Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sirocco reaktywacja-Polska Akademia Muay Boran


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

budo_hanuman
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Sirocco reaktywacja-Polska Akademia Muay Boran
Zapraszamy wszystkich do treningow Muay Thai oraz Muay Boran do SP 44 na ul. Kusocińskiego 100 w po-czwartki godz 17.30 oraz wt,piatek godz 18.00. W marcu wyjazd juz do Tajlandii ..zapraszamy . Klub jest wyłacznym przedstawicielem IMBA International Muay Boran Academy z siedziba w Rzymie..Zapraszamy takze kluby z Polski aby dołaczyły sie do Polskiej Akademii Muay Boran gwarantujemy międzynarodowe szkolenia i wyjazdy. Niedługo wielka gala w Słupsku w walkach w sznurach .Zapraszamy i wiecej info Przemysław Danowski 887 604 701 lub na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] 8)
  • 0

budo_malolan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:łódzkie
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Sirocco reaktywacja-Polska Akademia Muay Boran
Witam, kto prowadzi treningi i jaka cena?
  • 0

budo_hanuman
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Sirocco reaktywacja-Polska Akademia Muay Boran
Karnet 8 wejsc 80zl ważny 2 miesiace. Treningi P.Danowski 11 kan MB. Zapraszam wiecej na miejscu lub tel. Duzo praktycznych kombinacji do walki w sznurach lub bez rękawic.
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sirocco reaktywacja-Polska Akademia Muay Boran
masakra ale macie film...w sznurach i bez rekawic..
typ uczy a pewnie nawet w tajlandii nie był ale dobre ze ma 150 dan hehe
  • 0

budo_hanuman
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Sirocco reaktywacja-Polska Akademia Muay Boran
Hej filozofie ernst podałem Ci stronki aby zaspokoić twoja olbrzymia i zabujcza wiedze na temat sztuk walki aby twoje 2 zwoje mozgowe mogly sobie cos niecos poczytac na ten temat .Podpisalem sie imieniem i nazwiskiem ktorego Ty zapewne nie uzywasz a prywatnie to twoje poczycie humuru jest na poziomie 14latka .Pozdrawiam Cie ernstt skarbnico wiedzy i pojęcia w SW. 8O
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sirocco reaktywacja-Polska Akademia Muay Boran
zabolało...hehe
poprostu śmieszą mnie tacy goście jak ty którzy wywodza sie z taekwondo a pozniej zeby zbic kase wpieraja dzieciakom ze nauczaja muay boran...poza tym śmiesza mnie tez ludzie którzy nauczaja REALNEJ walki a nigdy REALNEJ walki nie stoczyli...w muay boran chyba nie robicie konfrontacji na zajeciach w rekach owinietych sznurkami i zamoczonych w żywicy i szkle?

Jestes tesz chyba niezłym wałkowiczem...jak czytam tutaj(pierwsz post)
http://www.fabrykasi...ki-t112821.html


i naucz sie ortografii NAUCZYCIELU nie zabujcza tylko zabójcza.
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sirocco reaktywacja-Polska Akademia Muay Boran
nie linkuje to kopiuje co o tobie napisali


W Łodzi klub Taekwondo WTF "Sirocco" prowadzi Przemyslaw Danowski podaje ze ma 6 dan w GTF 4 dan w WTF i 5 dan w ITF.Koles jest 100% kanciarzem trenowalem w klubie podporządkowanym pod jego sirroco 3 lata zdobylem 4 cup i okazalo sie ze nierejestrowal stopni i moge sobie swój kolorek wsadzic w dupe po drogie podobno ma naprawde 4 dan w GTF i 1 dan WTF.Czy ten czlowiek jest bezkarny?? wydalem 300 zl na egzaminy i gowno z tego mam.Pozatym nieplacil trenerom i profesjonalni trenerzy podchodzili dawno temu i klub przez 2 lata prowadzil starszy kolega z klubu.Radze trzymajcie sie z daleka od klubów danowskiego trenowanie tam na dobre wam niewyjdzie.

TKD ITF
  • 0

budo_hera
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Sirocco reaktywacja-Polska Akademia Muay Boran

Zapraszamy wszystkich do treningow Muay Thai oraz Muay Boran do SP 44 na ul. Kusocińskiego 100 w po-czwartki godz 17.30 oraz wt,piatek godz 18.00. W marcu wyjazd juz do Tajlandii ..zapraszamy . Klub jest wyłacznym przedstawicielem IMBA International Muay Boran Academy z siedziba w Rzymie..Zapraszamy takze kluby z Polski aby dołaczyły sie do Polskiej Akademii Muay Boran gwarantujemy międzynarodowe szkolenia i wyjazdy. Niedługo wielka gala w Słupsku w walkach w sznurach .Zapraszamy i wiecej info Przemysław Danowski 887 604 701 lub na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] 8)


Pytanie numer 1 co to za WIELKA GALA MUAY BORAN?? Jakieś info?? Plakat?? Sponsorzy?? Nie długi czyli?? W samych sznurach walka??

Pytanie numer 2 wyjazd do Tajlandi no z tego co wiem taki wyjazd to nie jest jak wycieczka w góry czyli każdy płaci z 3000,4000zł jak nie więcej czy jak??

Pytanie numer 3 zawody gdzie co i jakie chyba we Włoszech były jakieś organizowane i było to bardzo podobne do Karate Kyokushin jeżeli chodzi o zasady, ale w Polsce co gdzie kiedy filmiki proszę

Pytanie numer 4 Pan Przemysław Dankowski z tego co się z orientowałem ma obecnie 42 lata i posiada "Staz treningowy ponad 25lat, instruktor od 13 lat Swoje kwalifikacje zdobywal podczas wielokrotnych wyjazdów i obozów w kolebkach sztuk walki na dalekim wschodzie..." i posiada Polska Federacja Dalekowschodnich Sztuk Walki 22.04.2006 -6.dan,
TKD TI - 5.dan, TKD ICTF - 5.dan, TKD GTF - 4.dan, TKD WTF - 2.dan.
Muay Thai - 6.kan; Kung Fu - 5.duan Muay Boran - 11.khan. No to trochę ma tych stopni i zdobył je w tak którkim czasie??

Pytanie numer 5 Ćwiczę Muay Thai już prawie 4 lata ogólnie jest częścią mojego życia i w żadnym prawdziwym Gym'ie Muay Thai ni espotkałem się ze stopniami MT moi trenerzy(Marcin Parcheta i Marek Wołosiewicz) byli w Tajlandii wielokrotnie siedzą w tym parę ładnych lat i mówią ,że ani w Tajlandi ani we Francji nie ma stopni więc?

Pytanie numer 6 Z tego co się z orietnowałem to 11 khan to musi być wysoki stopień więc pytanie jak ostał on zdobyty itd??
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sirocco reaktywacja-Polska Akademia Muay Boran
w prawdziwym muay thai nie ma stopni,stworzono je dla ściagania kasy i mydlenia oczu małolatom...spyta yodsanklaya jaki ma stopień,to nie bedzie wiedziało co chodzi hehe...liczy sie tylko ilść walk..

BELT IS IN THE RING!!!!
  • 0

budo_cabelo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 586 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Sirocco reaktywacja-Polska Akademia Muay Boran

Polska Federacja Dalekowschodnich Sztuk Walki 22.04.2006 -6.dan,
TKD TI - 5.dan, TKD ICTF - 5.dan, TKD GTF - 4.dan, TKD WTF - 2.dan.
Muay Thai - 6.kan; Kung Fu - 5.duan Muay Boran - 11.khan. No to trochę ma tych stopni i zdobył je w tak którkim czasie??


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

czy wy myślicie to samo, co ja myślę? :lol:
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sirocco reaktywacja-Polska Akademia Muay Boran
Nie ma co gadać,sa to napewno ludzie którzy maja pasje...za to nalezy sie szacunek,oczywiscie pomijajac tych którzy sa szachrajami...
...ale ten styl i ta cała otoczka nie ma wiele wspólnego z realna walka jaką jest muay thai...i te wszystkie stopnie..dany i inne maja sie nijak do tego...jak wychodzisz do ringu..
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sirocco reaktywacja-Polska Akademia Muay Boran
o pasjach szefów tej organizacji a szczególnie o Muracie poczytaj sobie w dziale karate :)
  • 0

budo_hera
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Sirocco reaktywacja-Polska Akademia Muay Boran

w prawdziwym muay thai nie ma stopni,stworzono je dla ściagania kasy i mydlenia oczu małolatom...spyta yodsanklaya jaki ma stopień,to nie bedzie wiedziało co chodzi hehe...liczy sie tylko ilść walk..

BELT IS IN THE RING!!!!


Nie psuj zabawy :D chcialem przeczytać ich odpowiedzi na moje pytania :D
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sirocco reaktywacja-Polska Akademia Muay Boran
Hera to jest wielka gala MUAY BARAN...jak jesteś BARANEM i w te bzdury wierzysz to jedziesz na galę...proste :)

Ja mam 150 czarny kan przeplatany złotym pasem w ulicznych walkach bez ochraniaczy w samych sznurach, sorry, sznurówkach...stoczyłem ponad 100 walk ( z własnym cieniem ) w klatkach ( schodowych )ćwiczę tylko rok ale wszystkiego nauczyłem się z płyt DVD instruktora tajskiego mieszkającego w Rumunii...otwieram szkołę !!! Koszt treningów to tylko 300zł / trening ( uprzedzam + VAT ale faktur nie wystawiam )...są chętni? :)
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Sirocco reaktywacja-Polska Akademia Muay Boran

(...)
Jestes tesz chyba niezłym wałkowiczem...jak czytam tutaj(pierwsz post)
http://www.budo.net....ki-t112821.html
(...)

z sfd nie linkuje bezposrednio na budo.

A ja mam po prostu 10 dana. Nadalismy je sobie na zasadzie wymiany z muratem (6kup shotokan). Może już niedługo załapię się do Rady Patriarchów:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
OMFG jacy niektórzy ludzie są głupi. LOL właśnie zauważyłem, że jeden z 'patriatchów' ma nawet nie 10 ale 12 dan :lol:


BTW Panie Przemysław Danowski, kożystając z okazji: kurestwo i smród ciągnie się za człowiekiem całe życie. Wystarczy wpisać w google: Przemysław Danowski
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] na pierwszym miejscu wyskakuje informacja, ze jest Pan oszustem. Jakie to uczucie? Może lepiej od razu jak Pana kolega murat (6kup shotokan) straszyc procesami sadowymi, bo tu na budo, czy sfd to sami dewiaci i manipulatorzy siedza :)
  • 0

budo_hera
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Sirocco reaktywacja-Polska Akademia Muay Boran

Hera to jest wielka gala MUAY BARAN...jak jesteś BARANEM i w te bzdury wierzysz to jedziesz na galę...proste :)

Ja mam 150 czarny kan przeplatany złotym pasem w ulicznych walkach bez ochraniaczy w samych sznurach, sorry, sznurówkach...stoczyłem ponad 100 walk ( z własnym cieniem ) w klatkach ( schodowych )ćwiczę tylko rok ale wszystkiego nauczyłem się z płyt DVD instruktora tajskiego mieszkającego w Rumunii...otwieram szkołę !!! Koszt treningów to tylko 300zł / trening ( uprzedzam + VAT ale faktur nie wystawiam )...są chętni? :)


Chętnie zostane Twoim uczniem :D a n a poważnie znalazłem tutaj pewien artykuł
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_nipponson86(konto usunię)
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Sirocco reaktywacja-Polska Akademia Muay Boran

Hera to jest wielka gala MUAY BARAN...jak jesteś BARANEM i w te bzdury wierzysz to jedziesz na galę...proste :)

Ja mam 150 czarny kan przeplatany złotym pasem w ulicznych walkach bez ochraniaczy w samych sznurach, sorry, sznurówkach...stoczyłem ponad 100 walk ( z własnym cieniem ) w klatkach ( schodowych )ćwiczę tylko rok ale wszystkiego nauczyłem się z płyt DVD instruktora tajskiego mieszkającego w Rumunii...otwieram szkołę !!! Koszt treningów to tylko 300zł / trening ( uprzedzam + VAT ale faktur nie wystawiam )...są chętni? :)


Chętnie zostane Twoim uczniem :D a n a poważnie znalazłem tutaj pewien artykuł
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Stara sprawa.Niech Pan Danowski lepiej powie, czemu to nagle jego instruktorzy opuścili klub i założyli swój własny...
  • 0

budo_hanuman
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Sirocco reaktywacja-Polska Akademia Muay Boran
Przesyłam Wam oficjalny system stopni Muay Boran [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] . Gala odbędzie sie w Slupsku -marzec,kwiecien o czym dokladnie powiadomimy . Oraganizatorem sa IMBA Poland - oraz WKN Polska . A jeżeli chodzi o prywatne sprawy ,które już były walkowane wielokrotnie tutaj dot. wypadku Tomka to przykre ,ze to ponownie poruszacie ,a instruktorzy którzy otworzyli klub no cóż każdy ma prawo to zrobić ,zwlasza ze klub poprostu utonął w dlugach i zlym zarzadzaniu mojego pelnomocnika. Osobiście życzę im wszystkiego najlepszego , wielkich sukcesów na tej ciężkiej drodze biznesowej i sportowej jaka sa sztuki walki. A wracajac do stopni to PZMT nadało nam pierwszej grupie instruktorow MT w Polsce stopnie 6 Kan w MT. Wyprawy min.do Tajlandi organizuje dla czlonków IMBA Marco de Casaris raz w roku a koszty przelotu i noclegów sa takie same jak u wszystkich organizatorow. Obenie IMBA Poland wspolpracuje w szczegolnosci z Polska Federacja MT oraz ISKA w rozmowach takze z Rafalem PZMT bedziemy wiele rzeczy organizowac bo wielokrotnie o tym rozmawialismy i nadchodzi czas ,aby wcielic to w życie. Jak macie jakies pytania to prosze na priv. lub telefonicznie. Pzdr
  • 0

budo_hanuman
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Sirocco reaktywacja-Polska Akademia Muay Boran
Filmiki z walk sparingowych Muay Kard Cheek znajdziecie na IMBA [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] .Walka ,która ma stoczyc w sznurach vice prezes IMBA POLAND Adam Jakubowski interesuje sie także Eurosport przeciwnikiem z WKN ma byc Oliver vam Damme sprawe pilotuje szef na Polske WKN Cezary Podraza ,osobiscie na spotkanie organizacyjne turnieju przyleci Szef WKN Stefan Cabrera mój także dobry znajomy który był na mojej gali w Łodzi 2006 ,ma byc duze widowisko jezeli to wyjdzie. Prywatnie jestem od samego poczatku w ruchu MT w Polsce od 2003 kiedy to Rafał przyjeżdzał do Łodzi na seminaria ,bylem takze w pierwszej grupie inst. która wybrala sie do Tajlandii..tak to prawda ,ze wywodze sie z Taekwondo i kung fu (korea,chiny itd)ale zauważylem ze to nie jest obciązajace tylko wrecz przeciwnie rozkopanie jest bardzo przydatne w MT czy KB. a jezeli chodzi o robienie kasy to i tak rzadzi mma ,a MB no cóz duzo gadania i to wszystko..Poprostu pasja.Pzdr
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sirocco reaktywacja-Polska Akademia Muay Boran
No tak...Szlachcie nie wyszło z Muay Thai to będzie walki w sznurkach oraganizował :)
Czy nie uważacie że się ośmieszacie tym tematem? Kto na świecie organizuje walki w sznurkach lub gale Muay Boran? Muay Boran ćwiczy się w Tajlandii na tej samej zasadzie co Tai Chi...nikt tego nie używa w galach tylko dla własnego zdrowia i ewentualnie na pokazach.

Wytłumaczcie mi jak to będzie? przepisy itd...w Muay Boran są dozwolone dźwignie, rzuty, ciosy głową...jak to ma niby wyglądać?

A tak poza tym jakie uprawnienia miało PZMT żeby nadawać stopnie w Muay Thai w 2003 roku skoro Muay Thai stało się sportem kwalifikowanym w 2009?... :roll:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024