Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stuff do muay thai i boksu do sprzedania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_anonimowo
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Stuff do muay thai i boksu do sprzedania
Rzeczy zostały wyprodukowane W Tajlandii jak i stamtąd sprowadzone.

Firma Twins - Na swiatowymy runku juz od 18 lat. Produkty tej firmy sa najlepszej mozliwej jakosci, rekawice idealnie dopasowuja sie do reki, kciuk nie jest narazony na zachaczenie o brode lub inna czesc ciala przeciwnika(przy niskiej jakosci rekawicach czesto sie to zdarza). Idealnie wykonane.
Sam uzywam od kilku lat i nie ma mowy zebym zmienil firme - no chyba ze Top King ^

Firma King - postanowila pojsc na przod i zrobic cos fajnego, wyszlo im to znakomicie, nazwali nowy stuff - Top King. Ochraniacze na piszczela sa znacznie lepsze od Twinsa. Rekawice? Mniej wiecej to samo co Twins, jednak zastanawiam sie czy nawet nie sa lepsze, top king dodatkowo usztywnia przedramie. Mysle ze to juz kwestia indywidualna kto jak bardziej lubi. Tajowie zawsze odpowiadaja ze king i twins to ta sama jakosc na pytanie co jest lepsze.

Na sprzedaż :

Rękawice Bokserskie Firmy Twins - Kolor czarny i niebieski bez żadnych dodatkowych wzorków
Dostępne rozmiary dla czarnych - 12 uncji, dla niebieskich 10 uncjowe
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Cena: 200 zł

Rękawice Bokserskie Firmy Twins - czarne ze złotymi motywami
Niestety zdjęcia na razie nie mam.
Cena: 220 zł

Długie bandażę Firmy Twins - niebieski kolor

Cena: 35 zł

Tajskie Olejki - 120 ml (dostępne 3 sztuki - tylko przy odbiorze indywidualnym w Warszawie)
Idealne do smarowania przed walką, każdy tajski zawodnik używa tych olejków.

Cena: 40 zł za sztukę

Rękawice Bokserskie Firmy Top King - dostępne kolory niżej na zdjęciu. Rozmiary dostepne 12 i 10 uncji

1.[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
2.[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
1.[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
2.[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Cena: 220 zł

Ochraniacze na piszczela Firmy Top King - dostępne kolory niżej na zdjęciu. Rozmiary M (wzrost mniej niz 180cm) Rozmiar L (ponad 180 cm)

1.[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
2.[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
3.[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
1.[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
2.[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
3.[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dodam, że są to niedawno wydane ochraniacze przez tą firmę, nie są dostępne w Polsce, używałem ich nie raz i mogę śmiało powiedzieć, że są to najlepsze ochraniacze jakie mogą tylko być, przewyższają jakością nawet Twinsa. Nie zsuwają się i nie ma możliwości, żeby poczuć jakikolwiek ból piszczeli po kopnięciu.

Cena: 240 zł

Spodenki Muay Thai

Podaje link do aukcji bo jest sporo zdjęć -
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Koszulki Muay Thai (mocno ograniczona ilość)- podaję link do aukcji.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Wszystkiego mam po parę sztuk, nie sądzę żeby ktoś mnie szybko wykupił ^

Do każdych rękawic dorzucam szczękę gratis. Przy zamówieniu 2 par spodenek - również szczęka gratis.

Kontakt: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] lub na kom 883042694
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Stuff do muay thai i boksu do sprzedania
Ależ te koszulki paskudne :P
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Stuff do muay thai i boksu do sprzedania
^^Kazdy lubi co innego.Jednemu sie spodobaja drugiemu nie.Proste:)

Apropo rekawic ciekaw jestem czy Top King sa podobnej konstrukcji jak King.Bo te starsze mialem okazje przymiezyc .Bardzo podobalo Mi sie jak leza na dloni ale z tym "usztywnianiem" przedramienia ,ciezko byloby Mi sie chyba przyzwyczaic.

Jesli zas chodzi o Twins to te ktore przymierzalem byly dosyc dziwne.Chodzi o to ze im mniejsza waga (oz) tym mniej miejsca na dlon bylo.Ja mam dosyc male dlonie a w 10 OZ Twinsa ledwo wsadzilem :? Nigdy nie mialem podobnych problemow z zadna inna firma rekawic vide Everlast/Title Fairtex etc.Owszem rekawice byly mniejsze lub wieksze oraz roznej wagi ale miejsce na dlon takie same.
W tej chwili mam Everlast 18 ,16 oraz 12 I wszystkie leza tak samo na dloni.
Wiem ,ze sa rozne modele Twins, moze akurat te ktore przymierzalem takie byly ,niemam pojecia :(
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024