Skocz do zawartości


Zdjęcie

Boks klasyczny, Wrocław


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_the gufix
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Boks klasyczny, Wrocław
Witam,

Chciałem zacząć trenować boks we Wrocławiu. Trochę pogooglałem i wychodzi na to, że są tylko dwie możliwości. Klub Puncher Wrocław i KS Gwardia. O tym pierwszym coś tam wiem bo przejrzałem ich stronę i mniej więcej myślę, że wiem czego mogę się spodziewać. Natomiast o Gwardii ciężko cokolwiek znaleźć (sekcja bokserska nie ma nawet strony). Wiem tyle, że jest to klub z tradycjami, wychowujący wielu profesjonalnych bokserów. Teraz główne pytanie brzmi czy można tam w ogóle trenować rekreacyjnie czy to opcja raczej tylko dla osób wiążących swoją przyszłość z boksem?

Jeśli ktoś tam trenował/może podzielić się jakimiś informacjami to zapraszam. Jeśli ktoś trenował w Puncherze to zresztą też chętnie poznam opinię.

Z góry dziękuję,

PS. Szukałem podobnych tematów na forum i nie znalazłem. Jeśli coś dubluję to przepraszam
  • 0

budo_bushii3
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Boks klasyczny, Wrocław

Jeśli ktoś trenował w Puncherze to zresztą też chętnie poznam opinię.


czesc Gufix
samemu trenuje w puncherze i jesli chcesz sie czegokolwiek nauczyc, zmeczyc etc. to polecam grupe boksu tajskiego. Pan Janusz prowadzacy Punchera traktuje boks z poteznym przymrozeniem oka i sam twierdzi, ze to jest grupa dla czystej rekreacji i nie prowadzi tych zajec z zalozeniem ze sie chlopaki czegos naucza - tylko troche poruszaja. Na boksie w puncherze rotacja cwiczacych jest ogromna. Najlepsi zawodnicy (szacun dla Irka) przeniesli sie na boks tajski gdzie rowniez glownie pracuja nad technikami pokserskimi. Osobiscie w temacie boksu klasycznego sklanialbym sie do sprobowania swoich sil w gwardii lub klub Red Corner (tam poziom bokserski podobno jest na bardzo wysokim poziomie).
  • 0

budo_the gufix
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Boks klasyczny, Wrocław
Dzięki za namiar na Red Corner - nie znalazłem tego wcześniej. Z tego co jeszcze poszukałem to "szkółka boksu Zegana" i boks w klubie "Forma". Ktoś coś wie o tym więcej?

Co do MT to nawet nad tym myślałem ale obawiam się, że za mało rozciągnięty jestem na to. Z wysokimi kopnięciami mam spore problemy ;) Poza tym tak średnio mi terminy pasują. Niestety na uczelni mam zajęcia zwykle do późna i 17.30 to trochę za wcześnie :(
  • 0

budo_sm1le
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzebnica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Boks klasyczny, Wrocław
W Gwardii jesli nie jestes w miare wyszkolony to w takim wieku z tego co wiem moze byc ciezko, jesli chodzi o boks to Mariusz Cendrowski ma swój klub, oprócz tego klub Macka Zegana gdzie trenuje Z.Gosiewski bardzo dobry trener;]
Mozesz rowniez wpasc do Gladiatora gdzie ja trenuje, jutro akurat jest trening boksu z bylym bardzo utytulowanym zawodnikiem K.Kucharzewskim na godz.18 na sali na mlodych technikow jak cos to zapraszam
  • 0

budo_udarr
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Boks klasyczny, Wrocław
Może ktoś coś więcej powiedzieć o Redcornerze ? Chciałbym wiedzieć czy są jakieś grupy z podziałem na stopień zaawansowania. Ogólnie chodzi mi o to czy 17latek, który nie miał nigdy do czynienia ze stylami uderzanymi mógłby tam sensownie trenować ?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024