Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obrona w gimnzajum.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Obrona w gimnzajum.
Nie jestem chyba jeszcze specjalnie stary,ale czuję i widzę że młode pokolenie bardzo się różni od mojego więc jakieś gnębienie w szkole że jest jakoś mnie nie dziwi.
Niby za "moich czasów" też było,nie powiem,ale nikt się przez to nie wieszał ani nie miał problemów jakiś psychicznych :?
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Obrona w gimnzajum.

(...)
Niby za "moich czasów" też było,nie powiem,ale nikt się przez to nie wieszał ani nie miał problemów jakiś psychicznych :?

Myślę, że jedno od drugiego w ogóle się nie różni, a dzięki naszym kochanym TV/gazeta jest to po prostu modny temat. Bo można go roztrząsać w nieskończoność. Acha.. i internet ;)
  • 0

budo_adax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z twojej lodówki

Napisano Ponad rok temu

Re: Obrona w gimnzajum.
No z tego co pamiętam w gimnazjum, to starsi wieszali pierwszaków z podstawówki na płot :D gdy wszyscy czekali na autobus. Ale żeby wyrzucać czapkę do śmietnika ?
  • 0

budo_tw.dziki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Obrona w gimnzajum.
Twierdzisz że wieszanie ludzi na płocie jest mniej drastyczne od wrzucenia czapki do kosza? :)
  • 0

budo_dziadek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Obrona w gimnzajum.
Do autora tematu: parę słów od gościa którego żona jest nauczycielem w gimnazjum. Przypadek pierwszy: solówka - pęknięty łuk brwiowy, lekki wstrząs mózgu - zarzut pobicie - skutek policja, kurator, zasrane papiery. Przypadek drugi: grożenie nauczycielowi - policja, kurator. Od walki jest ring, klatka itp. Zrobicie badania, dostaniecie ochraniacze, sędziego i dalej hulaj dusza. A jeśli podczas bójki trafisz na gościa który ma tętniaka w mózgu i o tym nie wie i go zabijesz :!: . Pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Nie warto marnować sobie życia z powodu jakiegoś dupka. Od eliminacji przemocy w szkole są nauczyciele, dyrektor, i policja i wierz mi bo znam to z autopsji, działa to dobrze jeśli tylko wcześnie się reaguję a nie próbuję załatwić sprawę samemu. A sztuki walki z perespektywy kilku moich lat nauczyły mnie umiejętności przechodzenia na drugą stronę ulicy nawet gdy ktoś za mną krzyczy Ty CHUJU.
  • 0

budo_mariaczi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 277 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:waw/prawy brzeg

Napisano Ponad rok temu

Re: Obrona w gimnzajum.

Najgorzej jest na początku i początek wszystko ustala


I o to chodzi, o to chodzi:



:)
  • 0

budo_adax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z twojej lodówki

Napisano Ponad rok temu

Re: Obrona w gimnzajum.

Twierdzisz że wieszanie ludzi na płocie jest mniej drastyczne od wrzucenia czapki do kosza? :)


Tak, czapka może być od babci, czy od wujka i dużo kosztować. A wieszanie ludzi jest oryginalne no i zabawne :D
  • 0

budo_lapamat
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Obrona w gimnzajum.

Mam wrażenie, że większość osób piszących opowiada nam nic innego, jak swoje skryte fantazje względem napastników snute, kiedy po raz kolejny ktoś ich zgnębił ;)

No dobrze ale jeżeli ktoś zakłada temat w którym oczekuje takich właśnie postów. A pozatym to chrzanić takie tematy , a pozatym ja wyrzuciłem kiedyś gnojkowi czapkę do śmietnika i wszyscy jakoś żyją bo typ se wyjął umył i jest spoko.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024