Skocz do zawartości


Zdjęcie

maly dylemat : Karate czy cos innego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
112 odpowiedzi w tym temacie

budo_czeski_film
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocek / teraz Warszawa
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: maly dylemat : Karate czy cos innego
panowie, kazdy cwiczy cos co w jego przekonaniu jest skuteczne i dobre. oczywiscie ze kazdy bedzie swoj 'ogrodek chwalil' i to jest zrozumiale.
dziekuje Wam za wypowiedzi.
Czy w sekcjach typu karate jest podobnie jak sekcjach boksu ze mozna przyjsc na trening w kazdym momencie sezonu ? i Trening pierwszy jest darmowy ?
  • 0

budo_shindojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: maly dylemat : Karate czy cos innego
W moim dojo nabór trwa cały rok, zwłaszcza, że w wakacje treningi są zawieszane tylko na okres lipca, kiedy trwają obozy.
Pierwsze zajęcia w moim dojo zawsze były , są i jak sądzę zawsze będą bezpłatne :D
Taką mam od wielu lat zasadę...Nie sprzedaję kota w worku. Przyjdź, poćwicz, zdecyduj.
Zapraszam. Szczegóły, łącznie z mapką jak dojechać znajdziesz na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
W razie pytań proszę o post na prive.
Pozdrawiam wszystkich :-)
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: maly dylemat : Karate czy cos innego

panowie, kazdy cwiczy cos co w jego przekonaniu jest skuteczne i dobre. oczywiscie ze kazdy bedzie swoj 'ogrodek chwalil' i to jest zrozumiale.
dziekuje Wam za wypowiedzi.
Czy w sekcjach typu karate jest podobnie jak sekcjach boksu ze mozna przyjsc na trening w kazdym momencie sezonu ? i Trening pierwszy jest darmowy ?

nie ćwicze stylu który w moim przekonaniu jest skuteczny :!: , ćwiczę styl który przynosi mi efekt w sparingach i zapomocą jego technik zleje przedstawicieli innych styli :wink: wielokrotnie sprowadziłem na ziemie podczas sparingów osoby trenujące Shotokan , Tekwondo , Boks :wink: w zeszły sezonie prowadząc sekcje BJJ nieprzegrałe żadnej walki w sparingach :wink: co dowodzi o skuteczności stylu i metodyki w nim zawartej :wink: fakt z tymi osobami co walczyłem to niebyły osoby będące specami od walki w parterze :wink: dla mnie czarny pas Shotokan nic nie jest warty ............nie będe owijał w bawełne może ten styl był coś warty ale to był dawno temu .............
  • 0

budo_wojtas25
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZD-WOLA

Napisano Ponad rok temu

Re: maly dylemat : Karate czy cos innego
to,ze nie przegrales sparringu w prowadzonej przez siebie sekcji moze swiadczyc o tym ze chujowo uczysz.poza tym co ma bjj do trenowanego przez ciebie stylu?aha chciales sie pochwalic jaki jestes zajebisty :lol: .
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: maly dylemat : Karate czy cos innego
[quote name="wojtas25"]to,ze nie przegrales sparringu w prowadzonej przez siebie sekcji moze swiadczyc o tym ze chujowo uczysz.poza tym co ma bjj do trenowanego przez ciebie stylu?aha chciales sie pochwalic jaki jestes zajebisty :lol: .[/quote możesz przyjechać przekonać się jak ucze .......
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: maly dylemat : Karate czy cos innego
śmieciu
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: maly dylemat : Karate czy cos innego
Kozlaczku jesli chodzi o knock down karate ,to Ahihara Karate i Enshin Karate nie maja z Kyokushin wiele wspolnego to zupelnie inny "worek" Laczy je tylko to ze kancho H.Ashihara i kancho J.Ninomiya uprawiali Kyokushin Karate. Polecam filmik na you tube "What is Enshin" tylko 2:50 min. ale sporo tresci.Pozdrawiam
  • 0

budo_underground
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: maly dylemat : Karate czy cos innego

śmieciu

raz wszedłem sobie na forum karate sprawdzić czy dyskusje odbiegają poziomem od reszty...
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: maly dylemat : Karate czy cos innego
Czeski film wyslalem Ci wiadomosc na priva. :wink:
  • 0

budo_wojtas25
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZD-WOLA

Napisano Ponad rok temu

Re: maly dylemat : Karate czy cos innego
bo ci zylka peknie :lol:
  • 0

budo_jan111
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1216 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SEI BUDOKAI POLSKA
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: maly dylemat : Karate czy cos innego
Czeski Film
Nie wglebiajac sie w dyskusje jaka sie wywiazala polecam klub Rosomak w W-wie. Prowadzony przez Macka Gorskiego i Marcina Grzyba. W Programie jest Muay Thai, Sei-Budokai Karate i MMA. Pojdz i zobacz! :wink:
  • 0

budo_shindojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: maly dylemat : Karate czy cos innego
Maciej to niezły zawodnik, walczył w mma i podobno też dobry trener. Spróbuj :D
  • 0

budo_czeski_film
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocek / teraz Warszawa
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: maly dylemat : Karate czy cos innego
dzieki za info panowie.
Shindojo, neistety nie bede mogl chodzic do sekcji ze strony moje-karate.pl bo za wczesnie sa treningi, nie zdarze dojechac po pracy.
pozdrawiam
  • 0

budo_crips
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: maly dylemat : Karate czy cos innego
inhetos a gdzie masz swój klub i startujesz na jakiś zawodach? Że się jeszcze tak zapytam: Te spary z bokserami, zawodnikami taekwondo i karate to był grappling czy uderzenia też były dozwolone?
  • 0

budo_shindojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: maly dylemat : Karate czy cos innego
Spoko czeski film, życzę Ci zatem powodzenia na drodze budo.
W Warszawie masz spory wybór. :D
Pozdrawiam
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: maly dylemat : Karate czy cos innego

Czeski Film
Nie wglebiajac sie w dyskusje jaka sie wywiazala polecam klub Rosomak w W-wie. Prowadzony przez Macka Gorskiego i Marcina Grzyba. W Programie jest Muay Thai, Sei-Budokai Karate i MMA. Pojdz i zobacz! :wink:


Tak, są ok, dodatkowo obaj wywodzą się z Shotokanu ;)
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: maly dylemat : Karate czy cos innego
Intheos przeczytaj to: http://www.forum-kul...showtopic=90721
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: maly dylemat : Karate czy cos innego

inhetos a gdzie masz swój klub i startujesz na jakiś zawodach? Że się jeszcze tak zapytam: Te spary z bokserami, zawodnikami taekwondo i karate to był grappling czy uderzenia też były dozwolone?

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] wszystko wskazuje że wystawie 3 zawodników na Shido Lige 30 styczeń Katowice , tenują niedługo no ale przeterciesię przyda.
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: maly dylemat : Karate czy cos innego
spary z bokserami i zawodnikami Taekwondo zasady K 1 .Od września niemam dostępu do maty , ponieważ człowiek z którym współpracowałem okazał się kłamczuchem :wink: .........więc grapplingu nierobię. W połowie lipca miałem złamanie kości łokciowej wyklucza to mój udział najakiś czas w zawodach . Jak dojde do siebie zachacze o zawody . Oprócz treningów na sali ćwiczemy też w terenie , teraz jest dobrze jest śnieg nie kurzy się . Mam osoby po boksie dobra technika lecz trzeba popracować nad siłą uderzenia. Jak będziesz w Toruniu zapraszam na trening.
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: maly dylemat : Karate czy cos innego
CRIPIS napisał a gdzie masz swój klub i startujesz na jakiś zawodach? Że się jeszcze tak zapytam: Te spary z bokserami, zawodnikami taekwondo i karate to był grappling czy uderzenia też były dozwolone?[/quote]inhetos napisał klub jest świerzy pod moim kierownictwem od września :wink: sam boks to mało , te osoby z Tekwondo trenują w moim klubie , pytałe co im bardziej pasuje czy Taekwondo czy umnie Tajski stwierdziły że umnie treningi dużo brutalniejsze i to im pasuje. Potrzeba mi około 3 lat na wyszkolenie kadry trenerskiej.......zewnątrz nie biore , same z nimi kłopoty. W Maju zrobiłem seminarium BJJ z Piotrem Bagińskim nikt nie płacił za nie złotówki , stać by było klub w którym trenujesz na taki gest :?: ile lat trenujesz w swoim klubie , próbował twój klub chociaż znaleźć dla ciebie sponsora :?: dostałeś jakieś pieniądze za wyniki sportowe ze swojego klubu :?: [b]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024