Skocz do zawartości


Zdjęcie

sparringi i treningi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_menino
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

sparringi i treningi
Przygotowałem stronę www, umożliwiającą umawianie się na treningi lub sparringi i w związku z tym szukam osób, które chciałby pomóc w testowaniu stronki. Z testami chciałbym ruszyć z początkiem grudnia i żeby trwały około 6 tygodniu. Kolezanki i koledzy testujący nie są do niczego zobowiązane - chodzi o zwykłe użytkowanie www i ewentualne zwrócenie uwagi na błędy lub wadliwą funkcjonalność. Adres stronki na przełomie listopada i grudnia.

Jeśli ktoś ma jakieś pytania to niech atakuję na maila lub pisze na forum.

e-mail: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: sparringi i treningi

Przygotowałem stronę www, umożliwiającą umawianie się na treningi lub sparringi i w związku z tym szukam osób, które chciałby pomóc w testowaniu stronki. Z testami chciałbym ruszyć z początkiem grudnia i żeby trwały około 6 tygodniu. Kolezanki i koledzy testujący nie są do niczego zobowiązane - chodzi o zwykłe użytkowanie www i ewentualne zwrócenie uwagi na błędy lub wadliwą funkcjonalność. Adres stronki na przełomie listopada i grudnia.

Jeśli ktoś ma jakieś pytania to niech atakuję na maila lub pisze na forum.

e-mail: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


strona jest czyli jej nie ma. Menino, chetnie bym cos potestowal, tylko nie ma za bardzo co. Pala za falstart. Ale sie nie przejmuj, kiedys wielka firma co produkuje nozyki do golenia, tez reklamowala produkt co go nie bylo na rynku. :D
  • 0

budo_menino
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: sparringi i treningi
A kto powiedzial ze jej nie ma? :) Napisalem post poniewaz chce wczesniej poszukac osob zainteresowanych. Stronka juz jest i dziala, ale do testow wymaga zakonczenia kilku drobnych skryptow i stad termin przelom listopada i grudnia. Nie za bardzo zrozmialem skad wniosek, ze jej nie ma.

P.S czy moge prosic admina o usuniecie pozostalych tematow. Widze, ze przez przypadek temat pojawil mi sie 4 razy. Dzieki i przepraszam.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: sparringi i treningi

A kto powiedzial ze jej nie ma? :) Napisalem post poniewaz chce wczesniej poszukac osob zainteresowanych. Stronka juz jest i dziala, ale do testow wymaga zakonczenia kilku drobnych skryptow i stad termin przelom listopada i grudnia. Nie za bardzo zrozmialem skad wniosek, ze jej nie ma.

P.S czy moge prosic admina o usuniecie pozostalych tematow. Widze, ze przez przypadek temat pojawil mi sie 4 razy. Dzieki i przepraszam.


jak jest to pewnie ma jakis adres. Niestety ktos mi krysztalowa kule zabral i stracilem moc wrozenia, odszukiwania i przepowiadania. Ten temat cztery razy powtorzony to przypadek?
Nie sadze. Musiales go nawrzucac cztery razy, sam sie nie wygenerowal.
  • 0

budo_menino
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: sparringi i treningi
Jak wrzucalem temat, to trzy razy przerwalo mi polaczenie, a nie sprawdzilem czy sie temat dodal i dodawalem po raz kolejny - stad pojawil sie tyle razy.

Nie wiem czy masz kule czy inny wynalazek, ale napisane jest ze adresik podam pozniej. Ja stoje twardo na ziemi i wnioski wyciagam po tym co czytam. Jezeli bedziesz mial ochote przetestowac stronke to daj znac i wysle do ciebie link.
  • 0

budo_naozane
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sparringi i treningi
Rozumiem że te ustawki sparingów to w przyjacielskiej atmosferze mają być? Czy tu raczej idzie o walkę na śmierć i życie pomiędzy odwiecznymi wrogami :wink:
  • 0

budo_menino
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: sparringi i treningi
Moja intencja jest pokojowa, ale troche trudno przewidziec emocje innych.
Ofiar w ludziach nie planuje :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024