Skocz do zawartości


Zdjęcie

SENGOKU - Santiago vs Khalidow


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
105 odpowiedzi w tym temacie

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: SENGOKU - Santiago vs Khalidow
nie przeżywajcie tak, bo zaraz na 2 strony będzie offtop o spojlerach :?
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: SENGOKU - Santiago vs Khalidow
No tak jest już temat o spoilerach. Zapomniałem z tego wszystkiego :!:

Dodam, że ogólnie gala na plus :D
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: SENGOKU - Santiago vs Khalidow
a ja wiedzialem ze tu bedzie spoiler, dlatego nie wszedlem do tego tematu do momentu zobaczenia walki. a wy weszliście, bo pewnie byliscie ciekawi wyniku. a teraz próbujecie obarczyć winą innych. to wina waszej glupoty i tyle.
  • 0

budo_cieglo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: SENGOKU - Santiago vs Khalidow
szczena, ty z tych mniej rozgarniętych czy jeszcze dobrze nie wstałeś?
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: SENGOKU - Santiago vs Khalidow
nie wstałem jeszcze dobrze i jestem wczorajszy
  • 0

budo_corfe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SENGOKU - Santiago vs Khalidow
Ludzie kur... Czy to jest temat "SPOJLERY" ? BO ja wszedłem tu żeby poszukać linka do gali...
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: SENGOKU - Santiago vs Khalidow
Też nie wchodziłem do momentu zobaczenia walki. Szczena ma rację, tylko ja bym tego nie określił tak wprost 8) Ale generalnie zawsze znajdzie się ktoś, kto zaspoileruje.
Unikam również GG, bo tam obok opisów o nieszczęśliwej miłości, znajdą się naturalnie spoilery. To samo z mailem i różnymi newsletterami.
Słowem, trzeba się odciąć od świata do momentu zobaczenia gali.
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: SENGOKU - Santiago vs Khalidow
Tylko czy to nie jest troche stawianie wszystkiego na glowie? Nie jest winny ktos, kto nie przestrzega regulaminu, tylko ten co wszedl? Ok, to przy nastepnej okazji moze zaloze w dziale temat "XXX wygral przez XXX w X rundzie"? Wtedy powiecie, ze wina tych co weszli do dzialu?
Qwa tez nie wchodzilem ani na gg, ani nigdzie indziej, wlazlem tutaj, bo na mma-trackerze nie bylo walki Mameda. Byl osobny temat ze spoilerami, sadzilem, ze tu jest bezpiecznie. Fakt, sam jestem sobie winien, ze chcialem obejrzec walke.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SENGOKU - Santiago vs Khalidow
banowac spoilerowcow, spokoj bedzie.
a dyskusje wszelaka na temat walki przeniesc do wlasciwego topicu.
  • 0

budo_corfe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SENGOKU - Santiago vs Khalidow
http://www.forum-kul...showtopic=83630

Obowiązuje zakaz umieszczania wszelkich SPOILERÓW! Pod żadnym pozorem nie zakładamy na forum tematów wskazujących na wyniki walk! Nie piszemy także żadnych wyników i uwag lub komentarzy które mogłyby je sugerować w postach (poza specjalnie do tego celu założonymi tematami)

Ten temat nie miał "Spojler" w temacie, więc nie wiem czemu ludzie pisali w nim wyniki walki. Jak mi ktoś przyspojleruje wynik walki Fedora vs Rogersa to naprawdę wyśledzę i zabiję.
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SENGOKU - Santiago vs Khalidow
Walka fedora i rogersa juz jest zaspoilerowana bo wszyscy znaja wynik.

Pozatym szczena ma racje, swiezo po walkach nie wlazi sie do tematow, ktore nei maja wyraznie zaznaczonego VIDEO w tytule.
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: SENGOKU - Santiago vs Khalidow
Szczena nie ma racji, bo Corfe powyżej zaserwował dobry wycinek z regulaminu działu. Zakaz to zakaz, a obok jest wątek ze spoilerami. Warny dla spoilerowców.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: SENGOKU - Santiago vs Khalidow
Często tak jest, że tematy o galach zmieniają się w spoilery. I teraz wielkie zdziwienie bo nikt nie wie jaka jest praktyka na budo. Temat ze spoilerem w nazwie powstał dość późno i większość piszących go nie zauważyła, bo komentowała wcześniej galę tutaj i nikt nie płakał, że są spojlery innych walk. Raczej można było zmienić ten temat na spoiler. A teraz kilka osób poczuło się smutnych bo nie załapali, żeby sobie włączyć gale live. Sorry ale część komentarzy jest bezpośrednio z okolic walki więc ludzie wtedy byli na necie, a walka źródła transmisji były znane od wczoraj. Pewnie ci co się irytują nie wiedzą też, że jak ktoś nie chce znaleźć spoilera wchodzi w temat z VIDEO w nazwie. Litości.
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: SENGOKU - Santiago vs Khalidow
co to jest spoiler? :)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: SENGOKU - Santiago vs Khalidow
Dla ciezko myslacych kolegow z niedorozwojem umyslowym, broniacych spoileroidiotow - przy calej wyrozumialosci na jaka umiem sie zdobyc, nie potrafie jednak zrozumiec, ze mozna miec tak totalnie w dupie wszystkie wczesniejsze prosby i informacje. Od tylu lat na Budo prowadzona jest polityka anty-spoilerowa. Jest specjalny przyklejony temat o zasadach pisania w dziale MMA, zalozylem temat spoilerowy o tej konkretnej gali. W telegraficznym skrocie - zeby w temacie do tego nieprzeznaczonym spoilerowac, trzeba byc kompletnym kretynem.

A do kolegi powyzej (oczywiscie do dealera nie do Łyby) - wyobraz sobie, ze nie wszyscy maja czas zeby ogladac gale na zywo, bo moga miec lepsze rzeczy do roboty, jak chocby prace. Tylko dlatego ze sie nie opierdalaja nie mozna im odbierac mozliwosci zobaczenia walki bez znania wyniku, dlatego ze ktos jest zbyt tepy zeby przeczytac przyklejony topic i topic z wyboldowana nazwa gali i haslem SPOILER.
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: SENGOKU - Santiago vs Khalidow
Onet i WP też walą spojlery. I to na głównych stronach!!
sqr..syny :evil:
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: SENGOKU - Santiago vs Khalidow
Ok już sie domyśliłem :-)
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: SENGOKU - Santiago vs Khalidow
Trzeba wprowadzić nową politykę antyspoilerową. Powołać komisję z Cecil Peoples na czele :) A na poważnie to chyba tak jak w temacie z dopiskiem SPOILER, dodać ZAKAZ SPOILER'ÓW lub NO SPOILERS lub jeszcze coś innego.
Po prostu zawsze należy mieć na uwadze ten 1% nie zastosuje się do przyjętych norm i innych wytłuszczonych tematów/nagłówków. Dlatego warto odciąć się od świata jeżeli naprawdę nie chce się poznać wyniku przed zobaczeniem walki.
A najlepiej po prostu ban lub tymczasowy ban, czasami nie warto tłumaczyć... co by nie zrobić, to i tak znajdzie się jeden "wybrany" który zepsuje innym zabawę.
  • 0

budo_corfe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SENGOKU - Santiago vs Khalidow
Dealer, no ale to po co jest regulamin? Nikt nie jest smutny, że był spojler, tylko są pewne zasady i to, że ktoś LATA na tym forum się do nich nie stosuje, nie znaczy, że tak jak Ty trzeba olewać spojlerujących. W końcu czy to takie trudne by nauczyć się, że w temacie gdzie nie ma "Spojler" w tytule nie powinno się spojlerować?
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SENGOKU - Santiago vs Khalidow

Szczena nie ma racji, bo Corfe powyżej zaserwował dobry wycinek z regulaminu działu. Zakaz to zakaz, a obok jest wątek ze spoilerami. Warny dla spoilerowców.


Warny to mozna dostac za lolcaty najwyzej :) Zasady zasadami, rozsadek rozsadkiem. Ja wiem, ze spoilerow pisac nei wolno ale nie ufam ludziom na tyle, zeby lazic po wszystkich tematach "bo przeciez nei zlamaliby regulaminu".
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024