Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sirocco reaktywacja-Polska Akademia Muay Boran


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

budo_bushii3
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sirocco reaktywacja-Polska Akademia Muay Boran
czy powyzszy post autor pisal po zarzyciu jakis pigulek? na speedzie? no masakra.
  • 0

budo_hanuman
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Sirocco reaktywacja-Polska Akademia Muay Boran
Bushii bez nerwów sam wywodzisz sie z tkd a jestes w taju wiec wiesz jak jest..ostatnio nie wiem czy w Nowej Soli byles ,ale chyba ktos kupowal ode mnie koszulki. z waszego klubu..znam sie z twoim trenerem i pozdrów go ode mnie. Pzdr.,
  • 0

budo_mcieslinski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sirocco reaktywacja-Polska Akademia Muay Boran
Boże strzeż naszych dzieci przed panem hanómanem :)
Proponuję wyjazd w góry do Stronia Śląskiego.Jest tam fajny ośrodek w którym leczył sie Napoleon,paru generałow,kilku prezydentów,paru porwanych przez ufo itp.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Sirocco reaktywacja-Polska Akademia Muay Boran
Z tym MT jest jak z karate tsunami pana rysia murata (6kup szotokan), tj. każdy wie, że to lipa, ale jak ktoś jest nie w temacie, to może na to iść i wpaść w sidła szarlatanów i naciągaczy. Zresztą kogo może takie MT podniecać? Tylko osoby nie zorientowane w tej dziedzinie i osoby którze nie mają większego pojęcia o tym ;)
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sirocco reaktywacja-Polska Akademia Muay Boran
A ja tam wierze w skuteczność MB

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

jutro wprowadze to na treningu :)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Sirocco reaktywacja-Polska Akademia Muay Boran
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_froggio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sirocco reaktywacja-Polska Akademia Muay Boran
witam :) nie wiem jaki plan dzialania ma teraz Pan Danowski , jednak gdy chodzilem kiedys do sirocco jeszcze wtedy gdy w/w trener prowadzil osobiscie treningi- bylem niezadowolony , Pan Danowski slabo sie przykladal do prowadzenia treningow, rozmawial czesto przez telefon ,wychodzil na x minut , tak naprawde pokazal pare razy technike i juz , my powtarzalismy a Pana Danowskiego juz bardzo nie interesowalo to ,czy dobrze ja wykonujemy . . . zrazilem sie przez to.
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Sirocco reaktywacja-Polska Akademia Muay Boran
Ja tam w sumie nie wiem, nie znam się i tak dalej, ale kiedyś moją uwagę przyciągnęła tak oto dyskusja [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Co by nie mówić to dość "specyficzne" zwyczaje czarne ściany, sale buddy, przysięgi wierności itd.
  • 0

budo_hera
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Sirocco reaktywacja-Polska Akademia Muay Boran

Ja tam w sumie nie wiem, nie znam się i tak dalej, ale kiedyś moją uwagę przyciągnęła tak oto dyskusja [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Co by nie mówić to dość "specyficzne" zwyczaje czarne ściany, sale buddy, przysięgi wierności itd.


Aż szczęka mi opadła i zajrzałem na stronę. Przecież to nic innego niż sekta. To co się dzieje z takim jak przestanie ćwiczyć z jakiś osobistych powodów? Moim zdaniem człowiek w tym wieku nie robi coś takiego. Co potęgą Sirocco jest ostracyzm i potępienie?? Nie trenuje tam nie jestem z Łodzi ,ale po przeczytaniu tylu tematów itd opinii + tamten temat i dokładne obejrzenie strony... Zapłacisz za to krwią?? Człowieku w jakim Ty świecie żyjesz?? A jak doszło do jakiejś kradzieży wykręca się 997 i zgłasza to wszystko,a nie wyrok z niczym jakiegoś filmu Kung Fu... Jeszcze ironiczny nick PeDagog... A jak ktoś przestaje ćwiczyć to osobista sprawa trenującego. Jeżeli jest zawodnikiem fakt można się zainteresować ale zachowując jakiś dystans i kulturę chyba ,że zawodnika zamyla i zmienia klub ale to można ukarać takiego delikwenta poprzez zawieszenie na pewien okres w startowaniu w zawodach( coś jest podobnego w Piłce Nożnej bo spotkałem się z takim przypadkiem). Szok to mało powiedziane... A jak by interesowała Pana moja osoba to moje imię Piotr Hera ksywa klubowa Tygrys ze Szczecina z klubu Nak Muay Szczecin uczeń Marcina Parchety i Marka Wołosiewicza.
  • 0

budo_hanuman
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Sirocco reaktywacja-Polska Akademia Muay Boran
Jak zwykle i po to jest forum by podyskutowac...i przy okazji troche sie poopluwac zwłaszcza za potkniecia. Obecnie z klubu odeszla wieksza czesc instruktorow i zalozyla wlasny profesjonalny klub [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] a przedtem odeszlo takze wielu zakladajac inny klub takze prof. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i azs itd itp Zgadzam sie z Wami ,ze kazdy moze odejsc ,ale nikt z tych osob co odeszlo nigdy,powtarzam nigdy nie opluwal swojego gniazda,ktorym bylo sirocco..akurat jeden chlopaczek postanowil to zrobic i moze faktycznie nerwy mi puscily..jak mial cos do mnie to mogl napisac o Panu D. a nie o klubie instruktorach i ich pracy..tak w klubie byla tak zwana czarna sciana na ktora ladowaly takie persony,a po jej likwidacji odeszlo paru uczniow wierzacych w swoj honor i sportowa prace i klimat klubu. Kazdy takze z instruktorow bedacych prezesami czy zawodnikami zdaje sobie sprawe ile to wysilku wszystko kosztuje i jak moze sie to odbijac na jakosci treningow. Obecnie w czasach jednak kryzysu gdzie szczesciem jest oplacenie czynszu,czy dojazd na zawody kazdy sposob jest dobry by poprostu przetrwac. Pozdrawiam zdrowo myslacych i troche zastanowcie sie ile sami przezyliscie podobnych spraw w swoich klubach. A dla Brutalsow pozdrowka..Niech pekna noze naszych wrogow i niech zywia sie tym czym chcieli nas nakarmc do konca swoich dni...Sekta no nie??Korba no nie? ..A moze pare slow inaczej sklecionych w klimat grupy. Do zobaczenia przy innej kupie.
  • 0

budo_valq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Sirocco reaktywacja-Polska Akademia Muay Boran
Ja również nie polecam treningów u tego typa. Zupełny brak szacunku dla osób które płacą i powinny wynieść coś z tych treningów.Praktycznie cały czas biegał po klubie, załatwiał swoje sprawy, gadał przez tel- na sali zjawiał się sporadycznie,widocznie nie dorośliśmy do przebywania w obecności wielkiego mistrza :)
  • 0

budo_ogotai
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Sirocco reaktywacja-Polska Akademia Muay Boran
To moze ja sie wypowiem na ten odgrzebany temat: cwiczylem pod panem D. pare lat, jeszcze przed wypadkiem Tomka. zaliczylem treningi pod kadra instruktorow przed nim odpowiadajacych i z nim samym. Umiejetnosci nie jestem w stanie zakwestionowac bo sam mistrzem nie jestem ale wiem ze porownujac do instruktorow itf i innych okolicznych szkolek to temu panu moga co najwyzej buty wiazac.

Nie wiem jak sprawa wyglada dzis, nie doczekalem w klubie jego nawrocenia na MT i poszedlem inna droga. W kazdym klubie i kazdej organizacji jest pelno machloj, przekretow, niejasnosci itp. To co cenilem sobie w treningach u pana D to uswiadomienie mi na reszte zycia (i na sztuke walki ktora trenuje obecnie) ze te sprawy to pierdoly, liczy sie ciezka praca i pot! W porownaniu do rzeczy ktore widzialem w jego sekcji-matce, to co obserwuje obecnie w innym swiatku jest na porzadku dziennym:D

Do tego nie zapominajmy ze w czasach prawdziwej swietnosci lodzkiego taekwondo, pan D wystawial kadre zawodnikow ktorzy w JAKICHOLWIEK zawodach potrafili zdobyc wszystko co bylo do zdobycia na danym turnieju! Mierzycie instruktora miara poglosek jakie wyczytaliscie w necie??
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024