Skocz do zawartości


Zdjęcie

PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1587 odpowiedzi w tym temacie

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Mariusz powiedział, że rywal może mu zakładać dźwignię czymkolwiek, gdziekolwiek i na pewno nie odklepie.

a wierzę, takiego to nic nie zaboli. oby nie było Minotairo vs Enson Inoue 2
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Kulej też dużo gadał przed walką z Najmanem. Nie ma co się pienić, zobaczymy jakie postępy zrobił Pudzianowski przez ostatnie miesiące.

btw ustawianie walki? Dajcie spokój...

z wywiadu wyżej xD
"Mariusz skóry tanio na pewno nie sprzeda."
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Klepie sie, nie ze "slabosci charakteru", "braku odwagi", ale dlatego zeby nie rehabilitowac sie pol roku (czasami pozyskuje sie juz kontuzje na cale zycie), tylko zeby po przegranej trenowac i wyciagac wnioski z porazek.

K_P
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
^^Ciekaw jestem jakby Pudzian wypadl w tej ostatniej walce Drwala w Ufc jakby znalazl sie zamiast Niego w takiej samej sytuacji 8)
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
z moich obserwacji wynika, ze ludzie, ktorzy nie odklepuja w walkach technik konczacych, wybierajac niejako kontuzje, to zazwyczaj ci, ktorzy juz milion razy zakladali dzwignie lub mieli ja zalozona (abstrahujac od tego, ze sa to glownie japonczycy lub brazylijczycy ;) . kazdy moze cwaniakowac, jezeli nigdy do tej pory nie znalazl sie w podobnej sytuacji. osobiscie uwazam, ze "nie klepanie" to glupota, wlasnie z tych powodow o ktorych napisal Kubus Puchatek. teraz tylko pytanie, czy pudzian (jezeli oczywiascie w takiej sytuacji sie znajdzie) zachowa zdrowy rozsadek, czy bedzie chcial zostac jeszcze wiekszym kozakiem niz jest teraz.
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Jeśli nie odklepie to prawdopodobnie wpadnie kontuzja a za 2 tygodnie kolejna walka więc nie wiem co dla niego będzie lepsze - odklepać i przegrać czy nie odklepać i płacić wysokie kary za nie wystartowanie w walce z Silvą .
  • 0

budo_underground
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Wydaje mi się że mówiąc ze nie odlepie miał na myśli ze jest tak silny że nie da mu sie założyc dzwigni i wszystko zerwie;p
  • 0

budo_bibuk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Mam pytanie, albo mi sie wydaje albo strony i najblizsza ich rodzina nie moga obstawiac pieniedzy w zakladzie w ktorym biora udzial. Ot taki maly offtop
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Wydaje mi się że mówiąc ze nie odlepie miał na myśli ze jest tak silny że nie da mu sie założyc dzwigni i wszystko zerwie;p

Pudzian już pokazał, że nie czuje bólu podczas dźwigni. pamiętacie jak kiedyś się popisywał tym, że z założoną balachą wstał i wyslamował na materac współćwiczącego?
  • 0

budo_corfe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Pudzian już pokazał, że nie czuje bólu podczas dźwigni. pamiętacie jak kiedyś się popisywał tym, że z założoną balachą wstał i wyslamował na materac współćwiczącego?


Z Kawaguchim nie wstanie :)

z moich obserwacji wynika, ze ludzie, ktorzy nie odklepuja w walkach technik konczacych, wybierajac niejako kontuzje, to zazwyczaj ci, ktorzy juz milion razy zakladali dzwignie lub mieli ja zalozona (abstrahujac od tego, ze sa to glownie japonczycy lub brazylijczycy ;) . kazdy moze cwaniakowac, jezeli nigdy do tej pory nie znalazl sie w podobnej sytuacji.


Ja pamiętam jak raz byłem ambitny i na Lidze BJJ nie chciałem odklepać kimury, jednak przeciwnik doszedł do takiego momentu, że czułem przezajebisty ból i nie dało rady, albo ręka albo odklepanie. Odklepałem. Dlatego takie tere fere z tym "nie klepaniem" :P
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Zaraz sie znowu zacznie czy mozna dla mariusza zalozyc dzwignie czy nie. Jak nie odklepie i np zlamie reke/noge to i po mma i po stringmenach na jakis czas jak nie na zawsze.
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
mowa jest o tym, że może nie klepać bo nie czuje bólu, a nie że wstanie i wyslamuje Kawaguchiego...
  • 0

budo_corfe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

mowa jest o tym, że może nie klepać bo nie czuje bólu, a nie że wstanie i wyslamuje Kawaguchiego...


Przepraszam, nie doczytałem. Mimo wszystko to i tak jest abstrakcyjne twierdzenie :wink: Każdy jakiś tam ból czuje. Wszystko zależy od rodzaju dźwigni, techniki i siły przeciwnika.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

(...)
Przepraszam, nie doczytałem. Mimo wszystko to i tak jest abstrakcyjne twierdzenie :wink: Każdy jakiś tam ból czuje. Wszystko zależy od rodzaju dźwigni, techniki i siły przeciwnika.

Ostatnio zakładałem balache gostkowi z przeprostem z łokciu, który nie czuł bólu. A dźwignia była na 100% dobrze zapięta, jeszcze 1cm i ręka byłaby złamana, a bólu nie było. Podobnie z dźwignią na kolano. Nie czujesz nic do czasu aż będzie trach i za późno.
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

(...) dźwignia była na 100% dobrze zapięta, jeszcze 1cm i ręka byłaby złamana, a bólu nie było. Podobnie z dźwignią na kolano. Nie czujesz nic do czasu aż będzie trach i za późno.

no i wystarczy. po walce :)
  • 0

budo_corfe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

(...) dźwignia była na 100% dobrze zapięta, jeszcze 1cm i ręka byłaby złamana, a bólu nie było. Podobnie z dźwignią na kolano. Nie czujesz nic do czasu aż będzie trach i za późno.


No to chyba to jest bardziej wada niż zaleta. Sniffles miał rację, już się zaczęła "ta" dyskusja :-)
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
normalny człowiek klepie gdy czuje ból z dźwigni. ciekawym, co Pudzianowi będzie sygnalizować moment do klepania? przecież on musi być tak znieczulony, że skończy jak Enson, jeśli nie będzie uważał.

btw. wariant z przeprostem znam z autopsji. z tym, że nie ciągnąłem wtedy do końca, tylko przeszedłem do innej dźwigni.

zresztą to jest dyskusja akademicka, Kawaguchi nie ma ani jednej dźwigni w profilu na sherdogu.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Pudzianowi wg mnie raczej chodził o odklepania takie jak Najmana - nie po dźwigni , ale po ciosach :idea:
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
wlasnie na polsacie pokazywali przylot japonskich wojownikow.
sakuraj zeznal ze od 2 tyg jego trening jest pod mahmeda
a kawaguchi wyznal ze wie iz mariusz jest silny..
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024