Skocz do zawartości


Zdjęcie

bieżnia / orbitrek / inne ustrojstwa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

bieżnia / orbitrek / inne ustrojstwa
Zastanawiam się nad zakupem bieżni elektrycznej lub innego urządzenia podobnego zastosowania do mieszkania. Macie jakieś urządzonka godne polecenia? Cel wiadomy: aeroby.
Kiedyś hitem był orbitrek - bawił się tym ktoś?
  • 0

budo_ls.skowron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: bieżnia / orbitrek / inne ustrojstwa
Bieżnia to bieżnia :wink: O ile masz wystarczające fundusze (bo dobre bieżnie to nie są tanie rzeczy) to polecam produkty Kettlera.

Ewentualnie możesz się rozejrzeć za ergonometrami wioślarskimi - też super sprawa. Firma jak wyżej :wink:


PZDR
  • 0

budo_quelq'un
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: bieżnia / orbitrek / inne ustrojstwa
ergonometr wioślarski sobie kup.. Firma tez tak jak napisano wyzej :D A ile masz funduszy?
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: bieżnia / orbitrek / inne ustrojstwa
Hmm,to ja się podłączę do wątku.
Czy kupno ergonometru nie będzie jakoś kolidowało z ćwiczeniami siłowymi?
Bo tak na zdrowy rozum,to jak biegam to wiadomo,że następnego dnia mogę zrobić sobie taki a owaki trening,a czy po treningu na egronometrze będę miał siłę w rękach,barkach itd,by zrobić "normalny" trening?
  • 0

budo_ls.skowron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: bieżnia / orbitrek / inne ustrojstwa
Tak.


PZDR
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: bieżnia / orbitrek / inne ustrojstwa
wiosla sa bardzo fajne i ciche mozna przy tym ogladac tv sluchac muzyki super sprawa;p ale mam orbitrek i nie narzekam biegam na tym tylko w zime i ewentualnie jak zaczynam czuc ze stawy bola od zwyklego biegania :)
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: bieżnia / orbitrek / inne ustrojstwa

wiosla sa bardzo fajne i ciche mozna przy tym ogladac tv sluchac muzyki super sprawa;p ale mam orbitrek i nie narzekam biegam na tym tylko w zime i ewentualnie jak zaczynam czuc ze stawy bola od zwyklego biegania :)


jesteś zadowolony z tego urządzenia jako typowego spalacza tłuszczu i narzędzia do aerobów?
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: bieżnia / orbitrek / inne ustrojstwa
jak najbardziej tak. Do aerobow jest idealne. Jesli bedziesz chcial to kupic to zwroc uwage zeby nie robilo zbut duzego kata wzgledem podlogi bo wtedy sie czlowiek zsuwa z tych stopek. A i jeszcze cos co mnie wkurza w moim bardzo to to ze ten profil do ktorego sa przymocowane te plastiki na ktorych stoisz jest dosc waski i czuje sie go pod stopami dlatego bardzo wazne zebys znalazl sobie z szerokimi profilami wtedy czlowiek czuje sie stabilniej.
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bieżnia / orbitrek / inne ustrojstwa
Ja bym ci proponował bieżnie jednak. Te lepsze mają tyle opcji że głowa mała a poza tym bieganie to zawsze bieganie. Ja od jakiegoś czasu jestem na bieżni częstym gościem i jestem zadowolony z wyników. Niedawno skończyłem bieg na 6km.
  • 0

budo_quelq'un
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: bieżnia / orbitrek / inne ustrojstwa
Ale jednak na wioslach dziala bardziej cale cialo niz na biezni? (tak mi sie wydaje). A jak bd mial ochcote pobiegac to moze wyjsc z domu, a jednak powioslowac to nie tak latwo. Ja osobicie nie mam wiosel ale kiedys na takim czym pare razy cwiczylem i ja bym ci to doradzil. :D
  • 0

budo_karol32
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bieżnia / orbitrek / inne ustrojstwa
Jeżeli chodzi o coś średniej klasy ale godnego uwagi to polecam:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Mam w swoim klubie 2 takie i sprawują sie bardzo dobrze. Nie psują się prawie wogóle.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: bieżnia / orbitrek / inne ustrojstwa
Dobrze, że zawsze znajdzie się jakiś człowiek, który zarejestruje się, żeby polecić jakiś sklep internetowy. Dziekujemy :)

A w temacie: ja bierzni nie polecam. Dlaczego? Ano pobiegać znacznie lepiej jest w kontakcie ze swierzym powietrzem, bo dla mnie bierznie w domu jest bardzo bardzo nudna. Może nie przez pierwszy tydzień, ale po miesiącu już mozna poczuć znużenie. Biegać możesz też praktycznie o każdej porze roku (na na -20, albo +35 to nie, ale to ekstrema są), a ruchów które symuluje orbitrek nie masz okazji często ćwiczyć, dlatego też to powinno bardziej rozwinąć Twój organizm.
Wspomniałeś też o spalaniu tłuszczu: powiem Ci, że mój sąsiad sobie to kupił 3 lata temu. Był naprawde gruby, ale powiedział mi, że regularnie 4xtyg ćwiczy na tym 30-40min i efekt naprawdę widać. Jest normalny tj. wiadomo, ze nie zmienił tłuszczu w mięsnie 1:1 i musiał przystopować z jedzeniem, ale za to brzucha już nie ma takiego jaki miał.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024