Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kyokushin Wroclaw - maly rozlam?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Kyokushin Wroclaw - maly rozlam?
Hej,
Od dawna nie sledze juz tego co dzieje sie w kyokushin, a szczegolnie tego co dzieje sie w moim rodzimym miescie. Jednak, ostatnio wszedlem sobie na strone mojego bylego klubu WKKK pod sensei Lamotem i zauwazylem, ze nie ma juz w instruktorach malzenstwa Sypienow. Po uzyciu googla zauwazylem, ze zalozyli wlasny klub. Ktos wie czy nadal trenuja u Lamota, czy nastapil jakis rozlam? Mam mieszane uczucia co do sposobu prowadzenia klubu przez sensei Lamota o czym juz kiedys pisalem, dlatego ciekawi mnie czy ktos wie cos wiecej.

Pozdrawiam,
pepe
  • 0

budo_janwillen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Caserta
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin Wroclaw - maly rozlam?
nie jestem z wrocławia, ale z tego co słyszałem to otworzyli swoj klub i dalej dzialaja w IKO Drewniaka.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin Wroclaw - maly rozlam?
najlepszym IKO
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin Wroclaw - maly rozlam?
Tak ok wszystko jak narazie wiem. Mnie nie interesuje czy dzialaja w IKO czy tez nie. Chodzi mi bardziej o to, ze Sypieniowie od lat byli zwiazani z Jackiem Lamotem, trenowali w jego klubie i co by nie bylo stanowili jego wizytowke. Teraz zalozyli wlasny klub. Dlaczego, dopiero teraz? Cos musialo sie stac. Dlatego ciekawi mnie czy mimo to ze maja wlasny klub, trenuja w "kadrze" u Lamota czy ich drogi kompletnie sie rozeszly.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin Wroclaw - maly rozlam?

Tak ok wszystko jak narazie wiem. Mnie nie interesuje czy dzialaja w IKO czy tez nie. Chodzi mi bardziej o to, ze Sypieniowie od lat byli zwiazani z Jackiem Lamotem, trenowali w jego klubie i co by nie bylo stanowili jego wizytowke. Teraz zalozyli wlasny klub. Dlaczego, dopiero teraz? Cos musialo sie stac. Dlatego ciekawi mnie czy mimo to ze maja wlasny klub, trenuja w "kadrze" u Lamota czy ich drogi kompletnie sie rozeszly.


czy zaraz cos musialo sie stac? przychodzi moment w zyciu kazdego czlowieka ze u mamy i taty sie przestaje mieszkac? czy cos szczegolnego sie wtedy dzieje?
Zwykla kolej rzeczy. Oczywisciezawsze mozna sie doszukac podtekstow, drugiego dna, itp. pytanie po co?
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin Wroclaw - maly rozlam?
@wyborowa
Troche wykraczasz poza to co napisalem. Poprzez stwierdzenie "co musialo sie stac" chodzi mi o czynniki ktore spowodowaly otworzenie wlasnego klubu np. ekonomiczne. Przypisywanie mi ze doszukuje sie drugiego dnia aby koniecznie potwierdzic moja wewnetrzna teze jest bledem, chociaz oczywiscie fajnie jakby sprawa byla chociaz troche kontrowersyjna. Jednak nadal nikt nie udzielil mi odpowiedzi na pytanie czy Sypieniowie trenuja u Lamota czy juz przestali? Nie zdziwilbym sie gdyby odpowiedz byla bardzo prosta - koniec kariery zawodniczej i otworzenie klubu, ale nie mam tego jak potwierdzic i w tej kwestii liczylem na osoby bardziej zorientowane.

Pozdrawiam,
pepe
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin Wroclaw - maly rozlam?
zgłoś sprawę do CBA oni wyjaśnią to i owo
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin Wroclaw - maly rozlam?

zgłoś sprawę do CBA oni wyjaśnią to i owo

byc moze tak trzeba zrobic
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024