory i wzór mógłby sprawić, że będzie odciągał wagę od istotnych informacji na plakacie. Taką informację przynajmniej mi przekazano.”


Zatem Krzysiek Soszyński nigdy nie będzie na plakacie UFC, jaka szkoda :cry: :)
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocenzurowany plakat UFC 111 ???

bez sensu akcja.. :?


Sens jest UFC niedawno podpisało kontrakt z jedna z Chinskich stacji telewizyjnych na emisje programów i gal UFC a Hardy ma wydziarane na brzuchu Tybetańskie inskrypcje. Także ten plakat bez edycji w Chinach by nie przeszedł a mógłby nawet skonczyc sie zerwaniem umowy. Zastanawiam sie tylko jakie sztuczki zastosuje UFC w przypadku wyświetlania gal z Hardym w Chinach.....może wyedytuja video:)


wez mnie nie zalamuj prosze - prawie kazda swiatynia buddyjska w CHinach ma tybetnaskie napisy i w pekinie jest ich kilkanascie - buddyzm z tamtad wlasnie przyszedl i nie jest zakazany
w dodatku UFC nie podpisali z zadna stacja na emisje na zywo tylko z malym portalem interentowym i za chuja tego nie mozna ogladac - probowalem!!!! trzeba specjalna komorke kupic i tylko na tej komorce tylko mozna ogladac.
umowe maja tylko ze stacja z monoglii wewnetrznej i tylko na pokazywanie starych UFC - w tej chwili leca ufc sprzed 5 lat i to nawet nie pokazauja calych tylko po 2-3 walki co tydzien wiec zanim dojda do walki Hardego z GSP to kurna lata swietlne mina :lol:






Hardy ma wydziaranyna brzuchu "Om Mani Padma Hum" symbol Buddyjskiego przebudzenia. W tybetańskim buddyzmie to modlitwa (mantra) do Chenrezig'a, a Dalai Lama jest uważany za jego ziemskie wcielenie.


UFC chce w tym roku wprowadzic takze PPV w Chinach i sam sobie odpowiedz czy plakat z tatuazem harady'ego moglby im w tym przeszkodzic.
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocenzurowany plakat UFC 111 ???

Hardy ma wydziaranyna brzuchu "Om Mani Padma Hum" symbol Buddyjskiego przebudzenia. W tybetańskim buddyzmie to modlitwa (mantra) do Chenrezig'a, a Dalai Lama jest uważany za jego ziemskie wcielenie.


widze ze niewiele wiesz o buddyzmie :lol: Dalai Lama ktorego widzisz w telewizji jest uwazany za boskie wcielenie przez imigracje tybetanczykow i pewnie jakas czesc mieszkajacych wciaz w chinach ale oficjalnie w chinach maja swojego dalai lama - to jakis nastolatek z tego co pamietam
chinski rzad nie neguje zasad buddyzmu tylko osobe dalai lamy bo on chce niepodleglosci tybetu wiec neguja ktory "dalei" ma byc uznany za prawdziwego tak wiec chinscy wyznawcy buddyzmu wciaz moga sobie buddyzm wyznawac i jest ich mnostwo, daleko nie szukajac moja druga polowa :lol:
tak wiec podsumowujac om mani padma num nie ma nic wspolnego z walka o niepodleglosc tylko jest to prosta zasada buddyzmu :lol:

prawda jest taka tez ze tybetanskiego to nawet tybetanczycy nie potrafia juz czytac poza mnichami wiec naprawde ludzi wali to jakie masz tatuaze i mam np kolegow obcokrajowcow co maja idealnie takie same tatuaze jak hardy na ramieniu czy przedramieniu i niektore nawet mocniej wywrotowe i widac to w lato jak laza po pekinie i zaden policjant czy ktokolwiek nigdy ich o to nie zaczepil a jeden z nich mieszka juz w pekinie 12 lat

UFC chce w tym roku wprowadzic takze PPV w Chinach i sam sobie odpowiedz czy plakat z tatuazem harady'ego moglby im w tym przeszkodzic.


nie :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

z prostej przyczyny ze UFC nigdy nie wprowadzi ppv w Chinach bo takiego czegos tu nie ma i nawet prawo nie przewiduje. np wszystkie walki bokserskie ogladam (np jutro bede ogladal walke Pacquiao) na ogolno dostepnym kanale sportowym i to jest jedyne co moze zrobic UFC - podpisac umowe z takim kanalem
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocenzurowany plakat UFC 111 ???

widze ze niewiele wiesz o buddyzmie :lol: Dalai Lama ktorego widzisz w telewizji jest uwazany za boskie wcielenie przez imigracje tybetanczykow i pewnie jakas czesc mieszkajacych wciaz w chinach ale oficjalnie w chinach maja swojego dalai lama - to jakis nastolatek z tego co pamietam


Eee, możę chodzi Ci o panczen lamę? Tego, który jest więziony przez Chinoli?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocenzurowany plakat UFC 111 ???
nie tego drugiego

prosze tylko nie przeksztalcajmy tego w dyskusje nie na temat

punktem dyskusji jest ze tatuaze Hardiego sa po prostu budyjskie o nic nie maja wspolnego z polityka
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Ocenzurowany plakat UFC 111 ???

widze ze niewiele wiesz o buddyzmie Dalai Lama ktorego widzisz w telewizji jest uwazany za boskie wcielenie przez imigracje tybetanczykow i pewnie jakas czesc mieszkajacych wciaz w chinach ale oficjalnie w chinach maja swojego dalai lama - to jakis nastolatek z tego co pamietam
chinski rzad nie neguje zasad buddyzmu tylko osobe dalai lamy bo on chce niepodleglosci tybetu wiec neguja ktory "dalei" ma byc uznany za prawdziwego tak wiec chinscy wyznawcy buddyzmu wciaz moga sobie buddyzm wyznawac i jest ich mnostwo, daleko nie szukajac moja druga polowa
tak wiec podsumowujac om mani padma num nie ma nic wspolnego z walka o niepodleglosc tylko jest to prosta zasada buddyzmu

prawda jest taka tez ze tybetanskiego to nawet tybetanczycy nie potrafia juz czytac poza mnichami wiec naprawde ludzi wali to jakie masz tatuaze i mam np kolegow obcokrajowcow co maja idealnie takie same tatuaze jak hardy na ramieniu czy przedramieniu i niektore nawet mocniej wywrotowe i widac to w lato jak laza po pekinie i zaden policjant czy ktokolwiek nigdy ich o to nie zaczepil a jeden z nich mieszka juz w pekinie 12 lat



Tomasz powiedz mi gdzie napisałem że problemem jest buddyzm??? Chodzi tylko i wyłacznie o polityke! Powiedz mi dlaczego Chiny miesiac temu oprotestowały spotkanie Dalai Lamy z B. Obama??? I to tylko przykład z tego roku. UFC jest prywatnym biznesem nawiązało umowy partnerskie z Chinami i widocznie UZNALI że ten tatuaż może się kojarzyć z Dalai Lama i jego dzilaniami na rzecz wiekszej autonomii dla Tybetu co mogłoby byc zle odebrane w Chinach. Kilka lat temu pracowałem ze studentami z chińskiego państwowego programu wymiany studentów w UK i nie obraz sie ale jesli uwazasz że ten zabieg UFC nie jest związany z polityka to masz tak samo wyprany mózg jak owi studenci.
Teksty z pierwszego posta o estetyce plakatu są conajmniej komiczne. Ufc nie mialo problemu z umieszczeniem Lesnara z tatuażem MACZETY przechodzacym przez cała klatke piersiową na plakacie promujacym walke z Coture'm ale juz znaczki buddyjskie na brzuchy Harde'ego psuja estetyke?

Tu masz link ktory mowi ze w lutym miala byc puszczana 109-ka na sohu.com, napisałem o tym w poprzednich postach bo kilka miesiecy temu wpadł mi w rece artykuł o tej umowie a co naprawde wyswietlaja na soho to nie wiem.


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024