Skocz do zawartości


Zdjęcie

PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1587 odpowiedzi w tym temacie

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
a ja mam nadzieje ze dostanie w trabe i nabierze troche pokory :)
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Tez mam nadzieje ze Tim go rozjedzie :) ale jestem pelen uznania za trud i prace ktora wlozyl w to co robi.
  • 0

budo_melchiorek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
zauważ za jakie pieniądze robi to Pudzian, a za jakie inni Polscy zawodnicy, dużo lepsi od niego a dostają ochłapy w porównaniu do niego.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Nie jestem fanem pudziana ale... :

Tez mam nadzieje ze Tim go rozjedzie :) ale jestem pelen uznania za trud i prace ktora wlozyl w to co robi.


... w tym wypadku akurat calym sercem jestem za pudzianem chociazby z tego powodu ze jest polakiem

zauważ za jakie pieniądze robi to Pudzian, a za jakie inni Polscy zawodnicy, dużo lepsi od niego a dostają ochłapy w porównaniu do niego.


... to jeste mooim zdaniem jak najbardziej normalne. Zawodnik dostaje nie tyle kasy jaki jest dobry ale tyle kasy ile przynosi organizacji dla ktorej walczy. Medialnosc Pudziana jest wyzej cenione niz umiejetnosci mniej znanych zawodnikow. Normalne ze zarabiajac dla KSW i Polsatu duze wieksza kase niz np. Bedorf Pudzian dostaje wieksze gaze.

W starciu z Nastkiem licze na Nastule ale jesli sie okaze ze Pudzian przejdzie Nastule i jeszcze paru po nim to w walce z Fedorem bede zdecydowanie za Pudzianem.

Itosu
  • 0

budo_melchiorek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

W starciu z Nastkiem licze na Nastule ale jesli sie okaze ze Pudzian przejdzie Nastule i jeszcze paru po nim to w walce z Fedorem bede zdecydowanie za Pudzianem.

Itosu


po pierwsze Nastek nie podpisał kontraktu na walkę, po drugie poczekajmy na wynik walk z Japończykiem i Amerykańcem i zobaczymy co tak naprawdę potrafi Pudzian.
i wreszcie po trzecie nawet gdyby Pudzian wygrał wszystkie te walki i nawet gdyby wygrał jeszcze z Nastulą przez flying armbar w 3 sek pierwszej rundy to jego walka z Fedorem jest tak możliwa jak to że Polska reprezentacja piłki nożnej wygra Mundial w RPA !!!!

LUDZIE ZROZUMCIE WRESZCIE NIKT O PUDZIANOWSKIM W PROFESJONALNYM ŚWIATOWYM MMA NIE SŁYSZAŁ !!!!!! on do tej pory wygrał z paralitą kopami a la wiejska zabawa !!!!

pooglądajcie sobie wywiady i poczytajcie fachową prasę a nie onet i wp
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER



W starciu z Nastkiem licze na Nastule ale jesli sie okaze ze Pudzian przejdzie Nastule i jeszcze paru po nim to w walce z Fedorem bede zdecydowanie za Pudzianem.

Itosu


po trzecie nawet gdyby Pudzian wygrał wszystkie te walki i nawet gdyby wygrał jeszcze z Nastulą przez flying armbar w 3 sek pierwszej rundy to jego walka z Fedorem jest tak możliwa jak to że Polska reprezentacja piłki nożnej wygra Mundial w RPA !!!!


Może zakładzik? Jesli Pudzianowski wygra z Japończykiem i rozjedzie Sylvie to jeszcze w tym roku może podpisac kontrakt ze StrikeForce. Z tego miejsca juz niedaleko do walki z Fidorem, oczywiście zakładając że FE nie przejdzie na emeryture. Myslisz ze dlaczego walczy z Sylvia.....własnie dlatego żeby zdobyc rozgłos w stanach.
  • 0

budo_melchiorek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
tak tak bo Pudzianowski jest jak Neo w matrixie i Mirek O robi mu codziennie upgrade.
To że jest Super Strongmenem nie znaczy że będzie dobrym zawodnikiem.
Jeszcze raz pytam się gdzie w walce z Najmanem widać to karate które trenował 6 lat ????
Albo to jakiś nowy styl albo kopał jak pod sklepem z winem.
Piszę o tym co widziałem na własne oczy a nie macie jakieś chore marzenia o walce z Fedorem, Lesnarem itd. Panowie nie ta liga.
W Polsce paru zawodników spokojnie by pojechało z Mariuszem, a Wy pie**rzycie o Lesnarze i Fedorze.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
ze spokojem man. moj swiat tez wrocilby do rownowagi gdyby jakis fighter oklepal maske pudzianowi. mam powoli dosyc wieziennych pakerow z bickami 45 ktorzy mysla ze dobry koks zrobi z nich najlepszych zabijakow.
nie mniej jako polak bede kibicowal pudzianowi w kazdej jego walce z zagranicznym zawodnikiem, a jesli uda mu sie dojsc tak wysoko ze stanie w ringu z fedorem to niech leje ruska po gebie ;)
  • 0

budo_doomdoom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edmonton, AB, Kanada

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Chyba woda z butelki ;)
Silvia bedzie dobrym sprawdzianem dla Mariusza, po tej walce wiele sie wyklaruje w sprawie predyspozycji i postepow w treningach naszego sprzedawcy skor.
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

tak tak bo Pudzianowski jest jak Neo w matrixie i Mirek O robi mu codziennie upgrade.
To że jest Super Strongmenem nie znaczy że będzie dobrym zawodnikiem.
Jeszcze raz pytam się gdzie w walce z Najmanem widać to karate które trenował 6 lat ????
Albo to jakiś nowy styl albo kopał jak pod sklepem z winem.
Piszę o tym co widziałem na własne oczy a nie macie jakieś chore marzenia o walce z Fedorem, Lesnarem itd. Panowie nie ta liga.
W Polsce paru zawodników spokojnie by pojechało z Mariuszem, a Wy pie**rzycie o Lesnarze i Fedorze.



Tak, jest lepszy od Fiodora i lesnara razem wzietych.
Człowieku nikt nie pisze że Pudzianowski ma jakies wielkie umiejetności(jesli wogóle mozna powiedziac ze je w tej chwili) Twoj tekst o tym że nikt go nie zna za granicą jest troche z palca wyssany, poczytaj sobie serwisy zagraniczne fora sherdoga i UG i przypomne ze mowimy tu o typie który stoczył jedną walkę z "bokserem"/"gwiazdą telewizyjną" Wiesz kto dostał propozycje walki z Fedorem w momencie kiedy SF podpisało z wyżej wykmienionym kontrakt? Paul Buentello...rozumiesz..SF zaoferowało mu kontrakt na 100 k $ za walke z Fiodorem który PB odrzucił. Lubię Paula to twardy zawodnik ale kurwa to nie ta liga. Wracając do Pudzianowskiego, powtórze jeszcze raz jeśli wygra z Japończykiem i Silvia, szczególnie z Sylvią( nie wiem jak bedzie waygladala walka z Japonczykiem bo nigdy go nie widzialem w akcji ale podejrzewam że KSW wybrało przeciwnika z którym Pudzianowski nie powinien miec większych problemów, natomiast Sylvia jest 140 kg klocem bez motywacji który w ringu porusza się z szybkościa i gracją hippopotama, Randy Couture ośmieszył jego umiejetnosci bokserkie w ich ostatniej walce - porównaj sobie ich wzrost i zasieg ramion, o Fiodorze nawet już nie będe wspominał, - jesli Pudzianowski będzie w stanie uniknąc jego lewych prostych albo przyjąc je na szczeke i walczyc dalej to pewnie bedzie tylko kwestią czasu kiedy Timmy zostanie obalony na ziemiejak dab Bartek a w parterze Pudzianowski powinien go wykończyć - Sylvia nie jest mistrzem bjj) to jestem więcej niz przekonany że wyląduje w SF.
W tej chwili wydaje mi sie ze Nastula bedzie najtrudniejszym przeciwnikiem Pudzianowskiego i w sumie na ta walkę najbardziej czekam.
Będe kibicował Pudzianowskiemu w dwóch nastepnych walkch, w starciu z Pawłem stawiam na Nastule.
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

w parterze Pudzianowski powinien go wykończyć - Sylvia nie jest mistrzem bjj

W przeciwnienstwie do Pudziana, ktory jest magikiem parteru.
Osobiscie uwazam, ze nie ma sensu bic piany przed walka. W tej chwili nikt nie wie na co stac pudziana. Jedyne "przeslanki" plynace z jego jedynej walki to fakt, ze wygral i ze jego stojka jest do dupy. Slusznie ktos przede mna napisal, ze w kraju jest kilku zawodnikow, ktorzy dali by sobie z nim rade. Ze niby Pudzian sie rozwjija? A inni to co? Stoja w miejscu? Zobaczymy jak sytuacja bedzie wygladala pod koniec maja.
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

w parterze Pudzianowski powinien go wykończyć - Sylvia nie jest mistrzem bjj

W przeciwnienstwie do Pudziana, ktory jest magikiem parteru.
Osobiscie uwazam, ze nie ma sensu bic piany przed walka. W tej chwili nikt nie wie na co stac pudziana. Jedyne "przeslanki" plynace z jego jedynej walki to fakt, ze wygral i ze jego stojka jest do dupy. Slusznie ktos przede mna napisal, ze w kraju jest kilku zawodnikow, ktorzy dali by sobie z nim rade. Ze niby Pudzian sie rozwjija? A inni to co? Stoja w miejscu? Zobaczymy jak sytuacja bedzie wygladala pod koniec maja.



Po walce z Najmanem można założyć że GnP to jego najmocniejsza strona. Ale tak jak mówisz, w tej chwili mozemy pogdybac, na co bedzie stac Pudzianowskiego dowiemy sie po kilku kolejnych walkach.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Mi sie ten komentarz na stronie pudzianfight.pl podoba

lesnar vs pudzian zderzenie jelcza z lokomotywą


uwielbiam czytac te kwiatki :)
  • 0

budo_pabblo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TG

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
nie wiem czy juz było
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_nipponson86(konto usunię)
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

nie wiem czy juz było
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Mnie rozjebał "Koluchstyl". Nazwa jak dla zakładu włókienniczego
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
moglby sie nazywac jakos tak bardziej azjatycko... np. tsunami.
  • 0

budo_taz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Nie przekonuje mnie to ze jak Pudzian uniknie lewych Siylvi to go przewróci i tam zmasakruje.
może Randy ośmieszył Sylvie ale nie wykończył, nie mówiąc o tym że Monson przegrał.
Jakoś nie widzę tej przewagi Pudziana. Jak dla mnie jeżeli Sylvia przegra to dlatego że Fedor go tak jebn$$$ął że się jeszcze nie pozbierał.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Sylvie po walce z Fedorem wygrał jedną. Tak więc chyba się pozbierał.

:roll:
  • 0

budo_taz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
No to nie ma wymówki, ja po prostu nie widzę żeby wygrał z Sylvią.
Nie wiem czy Nastula by wygrał z Sylvią. Zasięg ramion, technika stójki,
poza tym już walczył z ludźmi lepszymi :) w obalaniu niż Pudzian i dawał sobie spokojnie radę.
Ja życzę Pudzianowi jak najlepiej, ale patrząc obiektywnie widzę nokaut naszego orła :)
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Brat słynnego Fiodora Emeliananenko i zarazem dawny pogromca polskiego mistrza olimpijskiego w Judo Pawła Nastuli - Alexander Emelianenko (15-3), który już 23 marca stoczy swoją kolejną walkę MMA z Eddym Bengtsonem na gali ProFC w Moskwie, odniósł się do ewentualnego pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim (1-0) za jakiś czas, o którym wspominały wcześniej media.

Pudzian jest polskim pięciokrotnym mistrzem świata strongmanów ale zdaniem Alexandra niewiele to znaczy w sporcie walki jakim jest MMA i po minucie dwóch, jego legendarna siła na nic się zda. Emelianenko powiedział też, że w niedalekiej przyszłości jest możliwa jego walka z Polakiem! Czy Rosjanin lekceważy polską gwiazdę?

"Mariusz Pudzianowski jest dla mnie bardzo ciekawy, jako rywal. Przyszedł do MMA jako strongman - kulturysta, więc ten facet jest przyzwyczajony do chodzenia po wybiegu, ale tak naprawdę nie ma wytrzymałości swojej siły fizycznej. Proces organizowania tej walki, można powiedzieć, już się rozpoczął. Zastanawiam się tylko na ile tej jego siły starczy. Minuta, dwie czy więcej minut ...?" - powiedział portalowi sports.ru lekceważąco, brat najsłynniejszego zawodnika MMA w wadze ciężkiej i zarazem niewiele mu ustępujący klasą Alexander Emelianenko.
za fightsport.pl
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024