Skocz do zawartości


Zdjęcie

PURPUROWY DESZCZ - CZY TO JEST NORMALNE???!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: PURPUROWY DESZCZ - CZY TO JEST NORMALNE???!!!

No i na koniec pasami nie dostał, też mi egzamin:)))
Lepszy pod względem "latających" technik jest ten filmik:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Zwróćcie uwagę że w pewnym momencie czarny pas klepnął purpurze, to skandal, zabrać mu czarny pas i wtrącić do karceru na 10 dni, niech przemysli swoją nieudolność!!! Buhahaha.

ja tez zwrocilem uwage na to, ze tam kazdy ma przynajmniej niebieski pas. Podejrzewam, ze tyle ich tam bylo co w sumie w calej Polsce ejszcze 4 lata temu :lol:
  • 0

budo_tomaa33
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PURPUROWY DESZCZ - CZY TO JEST NORMALNE???!!!
SoS ja cie pamietam jak kilka lat temu startowałeś na zawodach w kategorii białe pasy i doszedłeś daleko to chyba były MP albo coś innego ale nie jestem pewien,dalej startujesz w tej kategorii? :-)
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PURPUROWY DESZCZ - CZY TO JEST NORMALNE???!!!
nie, przeszedłem później do juniorów, teraz startuje w kategorii kobiet :)
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PURPUROWY DESZCZ - CZY TO JEST NORMALNE???!!!
Purpura to juz nie jest taki pas jak niebieski , ktory dostaje praktycznie kazdy za nic, na zachete , tak przynajmniej jest w Brazylii i czesto tez w Polsce. Niby purpura to juz elita , kilka takich artykulow czytalem ...i tam gdzie ja bylem w Brazylii to bardzo ciezko bylo ja dostac, choc czasami dostawaly te purpury osoby calkowicie przypadkowe :D ...ogolnie mozna bylo podzielic to na biale,niebieskie,purpury i zupelnie inny level - brazowe,czarne. Jednak jak dla mnie purpura to jest wysoko ,13 purpur to niezly wynik, a nie ma co na ten temat dywagowac , pokaza swoja sile na matach Polski :twisted:
  • 0

budo_akahige
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2407 postów
  • Pomógł: 1
5
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PURPUROWY DESZCZ - CZY TO JEST NORMALNE???!!!

A ten egzamin na purpure na filmiku (ogladalem go nie raz) to troche jakas baletowa odmiana bjj - powiedzialbym aikido-bjj

Chciałbym dożyć czasów, w których aikido osiągnie taką równowagę między formą a treścią... :cry:
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PURPUROWY DESZCZ - CZY TO JEST NORMALNE???!!!

nie, przeszedłem później do juniorów, teraz startuje w kategorii kobiet :)

tzeba miec epizod w juniorach czy od razu do kobiet mozna?
  • 0

budo_tomaa33
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PURPUROWY DESZCZ - CZY TO JEST NORMALNE???!!!

nie, przeszedłem później do juniorów, teraz startuje w kategorii kobiet :)

tzeba miec epizod w juniorach czy od razu do kobiet mozna?



:) :) :) :P
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PURPUROWY DESZCZ - CZY TO JEST NORMALNE???!!!
nie no najpierw musisz zgrywać dzieciaka to dla kobiet włączy się instynkt macierzyński i przygarną cię wtedy :wink:
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PURPUROWY DESZCZ - CZY TO JEST NORMALNE???!!!
aha no to dobrze
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: PURPUROWY DESZCZ - CZY TO JEST NORMALNE???!!!

nie no najpierw musisz zgrywać dzieciaka to dla kobiet włączy się instynkt macierzyński i przygarną cię wtedy :wink:

Aaaa Ty startujesz do kobiet, nie w kat. kobiet ;)
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: PURPUROWY DESZCZ - CZY TO JEST NORMALNE???!!!

mags, a co z tymi, ktorzy nie startuja i nie beda nigdy startowac? Nie nalezy im sie promocja?

to już osobny temat-rzeka... była mowa o zawodach, więc napisałem w kontekście zawodów :-) proszę nie robić nadinterpretacji moich słów (to już nie tylko do cię uwaga).
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: PURPUROWY DESZCZ - CZY TO JEST NORMALNE???!!!
Zaraz nadinterpretacja. Ja tylko pytam...

K_P
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: PURPUROWY DESZCZ - CZY TO JEST NORMALNE???!!!
to maciexa zapytaj. on wie lepiej, a na ten temat już pisał... :wink:
np:

tacy też nie powinni nigdy wyjść poza biały

:)
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PURPUROWY DESZCZ - CZY TO JEST NORMALNE???!!!

nie no najpierw musisz zgrywać dzieciaka to dla kobiet włączy się instynkt macierzyński i przygarną cię wtedy :wink:

Aaaa Ty startujesz do kobiet, nie w kat. kobiet ;)

i tak już za dużo powiedziałem : (
  • 0

budo_rynek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białogard
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PURPUROWY DESZCZ - CZY TO JEST NORMALNE???!!!
Troszke mały off thopic sie zrobił :P

Wracając do tematu , trener klubu jest najwazniejsza osoba w tej instytucji. W tym wypadku jest to brazowy pas wiec wydaje mi sie,ze on wie najlepiej komu,kiedy i za co dac wyzszy pas w tym wypadku purpurowy. Autorytetu trenera nie mozna podwazac ,hierarchia w klubie opiera sie na zaufaniu i szacunku wlasnie dla wyzszego pasa. Kiedys rozmawialem z osoba majaca pas purpurowy i trenujaca w Hiszpani w klubie Arachna(nie wiem dokladnie jak to sie pisze),która tłumaczyła mi ,że pas nie odzwierciedla tylko technik i umiejetnosci (aczkolwiek one powinny byc wykladnia).Pas dostac rowniez mozna za staż w klubie, zaanagżowanie w treningi, czy dana osoba pozwala rozwijac sie innym a nie tylko podejdzie pokonczy i powie "NEXT PLEASE". Moim zdaniem te osoby zasluzyly na pasy purpurowe,zgadzam sie z trenerem i popieram jego decyzje.

Co do postu magica,skoro tak bardzo zbulwersowały Cie nowe nominacje to miej odwage sie przedstawic a nie ukrywasz sie za sciana intenetu. Jak Ci sie nie podobaja treningi to nie musisz na nie przychodzic. Twoje zachowanie jest dwulicowe i wprowadza tylko zamet w szeregach RGT.

Gratuluje nowym purupurowym pasom i zycze wiele sukcesow a takim wypierdkom jak magic .... szkoda gadac ,bez komentarza.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: PURPUROWY DESZCZ - CZY TO JEST NORMALNE???!!!

(...)

Co do postu magica,skoro tak bardzo zbulwersowały Cie nowe nominacje to miej odwage sie przedstawic a nie ukrywasz sie za sciana intenetu. Jak Ci sie nie podobaja treningi to nie musisz na nie przychodzic. Twoje zachowanie jest dwulicowe i wprowadza tylko zamet w szeregach RGT.

Gratuluje nowym purupurowym pasom i zycze wiele sukcesow a takim wypierdkom jak magic .... szkoda gadac ,bez komentarza.

Po tym jaka jazda sie zrobila, to lepiej, zeby sie nie ujawnial, bo mu potem zyc nie dadzaa. szczegolnie widac to po fragmentach

Jak Ci sie nie podobaja treningi to nie musisz na nie przychodzic. Twoje zachowanie jest dwulicowe i wprowadza tylko zamet w szeregach RGT.

BJJ to sport a nie sekta ;)

Chlopak sie zdziwil, bo pewnie cwiczy juz troche czasu i wydalo mu sie nie prawdopodobne, ze ma w klubie tyle purpur ile kilka lat temu bylo w calej PL. Chociaz jak dla mnie to sytuacja byla troche nie normalna, bo rpzeciez purpura to nie czarny pas. Poza tym co duzo ludzi nie zauwaza, to bardzo duza czesc zawodnikow BJJ bardzo przyklada sie do treningow cwiczac np. 6x tyg i dokladajac jeszcze do tego bieganie/silke. W takim wypadku zaliczaja w 2 lata taka ilosc treningow, co niektorzy w 5 lat cwiczac 2x tyg. To tez imho nalezy brac pod uwage.
  • 0

budo_rynek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białogard
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PURPUROWY DESZCZ - CZY TO JEST NORMALNE???!!!
Heheh masz racje co nie zmienia faktu za jest dwulicowy. Takie teksty za plecami kolegow sa nie na miejscu.

Zgodze sie rowniez w kwestii,ze dzisiaj purpura to nie to samo co kilka lat temu.Bjj sie rozwija i to bardzo,wystarczy przejechac sie na MP Polski gdzie widac jak dobrze sa przygotowani nasi zawodnicy(mam na mysli cala Polske) Do tego silna reprezentacja na arenie miedzynarodowej. Sport sie rozwija,rozwijaja sie tez ludzie. Moze magic uwaza ze wykladania purpurowego pasa sa stary na zawodach?Moim zdaniem tak nie jest a bynajmniej nie powinno tak byc. Nie kazdy ma warunki i checi na to zeby brac udzial w zawodach.

Jednym slowem smutno sie czyta takie posty jak magica. Myslalem ,ze klub to braterstwo a nie gowniarskie zagrywki za plecami kolegow.
  • 0

budo_rynek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białogard
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PURPUROWY DESZCZ - CZY TO JEST NORMALNE???!!!

Poza tym co duzo ludzi nie zauwaza, to bardzo duza czesc zawodnikow BJJ bardzo przyklada sie do treningow cwiczac np. 6x tyg i dokladajac jeszcze do tego bieganie/silke. W takim wypadku zaliczaja w 2 lata taka ilosc treningow, co niektorzy w 5 lat cwiczac 2x tyg. To tez imho nalezy brac pod uwage.


Nie moglem edytowac. Co do tego to akurat sie nie zgodze bo w BJJ jest jak w szkole. Jeden siedzi i kuje cale dnie zeby dostac 3 a drugi z jednej lecki wyciagnie tyle zeby dostac 5.

BJJ to nie sekta, ale dzieki temu sportowi czlowiek rozwija swoja wytrzymalosc,psychike,charakter ,rozwija sie rowniez mentalnie. Niestety tych cech brakuje dla Pana magica.
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PURPUROWY DESZCZ - CZY TO JEST NORMALNE???!!!
Mysle ,ze bez sensu dalej ciagnac ten temat , jezeli nie nalezaly im sie purpury to trener sam sobie strzelil samoboja,a kto normalny by to zrobil ?
  • 0

budo_rynek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białogard
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PURPUROWY DESZCZ - CZY TO JEST NORMALNE???!!!
Wlasnie wrocilem z treningu i magic sie jakos nie ujawnil ,tak jak mowilem zero charakteru:)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024