Skocz do zawartości


Zdjęcie

PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1587 odpowiedzi w tym temacie

budo_wiktorek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

To nie Fedor powinien lecieć do Lesnara, a na odwrót...


Piekna puenta konczaca temat :)
  • 0

budo_bibuk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Kolejny 12 letni fan Fedora? Najlepsi powinni walczyć z Najlepszymi, prawda? Jeżeli nadal Fiedia chce utrzymać ten zaszczytny tytuł, to powinien być w UFC a nie walczyć z koreańczykami...

Wykluczam. Panie crips, dla przypomnienia, to Fiodor ostatnie 3 walki toczyl z zawodnikami znajdujacymi sie w top 10 wagi ciezkiej ( nie pamietam dokladnie, Andrzej 3-4 ? Sylvia 5-6 ? Rogers 7 ? ).
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
rogers przereklamowany.
mlody fan lesnara ma sporo racji. ale to wynika w duzej czesci z charakteru sedziowania, w ktorym zapasnicy za sprowadzenia, nawet jesli duzo z nich nie wynika, punktowani sa lepiej niz stojkowicze celnietrafiajacy, nawet jesli troche uszkodza przecownika, ale nie znokautuja go.

kontra odnosnie lesnara genialna, hajfajf :) :) :)

aha, uwazam ze fjedia nie mlodnieje, na polu zapasow mial by duze problemy z zawodnikami ufc, ale to kwestia promowania zapasnikow, oktagonu, w ktorym latwiej im walczyc itd. tylko ze to jest walka, w kazdej walce moze zdazyc sie wszystko i rownie dobrze fedor mogl przegrac z zulhinho ;)
sprawa natomiast jest inna, z cala pewnoscia fedor moglby uszkodzic kazdego z nich w stojce (kongo pokazal ze mozna to zrobic nie tak znow strasznie z velasqezem [fakt faktem mino pokazal co innego, ale on ma jakies zajebiscie duze wahania formy, to bym znow ten sam mino z walki z mirem :( ] , mir w ostatniej walce z lesnarem przegral sromotnie, ale przez chwile zanim zostal zbesztany nawet sie nieco w stojce rozbujal, zreszta randy tez nie radzil sobie zle, zwazywszy na warunki fizyczne.
O umiejetnosci poddawania przeciwnikow przez fedora raczej wspominal nei bede, bo w ciezkiej ufc za wielu chyba nie ma ktorzy by mogli z nim w tej kwestii konkurowac.
ale wiadomo. walka jest walka, kazdy jeden leszcz moglby przy odrobinie szczescia fedora pokonac, dlatego zawodnicy bardzo dobrzy jak lesnar czy velasquez moga tym bardziej. inna sprawa ze fedor w tych walkach dalej bylby faworytem i w mojej opinii z kazdym z wyzej wspomnianych wygral by 7 walk na 10. gorzej, jesli trafimy na jedna z tych 3 walk jesli juz kiedys zawalcza.

B.
  • 0

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Całkowicie zgadzam się z przedmówcą. Fedor umie znaleźć lukę w zagraniach przeciwnika i wykorzystać pojedynczy błąd, do tego jest śmiertelnie niebezpieczny w każdej płaszczyźnie. Dysponuje ogromnym doświadczeniem i miałby przewagę psychologiczną, wynikającą z doświadczenia i jego skromnego, niewzruszonego podejścia do życia. Lesnar mógłby się ugiąć psychicznie, ponieważ myślę, że jemu zależałoby na zwycięstwie o wiele bardziej niż spokojnemu Fedorowi. Oglądając walki Fedora (np. z Rogersem) często w niego powątpiewałem, głównie ze względu na brzuszek i spokojną twarz, podczas gdy przeciwnicy to byli wymuskani, potężni faceci. Lesnarowi daję 3-4 wygrane walki na 10 stoczonych. I jeśli kiedykolwiek się zmierzą to życzę obydwu dobrze, ale jednak mimo wszystko trzymam kciuki za Fedora. Brock to w sumie sympatyczny facet ;)

Ale myślę, że walka nie ma szans żeby się odbyć. Fedor nie pójdzie do UFC, a Lesnar nie może opuścić szeregów UFC. W dodatku zbyt wiele firm opiera na ich "najlepszości" wizerunek - patrz rywalizacja gier EA MMA z UFC 2010 i ich kontrakty reklamowe. Ten nierozstrzygnięty pojedynek w pewnym sensie nakręca MMA.
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Pudzian ma walczyc z timem sylvia 23 kwietniaw bostonie
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
skąd masz takie wieści?
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Pudzian ma walczyc z timem sylvia 23 kwietniaw bostonie


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Nie specjalnie chce mi sie w to wierzyc, ale jesli to prawda to Pudzian, pod warunkiem że wygra, zrobi jeszcze więcej szumu wokół siebie w stanach.
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

skąd masz takie wieści?



[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Nie wiem dla mnie to nadal zalatuje 1 kwietnia, uwierze jak zobacze jednego i drugiego w tym samym ringu.
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Coś mi się terminy nie zgadzają z ksw 13.

btw legalizacja mma w stanie massachusets? to co, to było nielegalne tam? lol
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Coś mi się terminy nie zgadzają z ksw 13.

btw legalizacja mma w stanie massachusets? to co, to było nielegalne tam? lol


Nadal jest nielegalne w stanie Nowy jork.:)
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
w nowym jorku też przecież nielegalne jest :wink: choć równie dobrze ktoś poprostu spartolił tłumaczenie z bloodyelbow

edit: a niech to nie zdąrzyłem :)
  • 0

budo_bitelz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowa Sól /Z.G.
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
gdyby.. powtarzam gdyby do tego doszło nie wyobrażam sobie nogi Sylvii po low kicku pudziana.. on jak wychodzi do ringu to sprawia wrażenie jakby te nogi miał już połamane

ps. tak wiem pudzian jest ciągle nowicjuszem a Sylvia był w "czołówce", i tak wiem to pewnie jakieś info dla szumu, puściłem tylko wodze wyobraźni ;)
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Pudzian będzie musiał zmienić ksywę, na Mariusz "Kopyto" Pudzianowski. :) Z tą walką, to chyba jakiś wał jest. Chociaż, Pudzianowski lubi zapierdalać co tydzień na inną imprezę - mistrzostwa Polski, Eliminacje do Mistrzostw Europy Strongman, itd.
  • 0

budo_crips
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Ok w takim razie tutaj to daje. Na początku byłem pewien że to zwykła kaczka dziennikarska, ale coś ludziska jest na rzeczy. Jak wynika z ostatnich informacji, wiele wskazuje że może dojść do tej walki, podaje link : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] . Co myślicie o szansach Pudziana w walce z byłym mistrzem UFC ? Tim jak wiadomo ma straszną obniżkę formy, przegrał w krótkim czasie z Fedorem, pozniej wpadka z Mercerem, ale ostatnią walkę wygrał przez KO, ze średnim Rileyem, może lekko się tym odbudował. W internecie aż Huczy co Pudzian zrobi byłemu zawodnikowi UFC. Dla mnie to lekko żałosne. Fakt że Sylvia to nie ten sam zawodnik co u szczytu kariery w UFC, jednak doświadczenie (walczył z najlepszymi) i umiejętności (no dzięki czemuś te walki musiał wygrywać) przemawiaja za nim i to zdecydowanie.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
jesli byla by to prawda to pudzian mialby szanse conajwyzej minimalne.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Wogule to co to za gala ma byc???Moosin??Od 11 lat sledze mma i perwszy raz o nich slysze.
Byc moze tym glosnym pojedynkiem chca wejsc na rynek mma w stanach.Przeszlosc pokazala ze z UFC raczej malo kto ma szanse. :(
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Teraz znalazlem tez ten artykul co na temat tego rzekomego pojedynku twierdza wlasciciele KSW.Raczej ta walka stoi pod duzym znakiem zapytania.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
To żeby podgrzać atmosferę:

Na koniec najważniejsza informacja bezpośrednio od Pani Barbary (Demczuk - manager Pudziana): Mariusz nie jest na razie związany żadnym kontraktem z żadną organizacją choć prowadzone są negocjacje i rozmowy. Mariusz wraz ze swoim sztabem sam pilotuje własną karierę z dobrym skutkiem i nie zamierza tego zmieniać. Nie wyklucza podpisania kolejnych kontraktów na walki z najważniejszymi organizacjami MMA.


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_crips
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Wszystkie największe zagraniczne serwisy piszą o tej walce. Są naprawdę duże szanse że do tego dojdzie, kto by pomyślał 8)
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
A ja z tego wszystkiego sciagnalem Sobie plytke Pudzian band hehe.
Pudzianowski widac to czlowiek o wielu zdolnosciach.Silac,zawodnik MMA oraz proboje sil w spiewaniu :)


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024