Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ceny warsztatów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_degenerado
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:www.capoeira.home.pl

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny warsztatów
"Wystarczy dofinansowanie czy sponsoring z jakiejkolwiek administracji i już płaca podatnicy (jeśli się nie domyśliłeś)" - z tym ze nic takiego nie zaistanilo i mowiac szczerze zaczynaja mnie twoje pomowienia mocno wkurzac i albo zaczniesz to prostowac albo ja bede to egzekwowal w inny sposob i nie bedzie zadnego tlumaczenia ze to pomysliles z ficagiem, bo ci sie tak wydawalo itp.

"Nie jesteśmy doskonali, ale doskonale sobie z tym radzimy. Natomiast widzę u Ciebie kompleks małej grupy z zaścianka. Musisz się pogodzić ze swoimi "rozmiarami" i znaleźć sobie jakąś spokojną niszę, zamiast wciąż się czepiać większych, za to, że są więksi Wyżej tyłka nie podskoczysz." - na encontro mojej grupy w Belo bylo okolo 1000 osob w jednym momencie na jednym treningu, to jest jedyny komentarz do tej wielkiej i wspanialej grupy ktora sobie cos tam radzi, dla mnie smieszne bo ja nie mam kompleksow ze jestem w mniejszej czy wiekszej grupie i juz na pewno nie musze tego nikomu uswiadamiac wszem i wobec i na kazdych warsztatach

"Ah, zważ, że to jest ciąg dalszy jakiejś tam dyskusji, która zaczęła się od Twojej głupiej uwagi. To ty zarzuciłeś nam, że" - nie masz monopolu na ciete riposty i dowcip na forum a ja mielem po prostu nadzieje ze jestes na tyle inteligentny zeby dostrzec cudzy... niestety, jak zwykle best of the best of the bestest ale nie do konca, kompleksy wylaza co drugi post i odpowiedz

ALEGRIA - warsztaty musialy byc darmowe bo na takiej zasadzie otrzymalismy sale, wstep wolny, bez ograniczen i tyle, czy bylo 100 osob czy 80 to nie ma znaczenia, mamy program jakichs dzialan dla naszej fundacji i jesli jest mozliwosc zorganizowania takich warsztatow bez poniesienia kosztow i nie martwiac sie ze ktos bedzie stratny to je zorganizujemy, jesli sa mestres ktorzy rozumieja taki program i potrafia sie przylaczyc do takiej akcji to tez to wykorzystujemy (jak widac nie kazdy jest taki, ze robi przymusowe warsztaty maculele po 10 euro), w przyszlosci tez zrobimy darmowe encontro, poki co nie mialem zadnych negatywnych odzewow i wszyscy co brali udzial sa "za" kolejna impreza
  • 0

budo_sucuri
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny warsztatów
Panowie trzymajcie poziom, bo kłucicie się jak dwie dziewczynki która ma ładniejszy piórnik :)

każde warsztaty są inne, a to ze są droższe wcale nie oznacza ze lepsze, tak samo jak to ze coś jest za darmo to ze jest do d..y

Te zaczepne tematy odbieram jako próby ożywienia forum :)
  • 0

budo_alegria
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z wawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny warsztatów

ALEGRIA - warsztaty musialy byc darmowe bo na takiej zasadzie otrzymalismy sale, wstep wolny, bez ograniczen i tyle, czy bylo 100 osob czy 80 to nie ma znaczenia, mamy program jakichs dzialan dla naszej fundacji i jesli jest mozliwosc zorganizowania takich warsztatow bez poniesienia kosztow i nie martwiac sie ze ktos bedzie stratny to je zorganizujemy, jesli sa mestres ktorzy rozumieja taki program i potrafia sie przylaczyc do takiej akcji to tez to wykorzystujemy (jak widac nie kazdy jest taki, ze robi przymusowe warsztaty maculele po 10 euro), w przyszlosci tez zrobimy darmowe encontro, poki co nie mialem zadnych negatywnych odzewow i wszyscy co brali udzial sa "za" kolejna impreza


Ależ to nie był zarzut w stosunku do waszego eventu, który zresztą z żalem musiałam sobie odpuścić z powodu wyjazdu. Takie inicjatywy są super, i oby było ich więcej, podzieliłam się jedynie moimi spostrzeżeniami (opartymi na iluś tam latach prowadzenia treningów nie tylko Capoeiry oraz wielu projektów społecznych). Wniosek wyszedł mi taki - ludzie bardziej doceniają coś, co nie jest za darmo, co ma choćby symboliczny koszt, albo działa na zasadzie barteru. Co nie znaczy, że takich imprez nie powinno być. Chętnie pojawię się na następnej :)
  • 0

budo_aspenboy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CPPA Łódź
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny warsztatów

Panowie trzymajcie poziom, bo kłucicie się jak dwie dziewczynki która ma ładniejszy piórnik :)

Niedługo dojdzie do "twój Mestre klaszcze u Rubika" ;)
  • 0

budo_degenerado
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:www.capoeira.home.pl

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny warsztatów
wcale niezly text .... hmmmm :)
  • 0

budo_greed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny warsztatów
Puentując: Oby wszelkie warsztaty były jak najtańsze i zarazem - jak najlepsze jakościowo. 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024