Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konkurs 'Round5' Takedown.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
120 odpowiedzi w tym temacie

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkurs 'Round5' Takedown.pl
A kiedy jest deadline?
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkurs 'Round5' Takedown.pl
chyba w piątek :o
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkurs 'Round5' Takedown.pl
Yep, w piątek... ten piątek.
  • 0

budo_dexter555
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkurs 'Round5' Takedown.pl
Ja wybrałbym figurke najbardziej popularnego zawodnika, wysłał ją do niego, by się na niej podpisał, a potem wystawił ją na aukcji charytatywnej na ebay i pieniądze wpłacił na konto jednej z organizacji pomagającej dzieciom niepełnosprawnym lub noworodkom
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkurs 'Round5' Takedown.pl
A może nauczymy figurkę onanizmu, coby Łyba nie czuł się samotny w swoim dziele? :)
  • 0

budo_bitelz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowa Sól /Z.G.
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkurs 'Round5' Takedown.pl
jesli miałbym sprzedawać tą figurkę to połowa zarobionej kasy bym przepierdzielił, a resztę zainwestował w siebie (czyt. przepierdzielił) ;)
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkurs 'Round5' Takedown.pl
to już lepiej niech sobie na choince wisi 8)
  • 0

budo_siwek
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkurs 'Round5' Takedown.pl
Ja bym sobie z figurką MMA poćwiczył i bym figurkę "nauczył" kilku dźwigni :D
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkurs 'Round5' Takedown.pl
To w piątek chwila prawdy :wink: dex, masz taki szlachetny plan, że na ciebie bym głosował :)
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkurs 'Round5' Takedown.pl
Zatem gdybym wygrał figurkę a Koźlaczek nauczyłby ją onanizmu miałbym towarzysza z tym samym hobby :)

Chociaż nie to trochę gejowe :o no chyba że sa figurki kobiet ale wtedy na onanii by sie nie skończyło :)
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkurs 'Round5' Takedown.pl
Dodam, że jakbym miał figurke Giny, to wkurzałbym swoją dziewczyne :) Ona nawet o plastikową Carano by się fochała :lol:
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkurs 'Round5' Takedown.pl
ja bym wzial figurke big johna, i dal ja mojemu trenerowi w prezencie dla klubu, zeby stala w honorowym miejscu w czasie treningow.
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkurs 'Round5' Takedown.pl
Dzisiaj ostatni dzień konkursu talentów :!:
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkurs 'Round5' Takedown.pl
Ja bym postawił moją figurkę przed kompem i kazał googlować neta, zamiast zadawać głupie pytania na forum :P . Ewentualnie moja figurka, tak jak 'latajacy Rodriguez' pojawiala by sie na zdjeciach z imprez:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_lukasss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północ
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkurs 'Round5' Takedown.pl
Moja wersja po podsumowaniu:

a) Zakłady bukmacherskie (Tak jak już mówiłem w poprzednim poście w tym topicu)

ZAKŁADAM, ŻE TE FIGURKI PO DOSTANIU SIĘ DO SZCZĘŚLIWCA OŻYJĄ !

B) Protekcja przed dreskami- Idąc ulicą często widzę bojowo nastawionych (przy okazji napinających się w taki sposób w jaki napinają się ludzie z dłuższym zatwardzeniem) chłopaków w sportowych ubraniach typu dres (Swoją drogą- nie wiem czemu najczęściej wybierają adidasa- a na rękawach goszczą 4 paski :roll: ). Stoją team'ami przed blokowymi klatkami. Zdarza się, że gdy przechodzę obok to kilku z nich wychodzi mi naprzeciw i niczym samarytanie pytają czy mam problem, odpowiadam, że nie, bo po prostu problemów nie mam ( A NIE!! mam mam- się stresuję że nie wygram figureczki :cry: ). "Dresowi sportowcy" w takiej sytuacji zazwyczaj denerwują się lub wykręcają szpetne gęby w uśmieszek pełen pogardy- jak to mówią FOR LAJF. Potem dochodzi do rękoczynów- tutaj wszystko odwraca się do góry nogami i nagle dresy leżą na ziemi wąchając chodnik, ja otrzepuje ubranie i ruszam dalej. Jest jednak jedno ale- czasem w wyniku całodniowego zmęczenia lenie się im wpier*^%$^&* i w takiej sytuacji potrzebuję mojego, własnego SUPERHERO! No i przy takiej sytuacji o jakiej wspominałem- naprzeciw dresom wystawiałbym mego ufc fajtera, sam usiadłbym gdzieś blisko i sfilmowałbym całe starcie, a już po wszystkim w domu wgrywałbym pliki wideo na YT.

c) założyłbym wideobloga gdzie moja figurka mówiłaby na temat swoich metod treningowych, ciekawostek z życia codziennego, a też żeby mi nie zawracać głowy to tam wyżalałaby się z wszystkich problemów.

d) zastanawiam się czy nie opłacałoby się zrobić własnej ligi UFC. Po skompletowaniu całej elity figurek walki rozgrywałaby się w klatce gdzieś na terenie osiedla, widzów byłoby od groma, a ja zarabiałbym na biletach.

się wysiliłem się (poco?)
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkurs 'Round5' Takedown.pl

Moja wersja po podsumowaniu:

a) Zakłady bukmacherskie (Tak jak już mówiłem w poprzednim poście w tym topicu)

ZAKŁADAM, ŻE TE FIGURKI PO DOSTANIU SIĘ DO SZCZĘŚLIWCA OŻYJĄ !

B) Protekcja przed dreskami- Idąc ulicą często widzę bojowo nastawionych (przy okazji napinających się w taki sposób w jaki napinają się ludzie z dłuższym zatwardzeniem) chłopaków w sportowych ubraniach typu dres (Swoją drogą- nie wiem czemu najczęściej wybierają adidasa- a na rękawach goszczą 4 paski :roll: ). Stoją team'ami przed blokowymi klatkami. Zdarza się, że gdy przechodzę obok to kilku z nich wychodzi mi naprzeciw i niczym samarytanie pytają czy mam problem, odpowiadam, że nie, bo po prostu problemów nie mam ( A NIE!! mam mam- się stresuję że nie wygram figureczki :cry: ). "Dresowi sportowcy" w takiej sytuacji zazwyczaj denerwują się lub wykręcają szpetne gęby w uśmieszek pełen pogardy- jak to mówią FOR LAJF. Potem dochodzi do rękoczynów- tutaj wszystko odwraca się do góry nogami i nagle dresy leżą na ziemi wąchając chodnik, ja otrzepuje ubranie i ruszam dalej. Jest jednak jedno ale- czasem w wyniku całodniowego zmęczenia lenie się im wpier*^%$^&* i w takiej sytuacji potrzebuję mojego, własnego SUPERHERO! No i przy takiej sytuacji o jakiej wspominałem- naprzeciw dresom wystawiałbym mego ufc fajtera, sam usiadłbym gdzieś blisko i sfilmowałbym całe starcie, a już po wszystkim w domu wgrywałbym pliki wideo na YT.

c) założyłbym wideobloga gdzie moja figurka mówiłaby na temat swoich metod treningowych, ciekawostek z życia codziennego, a też żeby mi nie zawracać głowy to tam wyżalałaby się z wszystkich problemów.

d) zastanawiam się czy nie opłacałoby się zrobić własnej ligi UFC. Po skompletowaniu całej elity figurek walki rozgrywałaby się w klatce gdzieś na terenie osiedla, widzów byłoby od groma, a ja zarabiałbym na biletach.

się wysiliłem się (poco?)


ale czerstwe :?
  • 0

budo_lukasss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północ
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkurs 'Round5' Takedown.pl
thx, płakać nie będę 8) ale czego tu się spodziewać na kilka minut pisania i łikendowy konkursik ? pomyślałem że sobie odrobię pracę domową i tyle. :twisted:
:lol:
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkurs 'Round5' Takedown.pl
a ja obstaję przy ozdobach na choinkę 8)
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkurs 'Round5' Takedown.pl
Lepiej żeby koiła bóle samotności niż żeby niechciana bezczynnie wisiała na choince :-)
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Konkurs 'Round5' Takedown.pl
Łyba! Ale wyobraź sobie teraz Boże Narodzenie, Wiglia... a tu pusta choinka. A tak zawiesisz jednego albo dziesięciu i już jak się serce raduje i jak samotność się koi. A jeszcze można im jakiś opłatek podrzucić. No, słowem, uczta jak należy. A i koty pewnie by się ucieszyły, że coś tam sobie dyndu-dyndu :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024