Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Swiata IFMA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Mistrzostwa Swiata IFMA
złoto dla Polski, Mistrzynią Świata Muay Thai została Joasia Jędrzejczyk.
w pełni zasłużone, za pracę która w to włożyła.
stoczyła 4 ciężkie walki
Trenuje w Teamie Ernesto Hoosta w Holandii ale reprezentowała Polskę.
Dziwi mnie ze ani słowa tutaj o tym a to duży sukces
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Swiata IFMA
Oczywiście Asi gratuluje bo należalo się jak psu zupa. Ale czemu była w kadrze Rafała Szlachty. Od bardzo dawna ani nie startowała w PZMT, ani nawet w Polsce. Podobno kadraw PZMT jest wybierana na podstawie MP, ale są wyjątki. Ale jak ktoś startuje w MP ale nie jest członkiem PZMT to nie może jechać. Bardzo pokrętna logika.

Natomiast startowało 9 zawodników z Polski. Jeden medal zdobyła jeszcze juniorka gdzie były2 zawodniczki w kategorii. Reszta bez medalu, nawet Simi. Oprócz Asi, która wygrała 4 walki więc wielkie brawa, jedną walke wygrał Cieciura. Wygrała jedną Juniorka w klasie b. Zresztą z jej walka też było jakieś cudactwo, gdyż jej przeciwniczka zrezygnowała i szaukano na gwałt innej (relacje z sdf). Reszta przegrała pierwsze walki. No cóż gdyby nie Asia trenująca w holandii to moim zdaniem totalna klapa.

A teraz ilości. Tylko w kategorii Cieciury było 22 zawodników, w innych sporo mniej. W części kategorii wystarczyło wygrać jedną walkę by mieć medal. gdzie ta wielka organizacja ze startującymi 100 państwami.

A co do poziomu. Twierdzi się że bardzo wysoki i wymienia się Kulebina. Przypominam, iz to kickboxer walczący w Thai. Nie ma innych nazwisk wśród wielkich w IFMA tylko kickboxer. :)
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Swiata IFMA
MAŁE sprostowanie

Na stronie PZMTjest podane że wygrała walkę. Nie dokońca. Rosjanka się wycofała i walczyła pokazową walkę z Tajlandką. Czyli jakby walki turniejowej nie było :)

Tylko po co klamać :)
  • 0

budo_falangista
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Swiata IFMA
No przeszedłeś samego siebie! Kulebin jest kickboxerem! To nie jest kickboxer tylko jeden z najbardziej jak dla mnie stylowych zawodników właśnie muay thai. Ja też jestem zawodnikiem PZKB, ale nigdy nie napisze, że muay thai to forma kickboxingu, tak jak tu nieraz się czyta, bo to bzdura. Pierwsza sprawa to taka, że MT jest o wiele starsze od KB, a druga to, że jak jakiś kick boxer tak myśli to niech jedzie do Tajlandii i stoczy walkę w/g pełnego regulaminu MT 5 rund po 3 min. z łokciami na ryj.
  • 0

budo_mar.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Swiata IFMA
Hi

>Tylko po co klamać.

No właśnie jak zwykle półprawda, ćwierćprawda a nawet gó...prawda. To że Kluebin to typowy zawodnik "thaistyle" to już nawet nie chce mi się więcej tłumaczyć. Poszukaj w youtubie znajdziesz mnóstwo jego walk.

>A teraz ilości. Tylko w kategorii Cieciury było 22 zawodników, w innych sporo mniej.

W jakich sporo mniej, proszę konkrety (poparte dowodami).

> części kategorii wystarczyło wygrać jedną walkę by mieć medal.

Konkretnie w jakich, proszę o źródła...

P.S. Oczywiście wielkie gratulacje dla Asi!!!

Pozdrawiam
  • 0

budo_mar.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Swiata IFMA
A tu przedostatnia walka zawodowa - pas Mistrza Świata Muaythai federacji WMC;
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mar.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Swiata IFMA
Tu jeszcze niezła jatka;
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Swiata IFMA
np mała obsada była np w kat 86

Falangista - Kulebin zanim zaczął walczyć w MT startował w kicku MŚ WAKO był już w 2001 -a łącznie 3 krotnie. To też nie jest precyzyjne słowo "zanim" gdyż łączy starty w MT i KB ostatni raz był MŚ WAKO 2007 r. a wcześniej 1 2003 Ty też jesteś zawodnikiem MT ale i czołowym w K1 i low.

Kulebin aczkolwiek preferuje klasyczny MT z łokciami sam mówi, że najbardziej lubi kopnięcia. Miał dobre podstawy w kicku i teraz to wykorzystuje.

Twierdze, że nie ma problemu łączyc startów w kicku i MT i Kulebin jest tego dowodem(zresztą ty też).

A gratulacje za ostatnią walkę. Gdyby nie Maku to pewnie byłaby najlepsza :)
  • 0

budo_mar.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Swiata IFMA
Witam

Zbyszku jest takie mądre powiedzenie że "półprawda jest gorsza od ignorancji" a więc;

> Wygrała jedną Juniorka w klasie b.

Podział na klasy(A i B) ze względu na poziom był tylko w kat. mężczyzn - kobiety walczyły tylko w jednej klasie.

> np mała obsada była np w kat 86

Prosiłem o konkrety, wiarygodne źródła bo przykro mi ale sam z siebie nie jesteś wiarygodnym źródłem. W jakiej klasie A czy B??

>Falangista - Kulebin zanim zaczął walczyć w MT startował w kicku MŚ WAKO był już w 2001 -a łącznie 3 krotnie. To też nie jest precyzyjne słowo "zanim" gdyż łączy starty w MT i KB ostatni raz był MŚ WAKO 2007 r. a wcześniej 1 2003 Ty też jesteś zawodnikiem MT ale i czołowym w K1 i low.

Zanim Kulebin zaczął trenować MT... trenował Teakwondo czego niestety nie wyczytasz ze strony (chyba od 9 roku życia). Sam Kotelnikov przed założeniem Kickfightera był trenerem boksu (klasy mistrzoskiej - "master sportu"). Jego początkowy styl MT to mieszanka boksu tajskiego z boksem klasycznym, wystarczy przyjrzeć się fighterom z początkowych lat działalności klubu;
Aleksei Piekarchyk;


Dmitri Shakuta


Vasily Shish
Niestety bardzo mało źródeł

Z czasem styl Kickfightera ewoluował bardziej w stronę czystego MT czyli do tego co możemy oglądać dziś

Andrei Kulebin
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dmitry Valent
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Kotsur
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Igor Klimovich
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

>Kulebin aczkolwiek preferuje klasyczny MT z łokciami sam mówi, że najbardziej lubi kopnięcia.

Tak jasne bo w MT nie ma kopnięć, proszę obejrzyj dowolną walkę z dowolnego stadionu w Tajlandii i te bite do znudzenia middlekick'i.

>Twierdze, że nie ma problemu łączyc startów w kicku i MT i Kulebin jest tego dowodem(zresztą ty też).

A ktoś twierdzi inaczej??? Jak to mówił jeden z moich dobrych kolegów - "Panowie trzeba się bić!!!".
Ty po prostu piszesz z uporem maniaka że Kulebin to kickboxer startujący w zawodach boksu tajskiego, co jest jawnym kłamstwem(tylko po co ???)...

Pozdrawiam
  • 0

budo_mar.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Swiata IFMA
Mój błąd powinno być Przemku nie Zbyszku...

Pozdrawiam.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Swiata IFMA
Maniaka:)
Masz jak wol. Pierwsze sukcesy odnosił w kicku. To że w dziecinstwie trenowal teakwondo to jaka polowa z nas. Sukcesy pierwsze odnotowal w kicku i nadal je odnosi. Jest to kickbokser (czynny) ktory przeszedl na MT iprzyznam ze przedewszystkim ale nie tylko stratuje w MT.
Wiesz dobrze o cochodzi. Podział na dwie organizacje jest ze szkodą dla MT. Zawodnicy walczą i kicku i MT. PZMT zrrobiła w tym roku 4-5 imprez w tymdwie turnieje pierwszego kroku. I dlatego takie wyniki. Ostatni start mieliście w maju, bo na ostatnim Pucharze większość jadących nie startowało. O jakimprzygotowaniu wspomina się w tekscie reklamowym. Krótkim obozie w wakacje.

Przebieg startuj juniorkiopisuje jej trener na sdf. Poczytaj a bedziesz wiedzial skąd maminformacje

Co doilości chodzi o klase A - Zawodni po jedenej walce wygranej miałby medal. Podobnie chyba było w 57, ale tu nie jestem pewien. Gdzie te 100 krajów. Krytykuje to za co wy obwiniacie WMF. Ten sam Kulebin startuje i tu i tu.
  • 0

budo_falangista
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Swiata IFMA
gladiatorzyring w 2001 roku A. Kulebin startował w formule thai boxing (jeszcze wtedy nawet nie mówiło się thai kickboxing) w kat. wag. 51kg. Wiem bo byłem:)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - też tam sie załapałem, jeszcze w full :)
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Swiata IFMA
Byłeś co za skromność. Medalik w ładnym kolorze przywiozłeś jesli dobrze pamiętam :)
  • 0

budo_mar.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Swiata IFMA
>Maniaka:)

No właśnie a od byłego vice-prezesa PZKB i redaktora serwisu internetowego można wymagać trochę więcej

>Masz jak wol. Pierwsze sukcesy odnosił w kicku. To że w dziecinstwie trenowal teakwondo to jaka polowa z nas. Sukcesy pierwsze odnotowal w kicku i nadal je odnosi. Jest to kickbokser (czynny) ktory przeszedl na MT iprzyznam ze przedewszystkim ale nie tylko stratuje w MT.

Jeszcze raz powtarzam po TKD był tajski boks i tyle (...) zresztą Michał podesłał Tobie wyniki(zapoznałeś się??). Zwróć też uwagę na to że żaden Białorusin nie walczył wtedy w innej formule niż thai boxing (ale o tym już Ci kiedyś pisałem).

>Wiesz dobrze o cochodzi. Podział na dwie organizacje jest ze szkodą dla MT. Zawodnicy walczą i kicku i MT. PZMT zrobiła w tym roku 4-5 imprez w tym dwie turnieje pierwszego kroku. I dlatego takie wyniki.

Przyczyn takich wyników można się dopatrywać też w wielu innych sprawach. Zaufaj mi w klasie A ciężko mieliby wszyscy polscy zawodnicy - wyniki byłyby bardzo zbliżone.

>Ostatni start mieliście w maju, bo na ostatnim Pucharze większość jadących nie startowało.

Hahaha, nieźle widzę że wiesz nawet więcej ode mnie (jeśli chodzi o przynależność)... Otóż muszę Ciebie rozczarować od ponad roku nie ma nas w PZMT (w tym roku z przyjemnością walczyliśmy w PZKb). Nie jestem po którejś stronie po prostu chciałbym żeby ten sport ruszył z miejsca w którym go zatrzymaliście...

> O jakimprzygotowaniu wspomina się w tekscie reklamowym. Krótkim obozie w wakacje.

Nie wiem nie bardzo mnie to interesuje.

>Przebieg startuj juniorki opisuje jej trener na sdf. Poczytaj a bedziesz wiedzial skąd mam informacje.

Ale ja nie o tym pisałem tylko to że nie było podziału na klasy w kat. kobiet i juniorów.

>Co doilości chodzi o klase A - Zawodni po jedenej walce wygranej miałby medal. Podobnie chyba było w 57, ale tu nie jestem pewien.

Ale ja chcę konkretów.

>Gdzie te 100 krajów. Krytykuje to za co wy obwiniacie WMF. Ten sam Kulebin startuje i tu i tu.

Jacy my?? Ale czy ta ilość jest naprawdę taka ważna?? Najważniejsze jest kto walczy. Piszę Ci teraz informacje ze źródeł uzyskanych bliskich trenerowi białoruskiej kadry. Białoruś wycofuje się z w WMF tzn. nie dostają na to żadnej kasy. Ukraina prawie od zawsze jest w IFMA, z Rosji też przyjeżdżają tylko najlepsi zawodnicy, od zeszłego roku Tajlandia zaczęła wystawiać "normalnych" zawodników a nie jakieś kotlety...

Pozdrawam.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Swiata IFMA
Mar mam Ci powiedzie c dok ladnie ilu było 8 - czu 12 :) . Tak dokładnie nie wiem. Wiem o jednej walce domedalu.
Tego nikt nie powie. Tak jak z tą juniorką. Jest napisane, ze wygrała jedną walkę a na sdf podają że była to walka pokazowa :) Kto mówi prawdę nawet były v-prezes tego nie wie :)

Mam swoje zdanie. Duża część dzisiejszych MT to odłam od różnych organizacji. Zresztą dla uczciwości powiem że nie tyczy się to tylko MT. 4 lata temu gościu u nas robił kung-fu, 3 lata temu krawmagę ostatnio mma. Chcą likwidować związki tylko dlatego że właśnie dla własnego różnie rozumianego interesu SW nie mogą się połączyć.

Jedynym argumentem jaki jest za likwidacją jest to ze jesteśmy niezjednoczeni. MInisterstwo poprostu boi się że będzie musiała ciągle dokładać. Toparanoja ale popularność sportów walki ma byc powodem odbierania pieniędzy. To oczywiście się tyczy i karate i teakwondo. Ale faktem jestże właśnie takie kretyńskie pomysły jak udawadnianie wyjątkowości i wyłączności doprowadzi do upadku wogóle sporty walki.

A co do startu i wynikuów. Tu tez sie z Toba nie zgodzę. Nie porównuj zawodników,którzy pojechali do tych którzy startują w naszej organizacji. W PZMT są gwiazdy ale nie ma zawodników. Dlaczego kluby PZMT dyskutują o konieczności startów w innych organizacjach i wybieraja (...) ISKA. Poprostu zdają sobie spraweże w PZKb wyniki będą mizerne.

Sorry, że mówię do Ciebie wy. Mała wpadka
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Swiata IFMA
tu sie nie zgodze, nie sugeruj sie wypowiedziami trenera jakiegoś pojedyńczego bardzo małego klubiku.
W ISKA startuje wiele klubów ktore startowały kiedys w PZMT, jak np. triada w której zawodnik walcząc w MP PZKB dzien przed wyjazdem na Mistrzostwa Europy ISKA (na których przegrał walke nieznacznie i nie do końca w jasny sposóB) pokonał dwóch zawodników niezłych klubów Punchera i Palestry zdobywając Mistrzostwo.
Wiec nie przesadzaj z tym niższym poziomem ISKA.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Swiata IFMA
Niższy nieznaczy zaden. Rządek też jest z ISKA a mam o nim bardzo wysokie zdanie. Generalnie jednak jesli stanełyby ekipy PZKb i ISKA przed sobą to werdykt bylby jeden.

Co do zawodnika z ISKA powiedzo kogo chodzi i z kim walczył to mogę się wypowiedzieć. Mój zawodnik też wygrał zawodnikiem Janka i to ponad półroku temu gdy walczył dopiero od niedawna. Janek ma różnych zawodników i lepszych i gorszych. Mój Młody w ISKA stoczył 2walkii obie wygrał. Aczkolwiek to nic nie znaczy. Akurat o Kaliszu nie będę mówił źle, gdyż mam swoje zdanie niezależne od poziomu walk.:)
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Swiata IFMA
kilka klubów to była czołówka PZMT. Przynajmniej pierwsza 5-8
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Swiata IFMA
:)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Swiata IFMA

więc proszę nie rozśmieszaj mnie i nie pisz nic o moim klubie a ni też o poziomie. .

to nie było o was tylko o opinii trenera małego klubiku który z federacja ISKA nie miał nigdy do czynienia a na sfd zdał relacje z walki swojej zawodniczki i napisał ze ma dość PZMT chce zmienić federacje na ISKA "mimo ze ma niższy poziom" i do tej relacji odnosił sie gladiatorzy
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024