Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zapasy w Poznaniu - rekreacyjnie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Zapasy w Poznaniu - rekreacyjnie
witam!
chcialbym czasem zajrzec na zapasy gdzies w Poznaniu, zeby skupic sie na obaleniach i grapplingowej stojce itd, ale z tego co znalazlem w powstalych tematach na roznych forach, w poznaniu raczej nie przyjmuja do sekcji staruchow takich jak ja pod katem rekreacji tylko sa nastawieni na zawody i szkolenie mlodych. czy ktos sie orientuje czy w poznaniu znajde klub gdzie moge zajrzec tak raz, dwa razy w tygodniu? pozdrawiam, z gory dzieki za odpowiedz
  • 0

budo_gladiatorkraków
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapasy w Poznaniu - rekreacyjnie
Faktycznie może być ciężko, warto jednak zadzwonić do klubów z listy i zapytać trenera [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapasy w Poznaniu - rekreacyjnie
Podepne sie pod ten temat bo rowniez jestem wielkopolska pyra.

Otoz od dawna noszę się z myślą o podjęciu usystematyzowanego treningu grapplingu tak żeby uzupełnić style uderzane. Jestem zainteresowany dobrym klubem zapaśniczym z Wielkopolski.

Możecie polecic jakies dobre kluby?

Kiedyś walczyłem na zawodach karate w Krotoszynie. Co sądzicie o tamtejszym klubie Ceramik Krotoszyn?

Jestem z Leszna. U mnie w mieście niestety nie ma tradycji zapaśniczych. Trzeba szukać dalej.

I jeszcze jedno pytanie. Czy są jakies znane Budowiczom z Wielkopolski kluby zapaśnicze w których można potrenować w soboty.

Serdeczne dzięki za wszelkie informacje.

Itosu
  • 0

budo_gladiatorkraków
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapasy w Poznaniu - rekreacyjnie
LKS Ceramik Krotoszyn swojego czasu był bardzo dobrym klubem, nie wiem jak jest obecnie warto zadzwonić i pogadać z trenerem.

Co do treningów w soboty, to przynajmniej ja nic na ten temat nie wiem. Jeśli żaden forumowicz nie będzie wiedział, to też pozostaje zadzwonić osobiście...

Namiary na kluby zapaśnicze, jak zawsze na stronie Polskiego Związku Zapaśniczego:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdrawiam
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapasy w Poznaniu - rekreacyjnie

(...)

Kiedyś walczyłem na zawodach karate w Krotoszynie. Co sądzicie o tamtejszym klubie Ceramik Krotoszyn?

Paczków Brother's się wywodzą z Ceramika, ale w KSC nie ma już sekcji sumo.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

I jeszcze jedno pytanie. Czy są jakies znane Budowiczom z Wielkopolski kluby zapaśnicze w których można potrenować w soboty.

We wspomnianym Grodzie Krotosa w soboty jest urządzane coś takiego jak wolna mata - każdy se może podjechać i pokulać się.
W południowo-wschodniej wlkp zapaśnicy sa jeszcze w Sulmierzycach (ale nie wiem jak się ma to kilometrowo do Leszna.
W Ostrowie Wlkp jest bjj:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_djkrolikos
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapasy w Poznaniu - rekreacyjnie
Ponawiam pytanie autora tematu, czy w Poznaniu (chodzi mi o sekcje na ulicy Bukowskiej) można trenować rekreacyjnie będąc w wieku seniorskim i nie mając wcześniej kontaktu z zapasami ?? Ciężko znaleźć w internecie aktualne informacje o WKS Grunwald...
  • 0

budo_djkrolikos
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapasy w Poznaniu - rekreacyjnie
Gdyby ktoś był zainteresowany to trening zapasów pod submission/mma odbywa się w każdy wtorek o godzinie 20 w klubie Gameness Team na ul. Starołęckiej. Zajęcią prowadzi utytułowany zapaśnik i medalista mistrzostw polski w stylu wolnym.
  • 0

budo_steyr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wolne Miasto Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapasy w Poznaniu - rekreacyjnie
jak ktos sie choc troche interesuje polskim grapplingiem i mma to wie ze w poznaniu jest klub ankos zapasy gdzie od jakiegos czasu polowa krajowych zawodnikow jezdzi szkolic zapasy:)
  • 0

budo_djkrolikos
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapasy w Poznaniu - rekreacyjnie
Tak więc poznaniacy mają dwie opcje :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024